Znajdź informacje

Komputery, Internet, Elektronika


Metrum Cryoflex przeszło na CRM7 PRO
Do firm, które zdecydowały się na przejście na wersję PRO systemu CRM7, dołączył wieloletni Klient more7 Polska z branży medycznej - Metrum Cryoflex. Ulepszony system CRM7 PRO, poprzez bardziej użyteczne wykorzystanie modułów biznesowych oraz rozbudowanych baz danych, jest centralnym źródłem informacji o Klientach oraz zaawansowanym narzędziem wspierającym zarządzanie przedsiębiorstwem.
czytaj więcej
Tylko 21% firm na świecie wybiera najskuteczniejszą ochronę
Technologie chmury stanowią istotny element współczesnych rozwiązań bezpieczeństwa, ale nie są w stanie zapewnić ochrony komputerom bez wsparcia lokalnych narzędzi bezpieczeństwa.
czytaj więcej
Jak polityka bezpieczeństwa może chronić firmę przed cyberprzestępcami
Kaspersky Lab informuje o opublikowaniu artykułu poświęconego atakom ukierunkowanym na firmy. Tekst obejmuje informacje o trendach cyberprzestępczych oraz o metodach walki z zagrożeniami dla korporacji poprzez wykorzystanie skutecznej polityki bezpieczeństwa.
czytaj więcej
Wyprawa Kaspersky 7 Volcanoes Expedition - na szczycie wulkanu Elbrus
Kaspersky Lab informuje o zdobyciu przez alpinistkę Olgę Rumjancewą kolejnego wulkanu w ramach ekspedycji Kaspersky 7 Volcanoes Expedition: w tym tygodniu Olga ukończyła samotną wspinaczkę na górę Elbrus.
czytaj więcej
Cena prywatności - jak nie dać się systemom rezerwacji hoteli i biletów lotniczych online
Eksperci często przypominają, jak ważne jest to, by nie zostawiać śladów swojej aktywności w internecie. Ktoś mógłby pomyśleć, że mają oni paranoję na punkcie bezpieczeństwa - w końcu co złego w tym, że jakaś strona będzie pamiętała naszą wizytę, gdzie kliknęliśmy i gdzie zostaliśmy przeniesieni?
czytaj więcej
Doskonały rok dla LOG Systems
Systemy do ewidencjonowania zasobów oprogramowania i urządzeń, zarządzania licencjami, a także do audytu legalności software’u w przedsiębiorstwach umożliwiają uzyskiwanie wymiernych oszczędności, dlatego cieszą się rosnącym zainteresowaniem.
czytaj więcej
„Postawiliśmy na elastyczność” – wywiad z Piotrem Jaśkiewiczem, dyrektorem IT w Ramsat
Prezentujemy kolejny wywiad z naszego cyklu, którego celem jest przekazywanie sprawdzonej i praktycznej wiedzy, dotyczącej systemów informatycznych i zarządzania procesami biznesowymi. Poprzednim razem rozmawialiśmy z Markiem Witkowskim, dyrektorem IT w firmie Südzucker Polska S.A. – części największego europejskiego koncernu produkującego cukier. Tym razem przepytaliśmy Piotra Jaśkiewicza, który piastuje tę samą funkcję w Ramsat S.A.
czytaj więcej
HUAWEI TP3118S
Dwa strumienie audio-wideo Full HD - wyższa jakość wideokonferencji  
czytaj więcej
Red Hat ogłasza szczegóły konferencji EMEA Partner w Madrycie
Na trzydniowej konferencji dla partnerów zostanie omówiony plan modernizacji środowisk IT przy wykorzystaniu otwartych rozwiązań.
czytaj więcej
Kaspersky Lab nagradza młode talenty
Kaspersky Lab informuje o wyłonieniu zwycięzców globalnego projektu edukacyjnego ‘CyberSecurity for the Next Generation 2013’.
czytaj więcej
123...333435363738394041

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top