Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Ocet balsamiczny marki Ponti – sposób na wielkanocne jaja w marynacie
Jajka stanowią integralny element wielkanocnego śniadania - nie tylko w postaci pisanek, ale również świątecznych przysmaków. Ciekawą formą podania ich w tym roku będą jaja marynowane w occie balsamicznym. Aby przepis się udał warto dodać oryginalny ocet balsamiczny marki Ponti, o tradycyjnej włoskiej recepturze z Modeny.
czytaj więcej
Przekąski na stok. Co zabrać do plecaka?
Całodniowe zimowe szaleństwo na nartach lub snowboardzie jest źródłem wielu niesamowitych przeżyć. Przy wzmożonym wysiłku w niskich temperaturach warto pamiętać o dostarczeniu organizmowi zdrowych, a także rozgrzewających przekąsek.
czytaj więcej
Garnki skrojone na miarę. Podstawy, o których warto wiedzieć przed wybraniem się na zakupy
Gotowanie potraw to codzienność większości z nas. O ile nie jadamy na mieście, bądź nie zamawiamy gotowych posiłków z dostawą do domu, będziemy potrzebować zestawu odpowiednich garnków. Ich wybór, w dużej mierze, będzie zależał od naszych potrzeb, preferencji i... zasobności portfela. Poniesione inwestycje zwrócą się jednak z nawiązką, w postaci zdrowych i domowych posiłków.
czytaj więcej
Herbaty pełne miłości - walentynkowe kompozycje od marki Czas na Herbatę
Dzień zakochanych to idealna okazja, aby wyrazić swoje uczucia w sposób, który mile oraz czule zaskoczy naszego partnera. Marka Czas na Herbatę przygotowała dla wszystkich zakochanych wyjątkowe herbaciane kompozycje, które stanowią nie tylko doskonały podarunek, ale i okazję do spędzenia razem romantycznego spotkania, przy filiżance ciepłego naparu.
czytaj więcej
Królowa kasz – kasza jaglana marki Halina
Z każdym rokiem stajemy się coraz bardziej świadomymi konsumentami, dzięki czemu na naszych stołach częściej pojawią się pełnowartościowe i naturalne produkty. Do takich specjałów należy m.in. kasza jaglana, która z uwagi na swoje właściwości często nazywa jest „królową kasz”. Sięgając po kaszę jaglaną marki Halina uzupełnimy naszą dietę o pełen witamin oraz smaku komponent.
czytaj więcej
Desery z ryżem marki Britta
Ryż, przez większość z nas, używany jest jako dodatek do dań wykwintnych. Potencjał tego produkty jest jednak znacznie większy! Z pomocą ryżu marki Britta możemy stworzyć również wiele pysznych i prostych w wykonaniu deserów, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim domownikom.
czytaj więcej
Wielkanocny barszcz z kiełbasą z linii Natura marki Nove
Śniadanie wielkanocne to w wielu domach – obok wigilii – najbardziej wyczekiwany posiłek w ciągu roku. Daniem, którego nie może wtedy zabraknąć na żadnym polskim stole jest barszcz biały. Aby zachwycić naszych bliskich pełnią smaku, warto uważnie dobierać jego składniki. W przypadku kiełbasy świetnie sprawdzą się produkty z linii Natura marki Nove.
czytaj więcej
Grześki i Familijne na podium plebiscytu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2017
Produkty Grupy Colian po raz kolejny zostały nagrodzone w konkursie Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów. Najnowsze propozycje marek Grześki i Familijne zdobyły brązowe medale w tegorocznej edycji plebiscytu. Prestiżowe wyróżnienia wręczono 19 stycznia w hotelu Bristol w Warszawie podczas uroczystej gali.
czytaj więcej
Złote czasy dla branży cateringowej trwają
Od czasu do czasu natknąć się można na opinię, iż rynek cateringu dietetycznego w Polsce bardzo szybko się zmienia i czasy jego świetności mamy już za sobą. Zdaniem ekspertów, jest jednak wręcz przeciwnie. Co więcej, istnieje szereg przesłanek mówiących o tym, że branża ma szansę dalej rozwijać się w dynamicznym tempie.
czytaj więcej
Oliwa z oliwek Extra Vergine od Olitalia – przez żołądek do serca!
Świadomość naturalnego bogactwa oliwy z oliwek w korzystne składniki odżywcze i walory smakowe zakorzeniona jest głęboko w historii naszego kontynentu, a zwłaszcza regionu śródziemnomorskiego. Występującemu tam klimatowi zawdzięczamy najwyższej jakości oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia od Olitalia – najszerzej dystrybuowanej na świecie marki oliwy z oliwek.
czytaj więcej
1...30313233343536...75

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top