Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Ryż dziki marki Britta – pradawny sekret kuchni indiańskiej
Ryż dziki, pochodzący z Północnej Ameryki, przed wiekami spożywany był głównie przez Indian. Oczywiście nie bez powodu, stanowi bowiem źródło cennych składników odżywczych, takich jak białko, błonnik czy węglowodany. W ofercie marki Britta znajdziemy ryż dziki, który z łatwością stanie się pyszną i zdrową alternatywą dla naszego tradycyjnego jadłospisu.
czytaj więcej
Ciecierzyca marki Halina - niezbędna w kuchni weganina
Ciecierzyca to wartościowe źródło białka i węglowodanów dla osób stosujących dietę roślinną.
czytaj więcej
Ciecierzyca marki Halina – niezbędna w kuchni weganina
Osoby, stosujące dietę roślinną z jeszcze większą dbałością podchodzą do wyboru spożywanych produktów. Na ich talerzu powinny znajdować się pełnowartościowe oraz bogate w składniki odżywcze posiłki, takie jak: warzywa, nasiona, ziarna czy owoce. Szczególną uwagę muszą jednak zwracać na źródła białka. W ofercie marki Halina znajdziemy ciecierzycę – skarbnicę białka oraz pysznego smaku.
czytaj więcej
Legendarne ciastka St Michel w ofercie North Coast
W asortymencie firmy North Coast pojawiła się gama ciastek St Michel. Klienci będą mogli nabyć wybrane francuskie przysmaki w hipermarketach Auchan i Carrefour. Wyjątkowość ciastek gwarantuje oryginalna receptura i naturalne składniki, z których są wyrabiane.
czytaj więcej
Tradycyjne, włoskie specjały z pomidorami marki Happy Frucht
Potrawy kuchni włoskiej mają rzesze wielbicieli na całym świecie. Sekretem apetycznego spaghetti, lasagne lub pizzy są przede wszystkim wysokogatunkowe pomidory. Dzięki pomidorom w puszkach marki Happy Frucht,w domowym zaciszu możemy z łatwością przygotować włoskie smakołyki zyskując przy tym gwarancję smaku oraz najwyższej jakości.
czytaj więcej
North Coast zaprezentuje nowości na Targach POLAGRA FOOD
North Coast poraz kolejny zagości na Targach POLAGRA FOOD w Poznaniu. Podczas wydarzenia Spółka zaprezentuje wysokogatunkowe produkty włoskie, które dystrybuuje na terenie Polski. Pojawią się również nowości w ofercie North Coast, m.in. ciasteczka St Michel, sery BIO od Nuova Castelli, przetwory pomidorowe BIO marki Mutti oraz pełnoziarnisty makaron Agnesi.
czytaj więcej
Kolejna odsłona kampanii marki Ricola w telewizji
Już w październiku rusza kolejna kampania TV szwajcarskich cukierków ziołowych Ricola!
czytaj więcej
Sery BIO od Nuova Castelli w ofercie North Coast
Coraz więcej osób wybiera sery BIO pochodzące z ekologicznych gospodarstw. Naprzeciw oczekiwaniom polskich klientów wychodzi North Coast należący do Grupy Nuova Castelli, jednego z największych producentów i dystrybutorów serów włoskich oferujący pełną gamę serów BIO posiadających certyfikat DOP. Oryginalne włoskie kremowe sery w Polsce dostępne są na półkach sklepów sieci Piotr i Paweł oraz w wybranych sklepach E.Leclerc.
czytaj więcej
Porady kulinarne Nove, czyli jak rozmrażać mięso w prawidłowy sposób
Zamrażanie żywności jest bardzo popularnym sposobem przedłużania jej terminu przydatności do spożycia. Decydując się na taką praktykę w przypadku mięsa, bardzo istotna jest wiedza na temat jego późniejszej obróbki, zaczynając już od momentu wyciągnięcia z zamrażalnika i procesów rozmrażania.
czytaj więcej
Moc szwajcarskich ziół, czyli cukierki marki Ricola
Szwajcarska jakość połączoną z wiedzą o ziołach: to właśnie Ricola – wyjątkowe cukierki produkowane z naturalnie uprawianych w szwajcarskich górach ziół. Polscy konsumenci do wyboru mają cztery wyselekcjonowane warianty smakowe bez cukru, skryte w małych, kieszonkowych opakowaniach: Oryginalne ziołowe, Alpejska Świeżość, Żurawina i Melisa.
czytaj więcej
1...36373839404142...74

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top