Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Świąteczny barszcz w nowej odsłonie z Tortellini marki Arrighi
Barszcz z uszkami to danie, które obowiązkowo musi pojawić się na wigilijnym stole w każdym polskim domu. Chcąc uatrakcyjnić tę kultową potrawę,jednocześnie pozostając jak najbliżej tradycji, warto uszka zastąpić włoskimi pierożkami Trotellini marki Arrighi.
czytaj więcej
Czekolada Toblerone – słodki dodatek do świątecznego prezentu
Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez zapachu i smaku bakalii. Rodzynki, migdały i miód to nieodłączne składniki większości świątecznych smakołyków. Teraz odnajdziemy je także w czekoladzie Toblerone Fruit&Nuts, która sprawdzi się idealnie jako dodatek do świątecznego prezentu.
czytaj więcej
Pracownica na urlopie macierzyńskim
Większość z kobiet w ciąży potrafi zdefiniować urlop macierzyński jako okres przeznaczony na przygotowanie się przyszłej mamy do porodu oraz opiekę nad nowo narodzonym dzieckiem. Niestety nie każda z pań zna odpowiedzi na pytania dotyczące zasad przyznawania rzeczonego urlopu, czy też jego wymiaru. Zagadnienia te wyjaśni ekspert marki „Mama i Ja” adwokat Patrycja Chabier.
czytaj więcej
Amoniaczki – słodki wypiek z serca Kujaw!
Różne zakątki Polski charakteryzują się niepowtarzalną kulturą, tradycjami i… kuchnią. Mieszkańcy Kujaw od pokoleń zajadają się kruchymi i pulchnymi Amoniaczkami. Tradycyjne słodkie ciasteczka, przygotowywane zazwyczaj na święta Bożego Narodzenia oraz na czas karnawału, ze względu na swój wyjątkowy smak goszczą w domach także na co dzień.
czytaj więcej
Ryż dziki marki Britta – pradawny sekret kuchni indiańskiej
Ryż dziki, pochodzący z Północnej Ameryki, przed wiekami spożywany był głównie przez Indian. Oczywiście nie bez powodu, stanowi bowiem źródło cennych składników odżywczych, takich jak białko, błonnik czy węglowodany. W ofercie marki Britta znajdziemy ryż dziki, który z łatwością stanie się pyszną i zdrową alternatywą dla naszego tradycyjnego jadłospisu.
czytaj więcej
Ciecierzyca marki Halina - niezbędna w kuchni weganina
Ciecierzyca to wartościowe źródło białka i węglowodanów dla osób stosujących dietę roślinną.
czytaj więcej
Ciecierzyca marki Halina – niezbędna w kuchni weganina
Osoby, stosujące dietę roślinną z jeszcze większą dbałością podchodzą do wyboru spożywanych produktów. Na ich talerzu powinny znajdować się pełnowartościowe oraz bogate w składniki odżywcze posiłki, takie jak: warzywa, nasiona, ziarna czy owoce. Szczególną uwagę muszą jednak zwracać na źródła białka. W ofercie marki Halina znajdziemy ciecierzycę – skarbnicę białka oraz pysznego smaku.
czytaj więcej
Legendarne ciastka St Michel w ofercie North Coast
W asortymencie firmy North Coast pojawiła się gama ciastek St Michel. Klienci będą mogli nabyć wybrane francuskie przysmaki w hipermarketach Auchan i Carrefour. Wyjątkowość ciastek gwarantuje oryginalna receptura i naturalne składniki, z których są wyrabiane.
czytaj więcej
Tradycyjne, włoskie specjały z pomidorami marki Happy Frucht
Potrawy kuchni włoskiej mają rzesze wielbicieli na całym świecie. Sekretem apetycznego spaghetti, lasagne lub pizzy są przede wszystkim wysokogatunkowe pomidory. Dzięki pomidorom w puszkach marki Happy Frucht,w domowym zaciszu możemy z łatwością przygotować włoskie smakołyki zyskując przy tym gwarancję smaku oraz najwyższej jakości.
czytaj więcej
North Coast zaprezentuje nowości na Targach POLAGRA FOOD
North Coast poraz kolejny zagości na Targach POLAGRA FOOD w Poznaniu. Podczas wydarzenia Spółka zaprezentuje wysokogatunkowe produkty włoskie, które dystrybuuje na terenie Polski. Pojawią się również nowości w ofercie North Coast, m.in. ciasteczka St Michel, sery BIO od Nuova Castelli, przetwory pomidorowe BIO marki Mutti oraz pełnoziarnisty makaron Agnesi.
czytaj więcej
1...40414243444546...78

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top