Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Kasza gryczana biała marki Halina – nowy smak tradycyjnych potraw
Układając codzienne jadłospisy zdarza się, że brak nam pomysłu na szybki obiad o ciekawym smaku. W takich momentach z pomocą przychodzi marka Halina, która wprowadziła do swojej oferty kaszę gryczaną białą. Dzięki niej znane oraz lubiane przez domowników posiłki zaserwujemy w wyjątkowo pysznym wydaniu.
czytaj więcej
Bajeczny smak serów marki Lactima
Wiele mam ma problem z małymi niejadkami. Wybrzydzanie przy stole, brak apetytu czy po prostu zły humor dziecka sprawia, że nawet najpyszniejsze danie zostanie na talerzu. Doskonałym rozwiązaniem jest wprowadzenie do potraw odrobiny fantazji. Właśnie dlatego w ofercie marki Lactima znajdziemy sery w z ulubionymi przez dzieci bohaterami bajki “Kubuś Puchatek”.
czytaj więcej
Dżem Schwartau Extra – dla miłośników jagodowych przysmaków
Aby posmakować słodyczy dojrzałych jagód nie trzeba planować długiej wyprawy do lasu.
czytaj więcej
Słoneczne orzeźwienie z sokiem z limonki Limmi
Soki z cytrusów to nie tylko jedno z najcenniejszych źródeł witaminy C, ale także doskonałe uzupełnienie orzeźwiających napoi.
czytaj więcej
Czy musisz powiadomić pracodawcę o ciąży gdy podejmujesz pracę?
Czy podejmując zatrudnienie mam obowiązek ujawnienia pracodawcy, że jestem w ciąży? Czy grożą mi konsekwencje jeśli zawierając umowę o pracę ów fakt zataję? Powyższe pytania regularnie zaprzątają głowę przyszłym mamą. Odpowiedzi na te, budzące sporo kontrowersji zarówno wśród ciężarnych pracownic, jak i pracodawców, zagadnienia udziela ekspert marki „Mama i Ja” adwokat Patrycja Chabier.
czytaj więcej
Yerba Mate marki "Czas na herbatę" - susze pełen indiańskich legend
Na urokliwych terenach Ameryki Południowej, pośród upraw kukurydzy i kawy, możemy natknąć się na roślinę o nazwie ostrokrzew paragwajski. Z jej wysuszonych liści powstaje napój Yerba Mate, pełen nie tylko pysznego smaku, ale i indiańskich opowieści. Na szczęście, pragnąc przekonać się o mocy tego wyjątkowego naparu, nie musimy wyruszać na drugi koniec świata. Wystarczy jedynie, że sięgniemy do oferty marki Czas na Herbatę.
czytaj więcej
Owocowy kubek kisiel Delecta na zimną wodę
Delecta wprowadza na rynek trzy nowe orzeźwiające smaki kisieli Owocowy kubek w limitowanej edycji na lato. To pierwsze na rynku jednoporcjowe kisiele instant do przygotowania na bazie zimnej wody (przegotowanej lub mineralnej niegazowanej). Przekąska idealna na ciepłe dni, inspirowana ofertą smaków z rynku soków i lodów sorbetowych.
czytaj więcej
Podwójna dawka zdrowia – Kasza Jęczmienna z Warzywami marki Halina
Nie bez powodu kasza jęczmienna gości w kuchni polskiej od pokoleń. Uznawana jest bowiem za jedną z najzdrowszych odmian, która obdarowuje nasz organizm cennymi witaminami oraz składnikami mineralnymi. Doskonała kompozycja kaszy jęczmiennej z pięcioma rodzajami warzyw, jaką proponuje marka Halina, to gwarancja smacznego i zdrowego posiłku.
czytaj więcej
Obalamy mity o ryżu parboiled!
Wykorzystując ryż parboiled marki Britta, sprawimy, że nasze potrawy zachowają niezbędne witaminy i minerały.
czytaj więcej
Obalamy mity o ryżu parboiled!
Biały ryż, przez wiele osób, kojarzony jest jako jego najmniej wartościowa odmiana. Tej tezie zaprzecza ryż parboiled marki Briitta! Poddawanie go obróbce termicznej czyli procesowi nawilżania pod wysokim ciśnieniem sprawia bowiem, że witaminy i minerały znajdujące się w łupinie ziarna przechodzą do jego wnętrza. Po ugotowaniu ryż parboiled pozostaje lekki i sypki, co czyni go znakomitym dodatkiem do wielu potraw, mięs oraz deserów.
czytaj więcej
1...41424344454647...73

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top