Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Tradycyjne polskie smaki - Kiełbasa krakowska z linii Natura marki Nove
Tradycyjne, polskie specjały swym niepowtarzalnym smakiem podbijają serca i podniebienia smakoszy na całym świecie. Do grona regionalnych przysmaków cenionych zarówno w kraju, jak i za granicą, zaliczana jest między innymi wyśmienita kiełbasa krakowska, dostępna również w ofercie ZM Nove. Kiełbasa krakowska z linii Natura w pełni oddaje wyjątkowy smak i aromat najlepszych jakościowo wyrobów wędliniarskich i z pewnością sprosta najbardziej wymagającym gustom.
czytaj więcej
Zaproszenie na bezpłatny webinar „Tajemniczy składnik diety młodej mamy”
Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar „Tajemniczy składnik diety młodej mamy” organizowany przez serwis internetowy mamaklub.pl oraz producenta wody źródlanej Mama i ja, będącym sponsorem wydarzenia.
czytaj więcej
Fosforany w żywności - dlaczego powinniśmy ich unikać?
Soczyste szynki o pięknej różowej barwie, kruche kiełbasy i połyskujące schaby to częsty i kuszący widok na sklepowych półkach. Nie zawsze jednak apetyczny wygląd wędlin idzie w parze ze zdrowym i naturalnym produktem. Na rynku dostępne są różnego rodzaju wyroby wędliniarskie, które swoje pozorne walory zawdzięczają dużej ilości sztucznych dodatków i konserwantów. Fosforany, bo w dużej mierze o nich tu mowa, nie pozostają jednak obojętne dla naszego organizmu. Dlaczego powinniśmy unikać żywności, która posiada je w składzie?
czytaj więcej
Lider rynku kabanosów: czysta etykieta coraz ważniejsza
O tym, czy dla klientów ważna jest czysta etykieta i czy zwracają oni uwagę na skład produktów mówi Paweł Sikora, PR Manager ZM Henryk Kania z Pszczyny, rynkowego lidera w sprzedaży kabanosów paczkowanych.
czytaj więcej
Jaka oferta ZM Kania na Euro i Olimpiadę?
Dominika Rąba z ZM Henryk Kania mówi, jak pszczyński producent przygotował się do dużych imprez sportowych, które odbędą się w letnich miesiącach tego roku.
czytaj więcej
Kasza gryczana biała marki Halina – nowy smak tradycyjnych potraw
Układając codzienne jadłospisy zdarza się, że brak nam pomysłu na szybki obiad o ciekawym smaku. W takich momentach z pomocą przychodzi marka Halina, która wprowadziła do swojej oferty kaszę gryczaną białą. Dzięki niej znane oraz lubiane przez domowników posiłki zaserwujemy w wyjątkowo pysznym wydaniu.
czytaj więcej
Bajeczny smak serów marki Lactima
Wiele mam ma problem z małymi niejadkami. Wybrzydzanie przy stole, brak apetytu czy po prostu zły humor dziecka sprawia, że nawet najpyszniejsze danie zostanie na talerzu. Doskonałym rozwiązaniem jest wprowadzenie do potraw odrobiny fantazji. Właśnie dlatego w ofercie marki Lactima znajdziemy sery w z ulubionymi przez dzieci bohaterami bajki “Kubuś Puchatek”.
czytaj więcej
Dżem Schwartau Extra – dla miłośników jagodowych przysmaków
Aby posmakować słodyczy dojrzałych jagód nie trzeba planować długiej wyprawy do lasu.
czytaj więcej
Słoneczne orzeźwienie z sokiem z limonki Limmi
Soki z cytrusów to nie tylko jedno z najcenniejszych źródeł witaminy C, ale także doskonałe uzupełnienie orzeźwiających napoi.
czytaj więcej
Czy musisz powiadomić pracodawcę o ciąży gdy podejmujesz pracę?
Czy podejmując zatrudnienie mam obowiązek ujawnienia pracodawcy, że jestem w ciąży? Czy grożą mi konsekwencje jeśli zawierając umowę o pracę ów fakt zataję? Powyższe pytania regularnie zaprzątają głowę przyszłym mamą. Odpowiedzi na te, budzące sporo kontrowersji zarówno wśród ciężarnych pracownic, jak i pracodawców, zagadnienia udziela ekspert marki „Mama i Ja” adwokat Patrycja Chabier.
czytaj więcej
1...44454647484950...76

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top