Znajdź informacje

Kulinaria, Żywność, Gastronomia


Grand Hyatt Berlin – szczyt kulinarnych smaków słynnego szefa kuchni Holgera Joosta
Berlin – stolica Niemiec od lat stanowi przystanek dla wielu turystów, ludzi biznesu i gwiazd kina. Coroczny festiwal filmowy Berlin Biennale przyciąga tysiące gwiazd Hollywood i widzów z całego świata. To tu, w sercu dystryktu nowoczesnych budynków Placu Poczdamskiego, znajduje się Grand Hyatt Berlin – 5 gwiazdkowy hotel, który w ostatnich miesiącach stał się oazą kulinarnych smaków za sprawą szefa kuchni – Holgera Joosta.
czytaj więcej
Jakie urządzenia gastronomiczne do restauracji?
Odpowiednie wyposażenie pełni niezwykle istotną rolę w każdym lokalu gastronomicznym. Wraz z doświadczonym szefem kuchni oraz interesującymi pozycjami w menu jest to jeden z podstawowych czynników mających kluczowe znaczenie w funkcjonowaniu lokalu. Jakie urządzenia gastronomiczne do restauracji wybrać, aby odniosła ona sukces? Sprawdź, co jest najważniejsze!
czytaj więcej
Kasza Jęczmienna z Warzywami – pomysł na szybki i pełnowartościowy obiad
Kasza jęczmienna obecna jest w naszej kuchni od dawna. Uznawana jest bowiem za jedną z najwartościowszych odmian, która pełna jest witamin oraz składników mineralnych. Kasza jęczmienna marki Halina uzupełniona została pięcioma rodzajami warzyw, dzięki czemu stanowi idealny pomysł na smaczny i odżywczy posiłek.
czytaj więcej
„Twój Błonnik” – niezastąpiony składnik codziennego menu
Codzienna dieta powinna składać się z produktów, które sycąc nasz organizm, jednocześnie go nie przeciążają. W tej roli idealnie sprawdzi się „Twój błonnik” marki Britta stanowiący naturalną, chrupiącą przekąską, która uchroni nas przed uczuciem głodu.
czytaj więcej
Gra w 4 kolory z ryżem marki Britta
Codzienne posiłki nie muszą być nudne. Jednym ze sposobów na ich urozmaicenie jest wprowadzenie do menu ryżu 4 kolory marki Britta. Stworzy on na talerzu kompozycje ciekawą zarówno pod względem smakowym, jak i estetycznym.
czytaj więcej
Z Makarunem da się zarobić
Pięć nowych punktów na makarunowej mapie Polski - to bilans pierwszego kwartału działania franczyzowej marki Makarun Spaghetti and Salad. Dzięki temu utrzymuje ona tytuł największej i najszybciej rozwijającej się sieci spaghetterii w kraju.
czytaj więcej
Lody naturalne czy rzemieślnicze?
Czym są lody rzemieślnicze? Czy określenie „rzemieślnicze” oznacza to samo, co naturalne? Ile w nich proszku lub owocowej pasty? Te pytania nurtują niektórych klientów, gotowych za porcję swojego ulubionego deseru zapłacić nawet kilkanaście złotych.
czytaj więcej
Witryny chłodnicze - świeżość i wysoka estetyka
Prowadzisz kawiarnię lub restaurację? Chcesz, aby eleganckie ekspozycje oferowanych przez Ciebie potraw przyciągały nowych klientów i zachęcały ich do skorzystanie z Twojej oferty? Pomogą Ci w tym przeszklone witryny chłodnicze! Sprawdź dlaczego tego typu urządzenia są niezbędnym wyposażeniem w każdym lokalu gastronomicznym!
czytaj więcej
Zapach pieczonej kiełbaski o poranku
Zbliżający się wielkimi krokami długi weekend, sprawia że aktualnymi stają się tematy związane z grillowaniem. Majówka to zwyczajowy początek sezonu na grilla. Oczywiście nie wszystko da się zaplanować, szczególnie że bardzo wiele zależy od pogody, a ta potrafi być niezwykle kapryśna. Nie mniej warto poświęcić trochę czasu i przygotować to co niezbędne, aby urządzić niezapomniane spotkanie przy grillu w gronie rodziny lub przyjaciół.
czytaj więcej
Krajalnica spiralna elektryczna - zrób swój warzywny makaron
Czy słyszeliście już o "zoodles"? To potrawa zapewne szerzej znana weganom i wegetarianom, ale myślę, że ta warzywna odmiana spaghetti, w porze letniej podbije również mięsożerne podniebienia.
czytaj więcej
123456789...737475

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top