Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


Dalekość - tomik poezji o miłości i prawdzie
"Dalekość" to debiutancki tomik poezji Moniki Miriam Kowalczyk, który ukazał się w 2015r dzięki Wydawnictwu Witanet. Na 26 stronach zawarta została prawda o odwiecznym pragnieniu ludzkości.
czytaj więcej
Ravelo.pl rusza ze sprzedażą książek na wagę
Sklep internetowy Ravelo.pl należący do Grupy PWN wprowadza możliwość zakupu książek na wagę. W ramach akcji promocyjnej sklep oferuje ponad 11 tysięcy tytułów sprzedawanych na kilogramy. Książki będą dostępne w pięciu wariantach cenowych – 15, 25, 35, 45 i 65 złotych za kilogram.
czytaj więcej
2015-11-30, 10:14
Kreatywna.pl
Po drugiej stronie ekranu – fascynująca biografia Meryl Streep
Inteligentna, charyzmatyczna, wybitnie utalentowana – tak mogłaby brzmieć odpowiedź na pytanie, jaka jest Meryl Streep. Trudno szczędzić pochwał osobie, która stworzyła tyle znakomitych kreacji filmowych. Tym razem artystka zgodziła się zdradzić kilka faktów dotyczących jej warsztatu aktorskiego i życia osobistego. Dzięki nowej, szczególnej biografii, sympatycy bohaterki Wyboru Zofii czy Pożegnania z Afryką będą mogli poznać ją niemal osobiście.
czytaj więcej
Legendarna powieść nareszcie w Polsce!
Ludvik Vaculik uważany jest za jednego z największych pisarzy w historii powojennej literatury czeskiej. Ale jego najważniejsza książka – „Siekiera” – dopiero teraz trafia do polskiego czytelnika.
czytaj więcej
Polska autorka rusza na Zachód
- Wydaję za granicą, bo w Polsce sytuacja jest patologiczna – mówi Katarzyna Mlek i wraz z kanadyjskim agentem rusza na podbój rynku anglojęzycznego. Nie zapomina jednak o polskim czytelniku – wydaniu angielskiemu towarzyszyć będzie polskie wznowienie „Zapomnij patrząc na słońce”.
czytaj więcej
2015-10-28, 16:18
ModneObrazy.pl
Polak – artystyczny abnegat? Już nie! Polacy polubili sztukę
Klasycznym wyborem są obrazy olejne – mówi Łukasz Białasik z internetowej galerii ModneObrazy.pl. – Malowane ręcznie, uchodzą za ten „prawdziwy” przejaw sztuki. Wiele osób zdobi wnętrza także akwarelami, pastelami czy monochromatycznymi grafikami, ale ten typ wybierają zazwyczaj ludzie świadomi artystycznego przekazu dzieła i otwarci na twórczość, która powstaje na podłożu innym niż tradycyjne płótno.
czytaj więcej
2015-10-16, 21:14
Seniorzy24.pl
Polskie czytelnictwo w odwrocie
Jeszcze kilkanaście lat temu Polacy chętnie poszukiwali informacji w książkach i czasopismach. Na każdym rogu stał mały kiosk pełen różnych czasopism oraz romansów i kryminałów w formie kieszonkowej. Dziś kioski poznikały z naszych ulic, a książki i czasopisma zostały zastąpione przez strony internetowe. Pojawia się tylko pytanie czy to droga w dobrym kierunku?
czytaj więcej
2015-10-14, 22:38
Cantaramusic.pl
Same Suki powróciły z nowym teledyskiem
Wiosną 2016 roku ukaże się nowa płyta formacji Same Suki. Możemy posłuchać już pierwszego singla.
czytaj więcej
2015-10-14, 22:28
Cantaramusic.pl
Debiutancki album Vapour Trails już w sklepach
Można już kupować album "Vapour Trails" warszawskiej grupy Vapour Trails znanej kiedyś pod szyldem Phantom Taxi Ride.
czytaj więcej
2015-09-30, 12:51
Kreatywna.pl
Ognisty taniec uczuć – flamenco i jego historia
Namiętność, dynamika, ekspresja – to tylko niektóre określenia, przychodzące na myśl, gdy mówi się o flamenco – jednym z najciekawszych gatunków tańca. Nie ma chyba osoby, która by nie kojarzyła barwnych sukien czy wachlarzy, charakterystycznych dźwięków gitary i tupiących obcasów, zamaszystych gestów rąk przy gromkich okrzykach: Ole! Czy jednak znamy prawdziwe oblicze flamenco?
czytaj więcej
12345678910

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top