Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


Startuje nowa odsłona kampanii „Anatol. Klasyka poranka”
Już dziś, 8 sierpnia, wystartowała kolejna odsłona kampanii reklamowej kawy zbożowej Anatol. Działania obejmujące radio i Internet potrwają do końca września.
czytaj więcej
Hackathon – nie tylko dla informatyków
24 godziny, 70. uczestników i jeden cel: stworzyć nowy produkt. W Izraelu właśnie zakończył się Hackathon Tiny Love, którego uczestnicy wykreowali przyszłe bestsellery branży zabawkarskiej.
czytaj więcej
Nowy showreel agencji Digital Kingdom
Półtora roku w półtorej minuty. Agencja prezentuje skrót swoich najlepszych caseów z 2015 roku i pierwszej połowy 2016.
czytaj więcej
Czeka nas rewolucja na rynku dostawców masowej wysyłki SMS
Co wspólnego ma ustawa antyterrorystyczna z prawdziwą rewolucją na rynku dostawców usług masowej wysyłki SMS-ów? Pozornie niewiele, ale zapisany w ustawie wymóg rejestracji kart SIM u operatorów spowoduje zniknięcie z rynku usługi ECO. Niezarejestrowane karty pre-paid nie będą mogły być wykorzystywane do realizacji wysyłek kampanii SMS dla klientów, a cały ruch wiadomości będzie kierowany bezpośrednio do operatorów telekomunikacyjnych, którzy za wysłane wiadomości pobiorą opłatę. Dla Infobip, globalnego dostawcy usług SMS nowa ustawa nic nie zmienia ze względu na międzynarodowy zasięg oraz zaawansowaną infrastrukturę ale dla niektórych lokalnych graczy może spowodować zniknięcie z rynku, lub konieczność połączenia sił z innymi dostawcami – pisze Marcin Papiński, dyrektor ds. Rozwoju w firmie Infobip.
czytaj więcej
2016-06-29, 13:23
Kolporter
Darmowe bilety do JuraParków w salonikach Kolportera
Bilety do trzech JuraParków – w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim – czekają na osoby, które kupią w salonikach prasowych Kolportera trzy napoje koncernu PepsiCo. Promocja rusza już od 1 lipca, a przeznaczono na nią aż 100 tysięcy biletów.
czytaj więcej
Lepsza pozycja, to więcej kupujących
Ilość odiwiedzin strony www ma znaczenie dla pozyskiwania kupujących, dlatego warto zająć się dodatkowo pozycjonowaniem. Chodzi o to, żeby strona była dobrze wyszukiwana. Nie tylko sama pozycja na wysokim miejscu ma tu znaczenie, ale jakość tej pozycji.
czytaj więcej
Wideo - Nazwy plików pod seo
Jak nazywać pliki pod seo? Czy używać podkreślników i polskich liter?
czytaj więcej
Linia Maestro i parówki Na Dzień Dobry w RMF FM!
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na stronie radia RMF FM i do słuchania - do wygrania atrakcyjne nagrody o wartości 500 zł!
czytaj więcej
„Dobra zmiana“ Czwórki Polskiego Radia.
Wczoraj, 9 czerwca 2016 roku, KRRIT oficjalnie wydała zgodę na zmianę nazwy „Czwórka“ na „Polskie Radio 24“. Oznacza to, że jesienią br. radio, w którym swoje autorskie audycje jeszcze niedawno prowadzili m.in. Dawid Podsiadło i Filip Chajzer zniknie z anteny.
czytaj więcej
Jak freelancer może zdobyć więcej zleceń i utrzymać rentowność?
Od dłuższego czasu oswajałem się z myślą o prowadzeniu bloga, jednak nie do końca wiedziałem, jak stworzyć blog od strony technicznej? Jak dostosować go do moich potrzeb? Jak zainstalować na serwerze? Oczywiście mogłem próbować zrobić to samodzielnie, ale nie miałem ani wystarczającej wiedzy, ani czasu i energii, by tę wiedzę zdobywać. Zacząłem się więc zastanawiać, kto mógłby mi w tym pomóc? I jakie byłyby tego koszty? Jednym z wariantów było skorzystanie z usług firmy, która zajmuje się tego typu usługami. W tym przypadku wymagałoby to ode mnie poświecenia czasu na poszukiwania w internecie, a następnie wysłanie do każdej z tych firm zapytania. Z doświadczenia wiem, że zajmuje to dużo czasu i energii. Z pomocą przyszedł jednak serwis, który takim jak ja osobom pozwala oszczędzić czas oraz zminimalizować koszty inwestycji – Freelancer.com. Platforma, na której spotykają się osoby, które chcą szybko i korzystnie cenowo zrealizować swoje pomysły z ludźmi, którzy mogą im w tym pomóc, czyli z freelancerami (wolni strzelcy).
czytaj więcej
1...19202122232425...39

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top