Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


Prowadzisz stronę tematyczną? Dorabiaj na publikowaniu treści
Prowadzenie strony internetowej z nowymi informacjami, albo artykułami tematycznymi wymaga czasu i zaangażowania. Należy dokonywać wpisów w miarę regularnie, gdyż to powoduje zainteresowanie czytelników. Artykuły można podzielić na kilka kategorii.
czytaj więcej
Życzenia prosto z serca w świątecznej kampanii marki Delecta
Do końca grudnia br. potrwa sponsoringowa kampania reklamowa marki Delecta z portfolio spółki Bakalland. Komunikacja utrzymana w ciepłym, świątecznym klimacie życzeń prosto z serca zostanie zrealizowana w kluczowych stacjach telewizyjnych w okresie bożonarodzeniowym.
czytaj więcej
2015-12-03, 13:30
Setugo.pl
Jak wykorzystać Content Marketing do budowania marki i zwiększenia sprzedaży? SZKOLENIE
Chcesz dotrzeć do nowych klientów za pomoca Content Marketingu? Nauczymy Cię, jak to robić!
czytaj więcej
Branding, czyli jak skutecznie umacniać własną markę w Internecie bez ponoszenia dodatkowych kosztów?
Branding, polega na umacnianiu danej marki w sposób nie nachalny i nie reklamowy, ale bardziej skupiony na jej rzeczywistych walorach oraz problemach, jakie można dzięki niej rozwiązać.
czytaj więcej
2015-11-17, 10:02
websem.pl
Grzegorz Starzak - nowy project manager w agencji websem.pl
Stanowisko junior project managera w naszej agencji właśnie objął Grzegorz Starzak. Do jego zadań należeć będzie koordynacja projektów marki związanych z edukacją przedsiębiorców, docieraniem ze wsparciem e-marketingowym - w tych obszarach, które wymagają dodatkowej wiedzy oraz umiejętności.
czytaj więcej
2015-11-16, 12:36
Setugo.pl
SZKOLENIE - Jak prowadzić bloga, żeby sprzedawał? POZNAŃ
Prowadzisz sklep internetowy lub działasz lokalnie na terenie Poznania? To szkolenie obowiązkowe dla Ciebie!
czytaj więcej
Notki prasowe z wysokiej jakości ruchem
Od dziś każdy użytkownik wirtualnych biur prasowych WhitePress ma możliwość w prosty sposób uzyskać wartościowy, tematyczny, a przede wszystkim niedrogi ruch. To nowatorskie rozwiązanie tego typu w Polsce.
czytaj więcej
Whitepress na #e-biznes festiwal juź w najbliższy czwartek
Patrzysz na kampanie konkurencji, myślisz „wow” i chciałbyś sam wywołać taki efekt? Zastanawiasz się, jak zaangażować społeczność za pomocą Snapchata? A może chciałbyś dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystać dane, które Twoi klienci zostawiają podczas wizyty w Twoim e-sklepie? Odpowiedź na te pytania - i setki innych - znajdziesz na tegorocznym #e-biznes festiwalu!
czytaj więcej
Nowa identyfikacja wizualna Digital Kingdom
Nowe logo, nowa strona, nowe wizytówki jednym słowem nowa identyfikacja.
Z przymrużeniem oka o zmianach opowiada Joanna Gerlee - Head of creative agencji
czytaj więcej
1...25262728293031...41

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top