Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


Wystartował nowy serwis internetowy Hortex, przygotowany przez agencję Digital Kingdom
Głównymi założeniami nowego serwisu www.hortex.com.pl jest prezentacja szerokiego portfolio produktów Hortex oraz zainspirowanie użytkowników przepisami kulinarnymi bazującymi na produktach Hortex. W serwisie znajduje się ponad 400 przepisów i produktów w związku z czym zbudowanie intuicyjnego systemy nawigacji pomiędzy poszczególnym kategoriami oraz produktami było jednym z największych wyzwań stojących przed Agencją.
czytaj więcej
Cursor obsługuje logistykę materiałów marketingowych Randstad
Do grona klientów spółki Cursor, należącej do giełdowej Grupy Tell SA, dołączyła największa na polskim rynku agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad. Współpraca obejmuje kompleksową obsługę logistyczną materiałów wspierających sprzedaż.
czytaj więcej
/O potencjale drzemiącym w Smart Data. OAN na Purple Day 2015/
Tegoroczna edycja Purple Day 2015 skupiała się na temacie Smart Data i ich właściwym wykorzystaniu. Wielokrotnie podkreślano, że dane warto zbierać, analizować na bieżąco i wyciągać trafne wnioski. Mogą one stanowić podstawę do skutecznej strategii reklamowej marki.
czytaj więcej
2015-10-22, 13:17
Novem
Nowa Dyrektor Sprzedaży w Novem
Marlena Wieteska jako dyrektor sprzedaży będzie odpowiadała za rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz strategię opartą na relacyjnym, angażującym i eksperckim podejściu do klienta a także za całość działań sprzedażowych Agencji.
czytaj więcej
Kreatywny Krab wygrywa przetarg na obsługę marki Las Vegas Power Energy Drink
Agencja reklamowa Kreatywny Krab wygrał przetarg na obsługę marki Las Vegas Power Energy Drink oraz LV Fun w mediach społecznościowych. Agencja prowadziła Facebooka marki od sierpnia 2014 r.
czytaj więcej
2015-10-05, 14:55
Silence!
Jak w Google AdWords będzie można wykorzystać listy mailingowe?
W przeciągu kilku tygodni ma zostać udostępniona opcja Google AdWords - Customer Match, która otworzy przed reklamodawcami nowe możliwości…
czytaj więcej
Tomasz Stopka na stanowisku Product Managera platformy WhitePress
Tomasz Stopka objął stanowisko Product Manager w platformie WhitePress. Jego głównym zadaniem w nowym miejscu pracy, obok promocji firmy, będzie wdrażania projektu pt. „Nowa Koncepcja SEO”, który stanie się głównym kanałem w kontakcie z klientami.
czytaj więcej
2015-09-23, 15:15
Silence!
Instagram – nowa gratka dla reklamodawców?
Do tej pory Instagram był jednym z niewielu kanałów społecznościowych wolnych od reklam. Na dłuższą metę to jednak nie miało szans na przetrwanie...
czytaj więcej
SmartWakacje Polaków
Smartfon to urządzenie wielozadaniowe. Do jakich zadań specjalnych przydaje się nam w czasie wakacji? Sprawdź na infografice o SmartWakacjach Polaków!
czytaj więcej
Manta po raz kolejny na IFA.
Warszawa, 31.08.2015r. - Firma Manta S.A., polski dostawca sprzętu RTV i AGD po raz kolejny wystawcą podczas jednych z największych targów elektroniki użytkowej w Europie.
czytaj więcej
1...26272829303132...41

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top