Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


Pomaganie w rytmie RAP
W ubiegłą sobotę odbyły się zdjęcia do nowego teledysku rapera Gorzkiego z płyty „Inter Arma Caritas”, z której dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony jest na terapię dzieci dotkniętych autyzmem, objętych opieką fundacji Nowa Nadzieja.
czytaj więcej
Jak ZMOTywować klienta?
Internet nie jest już wyłącznie źródłem wiedzy i rozrywki czy narzędziem do komunikacji. Obecnie ma coraz większy wpływ na życie człowieka, generując nowe trendy, zjawiska, a nawet przemiany społeczne. Efektem rozwoju Sieci i mediów społecznościowych są m.in. zmiany w zachowaniach konsumentów, do których muszą dostosowywać się firmy na całym świecie. Jedną z koncepcji uznających kluczową rolę Internetu w procesach zakupowych jest ZMOT, czyli Zero Moment of Truth.
czytaj więcej
Nowy botnet Gameover Zeus rośnie w siłę
Nowe złośliwe oprogramowanie Gameover Zeus zainfekowało już ponad 10000 systemów.
czytaj więcej
Wzrost sprzedaży w serwisie Credit Agricole o 95% dzięki content strategy i najnowszej technologii
Pod koniec zeszłego roku, bank Credit Agricole uruchomił nowy serwis informacyjny. Było to wdrożenie z kategorii green field. Zmianie - poza frontendem serwisu - uległ także CMS oraz infrastruktura serwerowa, na której serwis jest utrzymywany. Responsywna strona z opracowaną na nowo architekturą treści miała zapewnić wzrost sprzedaży produktów bankowych. Czy ten cel został osiągnięty? Patrząc na statystyki nowego serwisu - zdecydowanie tak.
czytaj więcej
Żywiec wskrzesza Kronikę Filmową
Polska Kronika Filmowa przez pięćdziesiąt lat rejestrowała naszą rzeczywistość, a używane
czytaj więcej
Znamy skład jury konkursu Żywiecka Kronika Filmowa
Prace uczestników konkursu dla zdolnych filmowców – Żywiecka  Kronika Filmowa oceni dwóch wybitnych specjalistów i znawców sztuki filmowej: profesor Filip Bajon – reżyser, Dziekan Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi oraz Artur Liebhart – dyrektor festiwalu PLANETE+ DOC FILM FESTIVAL. Zostaną oni również opiekunami merytorycznymi autorów pięciu najlepszych skryptów.
czytaj więcej
PR Inspiration z nowym Klientem
W lipcu kompleksową obsługę Public Relations galerii handlowej - Poznań City Center objęła agencja - PR Inspiration. Agencja jest odpowiedzialna za działania wizerunkowe oraz obsługę kanałów społecznościowych. Do obowiązków PR Inspiration należy także doradztwo w zakresie aktywności CSR oraz obsługa relacji inwestorskich.  
czytaj więcej
Havas Media i Meaningful Brands, czyli jak zbudować sukces marki
W dzisiejszym świecie znacznie trudniej zbudować przywiązanie i lojalność konsumentów wobec marki niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu. Konsument poszukuje najczęściej takich produktów, które spełnią wszystkie jego potrzeby, będą odpowiadać jego postawom, aspiracjom oraz oczekiwaniom. Dzięki badaniu „Meaningful Brands”, prowadzonemu przez dom mediowy Havas Media, możliwe jest dokładne zrozumienie potrzeb konsumentów, celem budowania wpływowych marek oraz sukcesu biznesowego producentów produktów.
czytaj więcej
Jak być w pierwszej dziesiątce, kiedy konkurentów stu?
Większość prężnie działających w Polsce firm posiada swoja stronę internetową, jednak to za mało, jeśli zależy nam na obecności w pierwszej dziesiątce wyników w Google. Co należy zrobić, aby być w top 10, jeśli całe top 100 się pozycjonuje? Z cała pewnością powinno się skorzystać z pomocy firm oferujących usługi SEO. Zanim jednak się na to zdecydujemy, powinniśmy sami posiadać przynajmniej bazową wiedzę na ten temat, aby nie paść ofiarą oszustwa.
czytaj więcej
Letnia premiera nowego pakietu Bitdefender
Wraz z nadejściem lata producent oprogramowania Bitdefender wprowadził na polski rynek nowy pakiet dla użytkowników domowych – Pakiet Rodzinny. Pakiet Rodzinny chroni urządzenia z trzema najpopularniejszymi systemami operacyjnymi: Windows, Mac oraz Android. Dzięki temu rodzina korzystając z Internetu jest jeszcze bardziej bezpieczna.
czytaj więcej
1...28293031323334...39

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top