Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


Tkaniny Andropolu dla pożarnictwa na targach w Kielcach
Niepalne, odporne na rozdzieranie, wodoodporne – takie tkaniny dla strażaków prezentuje Andropol podczas jubileuszowej X Międzynarodowej  Wystawy - Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2014.
czytaj więcej
Konsument 2.0
Żyjemy w czasach proliferacji Internetu oraz urządzeń mobilnych. Przeciętny konsument zamienił się w superkonsumenta 2.0 uzbrojonego w tablet lub smartfon z dostępem do Internetu, który na miejscu w sklepie porównuje ceny towarów z ofertą dostępną online. W efekcie już kilkanaście milionów Polaków dokonuje zakupów przez Internet. Sprzedaż w tym kanale rośnie znacznie szybciej niż tradycyjna.
czytaj więcej
Rebranding lidera branży zoologicznej na polskim rynku
Lider branży zoologicznej w Polsce, odświeża swój wizerunek. Zmianie uległa strona internetowa firmy KrakVet. Serwis firmowy został zmodyfikowany zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym. Głównym celem przeprowadzonych działań jest zachowanie spójności komunikacyjnej marki, która jest już obecna na dwunastu europejskich rynkach pod brandem – Zoofast.
czytaj więcej
Przyjaciele schroniska wspólnie świętowali z pracownikami i wolontariuszami jednostki
Pokazy tresury psów, udzielanie pierwszej pomocy zwierzęciu czy porady dotyczące odpowiedniego dopasowywania zabawek dla zwierzaków to tylko niektóre z atrakcji, które można było zobaczyć podczas XX lecia krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Jednak głównym celem wydarzenia było znalezienie domów dla podopiecznych schroniska. W organizację jubileuszu włączyła się również podkrakowska firma Krakvet, która od dawna wspiera Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.
czytaj więcej
Complex IQ, Metalzbyt Będzin i CAB na targach ITM 2014
Spółki Complex IQ, Metalzbyt Będzin i CAB zaprezentują swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów ITM, które odbędą się w dniach 3-6 czerwca 2014 r. w Poznaniu.
czytaj więcej
Nowy program konsumencki w salonikach Kolportera
We wszystkich salonikach prasowych Kolportera oraz w salonach Top-Press realizowany jest program konsumencki pn. „100.000 puszek Pepsi w paczkach Lay’s”. Nagrodami dla klientów są puszki Pepsi, które można odbierać w salonikach na terenie całego kraju.
czytaj więcej
Droga Bielucha do Unii Europejskiej
Trasa tegorocznego Media Touru dla dziennikarzy ogólnopolskich mediów drukowanych i internetowych wiodła sprzed Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie do pałacu Zamoyskich w Kozłówce, a dalej do karczmy „Siwy Dym” w Celejowie.
czytaj więcej
Zagłosuj na swojego faworyta w finale Angażu Żywca!
Prawie 5 000 zgłoszeń, 5 zadań, 20 dni zaciekłej walki – tak można podsumować pierwszy etap wyjątkowego konkursu stażowego – Angażu Żywca. Po emocjonujących obradach, jury wybrało pięciu finalistów, którzy mają szansę dołączyć do ekipy organizującej Męskie Granie
czytaj więcej
TrustPort wprowadza nową wersję aplikacji bezpieczeństwa dla smartfonów
Firma TrustPort, producent oprogramowania antywirusowego i aplikacji dla platform mobilnych, wprowadził dzisiaj nową wersję produktu TrustPort Mobile Security, lepsze i bardziej kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa dla smartfonów. Program jest przeznaczony dla użytkowników smartfonów z systemem Android - wykorzystuje zaawansowaną technologię z własnym silnikiem skanowania. Rozwiązanie to sprawdza każdą zainstalowaną aplikację i pliki użytkownika.
czytaj więcej
123...313233343536373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top