Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


Complex IQ, Metalzbyt Będzin i CAB na targach ITM 2014
Spółki Complex IQ, Metalzbyt Będzin i CAB zaprezentują swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów ITM, które odbędą się w dniach 3-6 czerwca 2014 r. w Poznaniu.
czytaj więcej
Nowy program konsumencki w salonikach Kolportera
We wszystkich salonikach prasowych Kolportera oraz w salonach Top-Press realizowany jest program konsumencki pn. „100.000 puszek Pepsi w paczkach Lay’s”. Nagrodami dla klientów są puszki Pepsi, które można odbierać w salonikach na terenie całego kraju.
czytaj więcej
Droga Bielucha do Unii Europejskiej
Trasa tegorocznego Media Touru dla dziennikarzy ogólnopolskich mediów drukowanych i internetowych wiodła sprzed Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie do pałacu Zamoyskich w Kozłówce, a dalej do karczmy „Siwy Dym” w Celejowie.
czytaj więcej
Zagłosuj na swojego faworyta w finale Angażu Żywca!
Prawie 5 000 zgłoszeń, 5 zadań, 20 dni zaciekłej walki – tak można podsumować pierwszy etap wyjątkowego konkursu stażowego – Angażu Żywca. Po emocjonujących obradach, jury wybrało pięciu finalistów, którzy mają szansę dołączyć do ekipy organizującej Męskie Granie
czytaj więcej
TrustPort wprowadza nową wersję aplikacji bezpieczeństwa dla smartfonów
Firma TrustPort, producent oprogramowania antywirusowego i aplikacji dla platform mobilnych, wprowadził dzisiaj nową wersję produktu TrustPort Mobile Security, lepsze i bardziej kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa dla smartfonów. Program jest przeznaczony dla użytkowników smartfonów z systemem Android - wykorzystuje zaawansowaną technologię z własnym silnikiem skanowania. Rozwiązanie to sprawdza każdą zainstalowaną aplikację i pliki użytkownika.
czytaj więcej
Program do wystawiania faktur w ofercie biura rachunkowego
Czym kieruje się firma podczas wyboru biura księgowego? Doświadczeniem, opinią, poleceniami znajomych. Należy pamiętać, że spore znaczenie ma oferta kierowana do przedsiębiorcy. Udostępnianie programu do faktur to jeden z ważniejszych atutów w walce o klienta, zwłaszcza wśród firm nowych na rynku.
czytaj więcej
Użytkownicy eBay powinni zmienić hasła; status PayPal jest wciąż niepewny
eBay poprosi wszystkich użytkowników o zmianę swojego hasła, po tym jak firma doznała naruszenia wrażliwych danych. Na razie nie ma jeszcze dowodów, że poświadczenia PayPal, których właścicielem jest eBay, również zostały naruszone.
czytaj więcej
Wybierz bezpieczną przyszłość z Bitdefender – wielka akcja rozwiązań dla biznesu.
Producent rozwiązań Bitdefender przygotował promocję dla małych i dużych firm. Promocja ta obejmuje najnowszą linię produktów antywirusowych dla biznesu, które posiadają centralne zarządzanie.
czytaj więcej
Profesjonaliści na rzecz Fundacji "Projekt ARCHE"
Fundacja Projekt ARCHE nawiązała współpracę ze specjalistami świadczącymi usługi fotograficzne oraz filmowe.  Na początku 2015 roku będzie można zobaczyć pierwszy efekt wspólnego przedsięwzięcia.
czytaj więcej
15 sekund dla nauki
„15 sekund dla nauki” to inicjatywa King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST) – niezależnej organizacji naukowej promującej naukę i rozwój technologiczny w Arabii Saudyjskiej. Koncepcja 150 animowanych filmów trwających około 15 sekund każdy została opracowana w Polsce, przez firmę i3D z Gliwic. Prosty przekaz emitowany na telebimach w przestrzeni publicznej Rijadu w kolorowej formie przyciąga uwagę zarówno dzieci jak i dorosłych. Animacje przedstawiają ciekawostki z zakresu chemii, biologii, matematyki, technologii i fizyki. W ciągu kilkunastu sekund można dowiedzieć się jak szybko działa mózg człowieka, czym jest liczba π i w co zamieni się grafit pod wysokim ciśnieniem.
czytaj więcej
123...313233343536373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top