Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


Warszawa stawia na start-upy
Zakładanie i rozwijanie własnego biznesu w stolicy ma być łatwiejsze. Miasto stołeczne Warszawa podpisało list intencyjny w sprawie utworzenia kompleksowego systemu wsparcia lokalnych start-upów o nazwie Warsaw Startup Space.
czytaj więcej
Doświadczony menedżer z USA, dołącza do krakowskiego startupu
Jeremy Lopez, amerykański menedżer z doświadczeniem w branży nowych technologii, dołącza do firmy Codewise, gdzie będzie pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego.
czytaj więcej
Słodkie gesty na 15-lecie Cukru Królewskiego
Cukier nieodzownie kojarzy nam się ze słodyczą. Dlatego marka Cukier Królewski z okazji swojego 15-lecia, w krótkim animowanym spocie internetowym celebruje drobne, ale pełne słodyczy gesty, które mają moc odmieniania rzeczywistości.
czytaj więcej
Tkaniny Andropolu dla pożarnictwa na targach w Kielcach
Niepalne, odporne na rozdzieranie, wodoodporne – takie tkaniny dla strażaków prezentuje Andropol podczas jubileuszowej X Międzynarodowej  Wystawy - Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2014.
czytaj więcej
Konsument 2.0
Żyjemy w czasach proliferacji Internetu oraz urządzeń mobilnych. Przeciętny konsument zamienił się w superkonsumenta 2.0 uzbrojonego w tablet lub smartfon z dostępem do Internetu, który na miejscu w sklepie porównuje ceny towarów z ofertą dostępną online. W efekcie już kilkanaście milionów Polaków dokonuje zakupów przez Internet. Sprzedaż w tym kanale rośnie znacznie szybciej niż tradycyjna.
czytaj więcej
Rebranding lidera branży zoologicznej na polskim rynku
Lider branży zoologicznej w Polsce, odświeża swój wizerunek. Zmianie uległa strona internetowa firmy KrakVet. Serwis firmowy został zmodyfikowany zarówno pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym. Głównym celem przeprowadzonych działań jest zachowanie spójności komunikacyjnej marki, która jest już obecna na dwunastu europejskich rynkach pod brandem – Zoofast.
czytaj więcej
Przyjaciele schroniska wspólnie świętowali z pracownikami i wolontariuszami jednostki
Pokazy tresury psów, udzielanie pierwszej pomocy zwierzęciu czy porady dotyczące odpowiedniego dopasowywania zabawek dla zwierzaków to tylko niektóre z atrakcji, które można było zobaczyć podczas XX lecia krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Jednak głównym celem wydarzenia było znalezienie domów dla podopiecznych schroniska. W organizację jubileuszu włączyła się również podkrakowska firma Krakvet, która od dawna wspiera Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.
czytaj więcej
Complex IQ, Metalzbyt Będzin i CAB na targach ITM 2014
Spółki Complex IQ, Metalzbyt Będzin i CAB zaprezentują swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów ITM, które odbędą się w dniach 3-6 czerwca 2014 r. w Poznaniu.
czytaj więcej
123...323334353637383940

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top