Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


Andropol prezentuje się w regionach turystycznych
Spółka Andropol SA szuka odbiorców na różnych rynkach. Obecnie prezentuje swoją ofertę  na regionalnych targach Gastro-Hotel 2014 w Kołobrzegu.
czytaj więcej
Kolporter rozwija możliwości promocji w swojej sieci
400 różnego rodzaju akcji promocyjnych, zostało przeprowadzonych w ubiegłym roku w należącej do Kolportera sieci saloników prasowych i salonów Top-Press. Ponad 50 z nich odbyło się z wykorzystaniem specjalnych, zaprojektowanych przez firmę ekspozytorów.
czytaj więcej
Jak zwiększyć konwersję w aplikacji mobilnej o 84%? Case study Ceneo.pl
Jak zoptymalizować i uspójnić ze sobą aplikacje mobilne na trzy różne systemy operacyjne? Co zrobić, aby zmiany przełożyły się na korzystne wyniki biznesowe? „Stawiamy na User Experience!”, czyli słów kilka o współpracy poznańskiej agencji Symetria z Ceneo.pl.
czytaj więcej
Bitdefender Mobile Security błyskawiczna ochrona w chmurze wraz z nowym szybkim interfejsem
Bitdefender, twórca najbardziej efektywnych rozwiązań oprogramowania antywirusowego na świecie, przedstawia nową aplikacją Bitdefender Mobile Security dla Androida wzmocnioną o inteligentną funkcję chroniącą przed kradzieżą, z wzmocnioną ochroną prywatności, szybkim nowym interfejsem i oszczędnością baterii.
czytaj więcej
Voda Naturalna na targach Food & Drink Expo w Anglii
Voda Naturalna – polski producent wody źródlanej pod marką Voda Naturalna i wody funkcjonalnej, Voda Collagen – już w dniach 24-26 marca 2014 roku zagości na targach Food & Drink Expo w Birmingham (Anglia). Podczas międzynarodowej imprezy światową premierę mieć będzie nowe, rozszerzone portfolio produktów firmy.
czytaj więcej
Rewolucja w cyfrowym outdoorze
Nadchodzi rewolucyjna zmiana w polskim outdoorze. Już wkrótce do przeprowadzenia kampanii na kilkuset ekranach LED w całym kraju wystarczy… kilka kliknięć myszką. – Jesteśmy świadkami powstania nowego medium reklamowego – mówią inwestorzy, którzy wsparli projekt.
czytaj więcej
Billennium wspiera TEDxWarsaw
Już 13 marca w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się TEDxWarsaw – inspirujące wydarzenie organizowane pod marką TED. W tym roku firma informatyczna Billennium ponownie wspiera inicjatywę, która  odbędzie się pod szyldem „Embrace the Other”.
czytaj więcej
Najnowsza wersja Bitdefender Security for Endpoints już dostępna!
Najnowsza wersja Bitdefender Security for Endpoints (oparty na Cloud) jest już dostępna dla wszystkich. W ciągu ostatnich miesięcy Bitdefender prowadził prace, nad największymi aktualizacjami, które przyniosły wiele udoskonaleń, włączając:
czytaj więcej
Optymalizacja pracy w księgowości – jak pracować jeszcze skuteczniej
Optymalizacja pracy jest zagadnieniem, z którym prędzej czy później musi zmierzyć się każda firma. Analiza zadań pracowników i wybór odpowiedniej ścieżki działania pozwala na zwiększenie możliwości firmy i podwyższenie jej zysków. Wprowadzenie prostych zmian jest gwarancją rozwoju, a korzyści z nich wynikające są wręcz bezcenne.
czytaj więcej
Poszerzanie oferty względem klientów, jako najlepsza reklama biura rachunkowego
Coraz większa liczba biur rachunkowych na rynku powoduje, że bardzo wyraźnie widoczna jest konkurencja w tej branży. Wiąże się ona nie tylko z ceną usług księgowych, ale także z ofertą kierowaną do potencjalnych klientów, czyli przedsiębiorców. Z tego powodu standardowe mechanizmy reklamy często nie mają wystarczającej siły, by przekonać firmę do wyboru tego, a nie innego biura.
czytaj więcej
123...343536373839404142

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top