Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


ZINA na zgrupowaniu w Uniejowie.
6 i 7 września w Uniejowie odbędzie się zgrupowanie Drużyny Słuchaczy, która będzie się przygotowywać do pojedynku z Drużyną Radia Zet. Natomiast 8 września obie drużyny spotkają się podczas rewanżowego meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie.
czytaj więcej
Dobierz smartfona do swoich potrzeb w redcoon.pl
W dzisiejszych czasach utrzymywanie kontaktu z drugim człowiekiem jest o wiele łatwiejsze niż jeszcze 10 lat temu.  Dostęp do Internetu mają już niemal wszyscy, a korzystanie z mobilnych urządzeń wyposażonych w moduł WiFi jest u młodych ludzi normą. Każdy dziś może w dowolnej chwili umieścić wiadomość na swoim profilu na dowolnym portalu społecznościowym, by poinformować znajomych o ciekawym wydarzeniu, zamieścić swoje nowe zdjęcie lub skrzyknąć się na  spotkanie. Do korzystania z Internetu nie jest już potrzebny komputer, laptop czy netbook. Wystarczy smartfon, bez którego nie obędzie się żaden człowiek  współczesny. Najczęściej i najchętniej wykorzystywanym systemem operacyjnym w tego typu urządzeniach jest system operacyjny Android, do którego w sieci dostępnych jest wiele przydatnych aplikacji. W zależności od tego, ile pieniędzy jesteśmy w stanie przeznaczyć na naszego smartfona, możemy kupić model, który będzie posiadał jedynie podstawowe funkcje i  niezbyt szybki procesor, model z tak zwanej średniej półki- posiadający szybszy procesor, większy wyświetlacz i większą ilość wbudowanych funkcji oraz produkt spełniający wszystkie nasze wymagania, posiadający szeroką gamę funkcjonalności, duży wyświetlacz i najnowsze technologie, za który trzeba jednak będzie zapłacić najwięcej.
czytaj więcej
Polska marka ZINA sponsorem Turnieju im. Jana Pawła II.
Polska marka ZINA sponsorem Turnieju im. Jana Pawła II.
czytaj więcej
5 powodów dla których powinieneś mieć zabezpieczenie antywirusowe w urządzeniach mobilnych
Marken Systemy Antywirusowe dystrybutor rozwiązań Home&SOHO oraz Business firmy Bitdefender informuje - Gdybyś miał możliwość zabrania ze sobą tylko jednej rzeczy na bezludną wyspę, co by to było?
czytaj więcej
Fortuna sprzyjała Radkowi Kęsy w biegu po marzenia
Po 12 dniach próby swoich umiejętności, Radosław Kęsy osiągnął upragniony cel. To właśnie w piątek, 23 sierpnia, 21–letni miłośnik biegania pokonał finalny odcinek trasy z Karwi do Władysławowa. Marzeniem biegacza było przebycie ponad 300 KM terenów polskiego wybrzeża. Śmiałkowi udało się tego dokonać w zaledwie 12 dni! W realizacji marzenia Radka pomógł wyłączny sponsor wydarzenia, FORTUNA online zakłady bukmacherskie.
czytaj więcej
Polska najszybciej rosnącym rynkiem kuponowym w Europie
Polska jest najszybciej rozwijającym się rynkiem kuponowym dla Flipit.com w Europie. Ta globalna webowa platforma dostarcza darmowe kupony, które można wykorzystać w wielu Polskich i zagranicznych sklepach internetowych. Szacuje się, że wartość polskiego rynku e-commerce wzrośnie o 21,4% w 2013 roku i osiągnie poziom 26,1 mld złotych (Interaktywnie.com).
czytaj więcej
Freelancing sposobem na karierę w kryzysie
Upowszechnienie się freelancingu to obecnie jeden z najważniejszych trendów na rynku pracy. Wyniki międzynarodowych badań są jednoznaczne - liczba freelancerów rośnie w tempie geometrycznym, a najliczniejszą grupę wśród osób pracujących w tym modelu stanowią graficy. Z myślą o nich powstają nowoczesne platformy łączące projektantów ze zleceniobiorcami, w tym serwisy projektowania społecznościowego.
czytaj więcej
Poznaj kulisy luksusu Belvedere Vodka
W Les Journées Particulières, czyli dni otwarte najbardziej pożądanych marek koncernu Louis Vuitton Moët Hennessy, odbędą się już 15 i 16 czerwca. W Polsce celebracja dni otwartych odbędzie się w Żyrardowie – fabryka Polmos, w którym produkowana jest Belvedere Vodka zostanie otwarta dla zwiedzających pierwszy raz od dwóch lat.
czytaj więcej
KAN. Ruszyły konkursy na projekt i wykonanie instalacji KAN-therm
Spółka KAN rozpoczęła nową akcję, promującą system KAN –therm: dwa konkursy, jeden skierowany do instalatorów, drugi do projektantów instalacji wodnych i grzewczych.
czytaj więcej
Unikatowe tkaniny Andropolu na targach pożarnictwa
Specjalistyczne tkaniny dla straży pożarnej prezentuje spółka Andropol podczas IX Międzynarodowej  Wystawy - Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2013.
czytaj więcej
123...313233343536373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top