Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


2018-02-14, 11:13
Conture
Content produktowy - jaka jest jego wartość w generowaniu sprzedaży?
Czym jest content produktowy, jag go tworzyć i jak wykorzystać do poprawienia wyników sprzedaży? Odpowiedź na te pytania znajdą Państwo w poniższym artykule.
czytaj więcej
Marketing mobilny napędza walentynkowe szaleństwo zakupów
Walentynki to dla handlu ważna pozycja w przychodach w pierwszym kwartale roku. Jak podają Pracodawcy RP Polacy świętujący Walentynki zostawiają w sklepach stacjonarnych oraz e-commerce ponad 1,5 mld złotych. Najczęściej kupują biżuterię, kosmetyki i artykuły erotyczne. Według badań ceneo.pl średnie wydatki na walentynkowe prezenty wynoszą około 300 złotych i są prawie 3 razy wyższe niż jeszcze dwa lata temu. Walkę sklepów o względy zakochanych i ich portfele pokazują statystki firmy Infobip specjalizującej się w komunikacji mobilnej. Od początku lutego ruch SMS-ów ze specjalnymi ofertami kierowanymi bezpośrednio do klientów rośnie o około 20 procent.
czytaj więcej
Jak napisać tekst reklamowy, który trafi do młodej grupy docelowej?
Stworzenie dobrej jakości tekstu reklamowego jest chyba jednym z trudniejszych zadań, z jakim musi się zmierzyć osoba pracująca w marketingu. Problem polega głównie na tym, że slogan reklamowy musi nie tylko informować potencjalnych klientów o reklamowanym produkcie, lecz także powinien być chwytliwy i łatwy do zapamiętania. Zwłaszcza jeśli ma trafić do młodej grupy odbiorców. Dobry tekst reklamowy umocni rynkową pozycję produktu, ale też zwiększy zyski z jego sprzedaży.
czytaj więcej
Kupon rabatowy na copywriting
Zgarnij 20% zniżki na zamówienie
czytaj więcej
Ruszyła kampania Gerber Organic - Pan Organic w roli głównej
W grudniu na rynku pojawiło się 11 ekologicznych produktów dla niemowląt i małych dzieci marki Gerber. Właśnie ruszyła zaskakująca kampania promująca nową linię. Zaskakująca, bo jej bohaterem nie jest ani rodzic, ani dziecko.
czytaj więcej
Konferencja Biznes w turystyce
Konferencja „Biznes w turystyce” dedykowana jest branży turystycznej – szczególnie właścicielom obiektów noclegowych. Jest to jedyna w swoim rodzaju możliwość bezpośredniego spotkania, wymiany doświadczeń oraz znalezienia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia działalności w specyficznym sektorze biznesu, jakim jest turystyka.
czytaj więcej
2018-01-29, 09:02
Conture
Wideomarketing, a blog firmowy - czy warto zastąpić słowo pisane treścią wideo?
Popularność wideo content marketingu w ciągu ostatnich kilku lat znacznie wzrosła. Trend ten będzie utrzymywał się w najbliższym czasie. Odbiorcy chętnie klikają w filmiki i oglądają przedstawione w ten przystępny sposób informacje. Dlatego specjaliści od trendów w content marketingu zgodnie przewidują, że rok 2018 będzie należał do treści wideo. Jednak czy oznacza to, że treści pisane odejdą do lamusa?
czytaj więcej
Dlaczego i jak badać kompetencje pracowników?
Efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim w organizacji w znacznej mierze zależy od właściwego pomiaru kompetencji pracowników, zarówno pod kątem tych, które już posiadają, jak i tych, pożądanych na danym stanowisku.
czytaj więcej
Jak napisać tekst użytkowy, aby trafiał do jak najszerszej grupy odbiorców?
Potrzebujesz „na wczoraj” stworzyć tekst na swoją stronę internetową. Wydaje Ci się, że to dość prosta sprawa. Zaparzasz kawę, zasiadasz do komputera, otwierasz program i chcesz pisać. No właśnie. Chcesz pisać, ale nie bardzo wiesz, od czego zacząć. Czarna dziura w głowie? Znana chyba każdemu, kto od ręki chciał stworzyć dobry tekst, i to w kilka minut. Okazuje się, że wcześniejsze odpowiednie przemyślenie tematu jest niezwykle ważne.
czytaj więcej
2018-01-22, 10:44
Kolporter
Po nagrody do saloniku
Ponad 700 tysięcy nagród zostało wydanych w salonikach prasowych Kolportera w 2017 r. w ramach różnego rodzaju akcji promocyjnych.
czytaj więcej
123456789...373839

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top