Znajdź informacje

Motoryzacja


Atrakcje turystyczne z nawigacją
Nawigacja może służyć jako przewodnik po najlepszych atrakcjach turystycznych w mieście. Dzięki wbudowanym przewodnikom Marco Polo City Guide można odkryć zupełnie nieznane miejsca.
czytaj więcej
Trasy alternatywne: pomysł na podróż z nawigacją
Nawigacja ułatwia planowanie najciekawszych podróży samochodem. Wystarczy skorzystać z funkcji wyznaczania tras z uwzględnieniem dróg alternatywnych.
czytaj więcej
Grywalizacja na drodze
Grywalizacja, gamifikacja – popularne ostatnio terminy brzmią ładnie, lecz jak dotąd nie są powszechnie stosowane w codziennym życiu. Dinegra – aplikacja dla kierowców, która podczas jazdy samochodem uruchamia mechanizmy oparte na grze oraz rywalizacji – jest przykładem zastosowania grywalizacji na drodze.
czytaj więcej
LEXUS RC F - relacja Męskich Inspiracji
Jesteśmy przy ulicy Jagiellońskiej, na Pelcowiznie należącej do warszawskiej Pragi. To w tym miejscu w latach 50. XX wieku rodził się polski przemysł motoryzacyjny. Dziś pozostały jedynie wspomnienia i opuszczone budynki dawnej Fabryki Samochodów Osobowych.
czytaj więcej
Jak zadbać o tapicerkę w samochodzie
Okruszki, plamy po musztardzie i keczupie, kawie, coli – to historia prawie każdej tapicerki. Oprócz plam, tapicerki pochłaniają również zapachy, kurz czy brud uliczny. Czyszczenie tapicerek wcale nie jest aż takie trudne. Wystarczy jedynie, że będziemy wiedzieć co można zastosować na dany rodzaj tapicerki.
czytaj więcej
Specjaliści od samochodowego włamu
Złodziej samochodów potrafi dostać się do pojazdu i uruchomić go niezależnie od jakości i liczby zastosowanych zabezpieczeń. W efekcie jego działań część aut przestaje nawet „poznawać” swoich prawowitych właścicieli.
czytaj więcej
Opony samochodowe: typ bieżnika ważniejszy niż marka
Dawniej, z racji niewielkiego wyboru, zakup nowych opon samochodowych był prostszy. Dziś sprawa się nieco komplikuje, bowiem obok rozmiaru, rodzaju oraz marki ogumienia wziąć pod uwagę musimy także typ bieżnika. Zanim rozpoczniemy zakupy powinniśmy zatem dowiedzieć się, czym różnią się od siebie opony symetryczne, kierunkowe i asymetryczne.
czytaj więcej
Świadczysz usługi dla zmotoryzowanych? Sprzedaj je!
Kluczem do zwiększenia sprzedaży usług motoryzacyjnych jest wyjście naprzeciw potencjalnym klientom. Jak to zrobić? To wcale nie jest takie trudne.
czytaj więcej
Znajdziemy Twój samochód!
W 2013 r. skradziono w Polsce prawie 15,5 tysiąca samochodów, a odzyskać udało się niespełna jedną czwartą z nich. Oznacza to, że 12 tysięcy kierowców nie zobaczyło już swoich aut. Tak przykrych sytuacji można uniknąć, stosując system GanTrack oferowany przez Gannet Guard Systems.
czytaj więcej
Bezpieczna jazda z aplikacją Dinegra
Wiele aplikacji tworzonych z myślą o kierowcach zapewnia im wiedzę na temat remontów, korków, patrolów policji i fotoradarów. Dinegra, kolejna aplikacja dla jeżdżących, zapewni również bezpieczeństwo – Dinegra to rozrywka i jednocześnie pomoc kierowcy.
czytaj więcej
123...789101112131415

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top