Znajdź informacje

Motoryzacja


Klienci indywidualni we wrześniu najchętniej wybierali Opla
Sprzedaż po trzech kwartałach wyższa o prawie 17%. Największy wzrost pod względem ilości sprzedanych samochodów na rynku. Specjalna zimowa oferta na wybrane modele Opla.
czytaj więcej
Jürgen Klopp zmienia klub, ale nigdy nie zmienia samochodu
Jürgen Klopp nowym menadżerem klubu Liverpool FC. Trener pozostaje wiernym ambasadorem marki Opel
czytaj więcej
2015-10-07, 14:26
iParts Sp. z o.o.
Rusza program partnerski sklepu iParts.pl
Ruszył program partnerski iParts! Użytkownicy stają przed wspaniałą okazją, by zgromadzić dodatkowy dochód. Jeżeli prowadzicie bloga, forum lub inne ciekawe strony z tematyką motoryzacyjną, to szansa właśnie dla was.
czytaj więcej
2015-10-05, 17:50
Fundacja ZenDriving
Ryzykowny pasażer
Najczęściej opisywane w prasie wypadki drogowe z udziałem nastolatków i młodych kierowców, tj. między 18 a 24 rokiem życia, składają się na następujący dramatyczny obraz: samochód wypełniony młodzieżą – troje, pięcioro a nawet siedmioro nastolatków wraca nocą z imprezy z nadmierną, niedostosowaną do warunków drogowych, prędkością. Wszyscy giną na miejscu. Tymczasem okazuje się, że ryzyko niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w tym wypadku śmiertelnego, rośnie średnio 1,5-krotnie już wtedy, gdy młody kierowca wiezie tylko jednego pasażera – rówieśnika.
czytaj więcej
2015-10-05, 08:24
Biuro prasowe
Niezapomniana niedziela – Cars & Coffee – za nami
Była silna reprezentacja klasycznych pojazdów z regionu. Limuzyna Tatra 603 o pięknie brzmiącym silniku v8, chłodzonym powietrzem jako jedna z pierwszych wjechała na parking naszego kompleksu. Fantastyczna, francuska elegancja – Cintroen SM sportowy klasy GT od razu miał wielu amatorów.
czytaj więcej
2015-10-01, 10:32
Biuro prasowe
Cars & Coffee po raz pierwszy w Bielsku
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji na teren kompleksu “nowe miasto”. Południe pokaże swoje nietuzinkowe pojazdy w jednym miejscu, zarówno te klasyczne, jak i współczesne.
czytaj więcej
Rozpoczęcie produkcji nowego Opla Astry w zakładzie w Gliwicach
Uroczystość z udziałem wielu znakomitych gości. Trzy czynniki decydujące o sukcesie: nowoczesna fabryka, wykwalifikowany zespół i najwyższa jakość. 20 lat doświadczenia w produkcji bestsellera Opla w Polsce. Nowa Astra ponownie definiuje segment kompaktowy
czytaj więcej
Samochody dostawcze Opla mocno w górę
Opel zwiększa sprzedaż samochodów dostawczych o 62% od początku roku. Vivaro Kombi: lider w segmencie minibus w Polsce. Nowa oferta finansowania: leasing 0%.
czytaj więcej
2015-09-16, 18:46
Kenochem
Rodzaje uszkodzeń samochodu z jakimi można spotkać się na myjni samochodowej i odpowiedzialność właściela myjni
Korzystając z myjni samochodowych trzeba sobie uświadomić, że można się spotkać z uszkodzeniami najczęściej wynikającymi ze źle dobranych preparatów oraz tanich, niskiej jakości środków.
czytaj więcej
Opel zebrał już 30 000 zamówień na nową Astrę
Dyrektor generalny firmy Opel, dr Karl-Thomas Neumann: „Astra to najlepszy Opel jaki do tej pory powstał”. Przyspieszenie ofensywy produktowej: 29 nowych modeli marki Opel do 2020 roku. Dyrektor generalna GM, Mary Barra: „Chcemy być numerem dwa w Europie”. Pionier łączności z systemem Opel OnStar
czytaj więcej
123...91011121314151617

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top