Znajdź informacje

Motoryzacja


Kompaktowa gwiazda łączności: nowa Astra z systemami Opel OnStar i IntelliLink
Kompleksowe funkcje: pełen zestaw usług Opel OnStar, w tym punkt dostępu do Internetu Wi‑Fi

Innowacyjność: integracja ze smartfonem przez Apple CarPlay i Android Auto

Rozrywka: uniwersalne systemy IntelliLink nowej generacji

Łatwiejsze korzystanie z Internetu w smartfonie dzięki punktowi dostępowemu Wi-Fi
czytaj więcej
Światowa premiera nowej Astry: Opel na IAA 2015
Konferencja prasowa 15 września o godz. 9:00: dyrektor generalny Grupy Opel dr Karl-Thomas Neumann opowie o jakościowym skoku w klasie samochodów kompaktowych
czytaj więcej
Mistrz ekologii: Opel KARL z emisją CO2 tylko 94 g/km
Opel KARL z systemem Start/Stop w cenie 37 190 zł — już można składać zamówienia.
czytaj więcej
2015-08-17, 10:00
Amii Sp. z o.o.
Blokady alkoholowe szansą na odzyskanie prawa jazdy!
Coraz więcej Polaków wyprowadza się z miasta, do oddalonej nieznacznie wioski. Ucieczka od zgiełku, hałasu i zanieczyszczonego powietrza na łono natury jest prawdziwym błogosławieństwem. Mieszkańcy wiosek, muszą jednak stawiać czoła poważnemu problemowi, bowiem każdego dnia dojeżdżają do pracy w mieście. Bardzo często nie mają innej możliwości transportu, jak tylko samochód.
czytaj więcej
Atrakcje turystyczne z nawigacją
Nawigacja może służyć jako przewodnik po najlepszych atrakcjach turystycznych w mieście. Dzięki wbudowanym przewodnikom Marco Polo City Guide można odkryć zupełnie nieznane miejsca.
czytaj więcej
Trasy alternatywne: pomysł na podróż z nawigacją
Nawigacja ułatwia planowanie najciekawszych podróży samochodem. Wystarczy skorzystać z funkcji wyznaczania tras z uwzględnieniem dróg alternatywnych.
czytaj więcej
Grywalizacja na drodze
Grywalizacja, gamifikacja – popularne ostatnio terminy brzmią ładnie, lecz jak dotąd nie są powszechnie stosowane w codziennym życiu. Dinegra – aplikacja dla kierowców, która podczas jazdy samochodem uruchamia mechanizmy oparte na grze oraz rywalizacji – jest przykładem zastosowania grywalizacji na drodze.
czytaj więcej
LEXUS RC F - relacja Męskich Inspiracji
Jesteśmy przy ulicy Jagiellońskiej, na Pelcowiznie należącej do warszawskiej Pragi. To w tym miejscu w latach 50. XX wieku rodził się polski przemysł motoryzacyjny. Dziś pozostały jedynie wspomnienia i opuszczone budynki dawnej Fabryki Samochodów Osobowych.
czytaj więcej
Jak zadbać o tapicerkę w samochodzie
Okruszki, plamy po musztardzie i keczupie, kawie, coli – to historia prawie każdej tapicerki. Oprócz plam, tapicerki pochłaniają również zapachy, kurz czy brud uliczny. Czyszczenie tapicerek wcale nie jest aż takie trudne. Wystarczy jedynie, że będziemy wiedzieć co można zastosować na dany rodzaj tapicerki.
czytaj więcej
Specjaliści od samochodowego włamu
Złodziej samochodów potrafi dostać się do pojazdu i uruchomić go niezależnie od jakości i liczby zastosowanych zabezpieczeń. W efekcie jego działań część aut przestaje nawet „poznawać” swoich prawowitych właścicieli.
czytaj więcej
123...91011121314151617

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top