Znajdź informacje

Motoryzacja


2019-04-08, 12:16
Estoria
Nowa Mazda3 z najwyższym wyróżnieniem Red Dot 2019
Nowa Mazda3 zdobyła nagrodę „Red Dot: Best of the Best” w tegorocznej edycji konkursu Red Dot na najlepiej zaprojektowane produkty.
czytaj więcej
2019-04-03, 10:24
Business News
Inchcape Video Ocena - sprawdź jak wygląda diagnostyka Twojego pojazdu!
Stworzenie atmosfery zaufania oraz transparentność działań – takie cele stoją za Inchcape Video Ocena - nową usługą, dostępną w serwisach dealera BMW Inchcape Polska. Od dziś żadnego klienta nie zaskoczą koszty związane z pracami serwisowymi!
czytaj więcej
2019-03-21, 14:19
Ondo sp. zo.o.
Nowa, wyjątkowa marka detailingowa już na rynku!
Sunnycar Detailing to nowa marka detailingowa w Polsce, która wypełnia niezagospodarowaną dotąd niszę na rynku. Została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, z zachowaniem najwyższych norm jakościowych. Przeznaczona jest dla każdego kierowcy, który chce zadbać o samochód w sposób szczególny.
czytaj więcej
Sposób na samochód w małej firmie
Największą przewagą małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w porównaniu z ich większymi konkurentami jest elastyczność. Zdarza się, że zanim w korporacji zapadnie konkretna decyzja, mała firma zdąży przeorganizować cały model biznesowy. Aby jednak elastycznie działać, MŚP potrzebuje elastycznych rozwiązań – również w zakresie transportu.
czytaj więcej
2019-03-13, 15:17
Business News
45 lat kultowego modelu. Premiera nowej serii 3 w BMW Inchcape
Dłuższy i szerszy niż poprzednik, posiada dynamiczną sylwetkę oraz zaawansowane technologie znane dotychczas z topowych modeli bawarskiego producenta – to BMW serii 3 o oznaczeniu G20, czyli najnowsze wcielenie kultowego pojazdu który od blisko 45 lat króluje na europejskich drogach. Od 9 marca model ten dostępny jest premierowo w salonach Inchcape.
czytaj więcej
Oblicza mobilności – czyli podróżuj, jak Ci wygodnie
Zgodnie z aktualnymi trendami, możemy wygodnie podróżować nie posiadając własnego auta. Car-sharing, rent-a-car, carpooling, czy Uber to pojęcia, które dla niektórych brzmią egzotycznie, podczas gdy dla innych stanowią codzienność i kojarzą się z nowoczesnym transportem.
czytaj więcej
Pożyczonym autem na święta lub ferie
Posiadanie własnego samochodu traktujemy często jako oczywistość. W praktyce jednak wiele osób nie potrzebuje auta na co dzień i korzysta z niego okazjonalnie. W takiej sytuacji może się okazać, że kupowanie samochodu po prostu się nie opłaca.
czytaj więcej
Likwidacja szkody po wypadku
Likwidacja szkody po wypadku może zostać wykonana przy pomocy pieniędzy otrzymanych przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy lub bezgotówkowo.
czytaj więcej
Szkoda AC po wypadku samochodowym
Powstała szkoda AC po wypadku samochodowym likwidowana jest z ubezpieczenia właściciela samochodu. Pracownicy z firmy Wypadek Samochodowy w Polsce pomogą Ci uzyskać odszkodowanie na naprawę pojazdu.
czytaj więcej
Jaka alternatywa dla leasingu i samochodów firmowych?
Leasing drogich samochodów osobowych staje się mniej opłacalny, a utrzymywanie pojazdów dla pracowników będzie kosztowniejsze ze względów podatkowych. Czy zmiany w prawie spowodują, że firmy zaczną rezygnować z rozbudowanych flot samochodów?
czytaj więcej
123456789...151617

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top