Znajdź informacje

Nieruchomości


2019-08-08, 15:00
Metrohouse
Tanich mieszkań jak na lekarstwo
Parametry mieszkań nabywanych w Warszawie znacznie różnią się od tych kupowanych w innych, dużych miastach Polski.
czytaj więcej
129 dni – tyle średnio trwa wynajęcie biura w Polsce
129 dni, tyle średnio trwa wynajęcie biura w Polsce, pokazują najnowsze dane REDD INDEX. To zupełnie nowy wskaźnik na rynku nieruchomości komercyjnych.
czytaj więcej
Kamienice, czyli biurowce za wysoką cenę
Biura w kamienicach zyskują status powierzchni prestiżowych. Są to jednak biura za wysoką cenę. Jak wskazują eksperci REDD Platform w ostatnich latach na warszawskim rynku odrestaurowane kamienice znajdują się w czołówce obiektów o najwyższych czynszach.
czytaj więcej
Parkingi, ekologia i klimatyczna okolica. Czym skusić pracownika?
Walka o pracownika staje się coraz trudniejsza. W ocenie ekspertów REDD, pracodawcy podczas rekrutacji coraz częściej przekonują komfortem pracy.
czytaj więcej
2019-07-31, 14:53
Metrohouse
Kto kupuje mieszkania w Polsce?
Mimo nieustających podwyżek na rynku nieruchomości zainteresowanie mieszkaniami z rynku wtórnego jest bardzo duże.
czytaj więcej
Kupujemy kawalerkę na wynajem – na co zwrócić uwagę?
Zakup mieszkania w celu jego wynajmowania to wciąż bardzo intratny sposób na zarabianie – na pewno korzystniejszy niż lokata bankowa. Od czego jednak zacząć? Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nieruchomościami, przeważnie na start kupują kawalerkę. Mniejsza powierzchnia to także niższa cena zakupu.
czytaj więcej
2019-07-10, 15:44
Metrohouse
Ceny mieszkań ostro w górę
Długo utrzymujący się popyt na nieruchomości przekłada się na coraz wyższe ceny mieszkań
czytaj więcej
2019-07-01, 14:53
FabrykaWiedzy.com
Prawo geodezyjne i kartograficzne. Ustawy i rozporządzenia
W pracy geodety liczy się wygoda korzystania ze źródeł wiedzy. Wyjeżdżając często w teren, nie ma możliwości zabierania dużych opracowań książkowych, nie jest też wygodnym rozwiązaniem drukować przepisy które – być może – będą potrzebne, oraz zabierać je w postaci luźnych kartek.
czytaj więcej
2019-06-11, 10:57
Metrohouse
Niewielkie trzy pokoje to szczyt marzeń Polaka
Przeciętny Polak najchętniej kupuje mieszkania dwupokojowe.
czytaj więcej
Inwestowanie w lokale na wynajem – gdzie najlepiej?
Zakup mieszkania na wynajem może być świetnym pomysłem na biznes lub sposobem na zapewnienie sobie finansowego bezpieczeństwa na przyszłość. Nie oznacza to jednak, że wystarczy kupić dowolną nieruchomość, aby zarabiać. Warto wiedzieć, zakup jakich mieszkań opłaca się najbardziej.
czytaj więcej
123456789...333435

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top