Znajdź informacje

Nieruchomości


FADESA POLNORD POLSKA (FPP) przekazała klucze do 2.000 mieszkań
Spółka FADESA POLNORD POLSKA (FPP) w projektach realizowanych w Warszawie i we Wrocławiu  wydała klientom już 2.000 mieszkań
czytaj więcej
Chwytaj promocje na ostatnie mieszkania
Analitycy serwisu nieruchomości Dompress.pl sprawdzili tym razem, jakie promocje mają deweloperzy na ostatnie mieszkania, które zostały w sprzedaży w ukończonych inwestycjach. O ile taniej można je kupić?
czytaj więcej
Metraż ma znaczenie
Warszawiacy wciąż wybierają mieszkania kompaktowe, ale nie kawalerki
czytaj więcej
Gotowa dwójka od dewelopera. Gdzie i za ile?
Największe wzięcie na rynku deweloperskim mają mieszkania dwupokojowe. Szczególnie poszukiwane są te o małym metrażu. Najlepiej, jeśli byłyby już gotowe. Wiadomo jednak, że takie oferty są słabo uchwytne, bo kiedy budowa osiedla, bądź jego etapu, dobiega końca kompaktowe dwójki mają już na ogół swoich właścicieli. Analitycy portalu nieruchomości Dompress.pl prześledzili, jakie najtańsze mieszkania dwupokojowe można kupić w tej chwili w ukończonych inwestycjach.
czytaj więcej
Dopłata nie pokryje już wkładu własnego do kredytu
W przyszłym roku single i rodziny bezdzietne będą musiały zgromadzić środki na pokrycie minimalnego wkładu własnego do kredytu. Rządowa dopłata już nie wystarczy
czytaj więcej
Nieruchomości przynoszące zysk
Po spadku oprocentowania i rentowności lokat bankowych wyraźnie wzrosła liczba osób zainteresowanych zakupem mieszkań z przeznaczeniem na wynajem, wynika z analizy portalu nieruchomości Dompress.pl. Powodzeniem cieszą się też ruchomości wakacyjne oraz apartamenty w inwestycjach budowanych w systemie condo, oferujących pełne zaplecze hotelowe. Ich operatorzy obiecują nabywcom lokali od 6 do 9 proc. zysku rocznie.
czytaj więcej
Grupa Inpro sprzedała już blisko 250 mieszkań
Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży po siedmiu miesiącach 2014 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 243 umów czyli o 35% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do lipca br. Grupa wydała 163 mieszkania.
czytaj więcej
FADESA POLNORD POLSKA (FPP) sprzedała we Wrocławiu 500 mieszkań
Spółka FADESA POLNORD POLSKA (FPP) osiągnęła liczbę 500 sprzedanych mieszkań w swoich wrocławskich inwestycjach  
czytaj więcej
Który deweloper zaczeka na płatność za mieszkanie
Czy klienci deweloperów znajdą teraz inwestycje z harmonogramem wpłat, w którym  większa część płatności za mieszkanie odroczona jest do momentu zakończenia budowy? Analitycy portalu nieruchomości Dompress.pl sprawdzili, jakie systemy wpłat za lokale proponują dziś firmy deweloperskie.
czytaj więcej
Tanie mieszkanie z antresolą
W ofercie deweloperów nie ma wiele mieszkań dwupoziomowych, ale lokale z antresolą mogą być nawet o połowę tańsze od standardowych.
czytaj więcej
123...262728293031323334

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top