Znajdź informacje

Nieruchomości


Nawet 8 proc. na inwestycji w mieszkania
Z informacji uzyskanych przez portal nieruchomości Dompress.pl od przedstawicieli firm deweloperskich wynika, że w mieszkania na wynajem inwestuje coraz więcej osób. Można na nich zarobić nawet do 8 proc. Jak wielu jest klientów inwestycyjnych, na jakie mieszkania stawiają?
czytaj więcej
Mieszkania z dopłatą nie tylko w Białołęce
Warszawska oferta mieszkań z dopłatą jest teraz większa. Wzrósł limit cenowy w programie Mieszkanie dla Młodych
czytaj więcej
Powstaną nie tylko mieszkania
Poza budową inwestycji mieszkaniowych, deweloperzy planują projekty biurowe i handlowe  
czytaj więcej
Zamieszkaj na swoim w Warszawie za 200-250 tys. zł
Ile musisz zarabiać by pożyczyć na małe, stołeczne dwa pokoje
czytaj więcej
Najwięcej mieszkań przybędzie na Woli
Nowe stołeczne projekty uruchamiane są przede wszystkim na Woli, Mokotowie,  Bielanach i Ursynowie
czytaj więcej
Gotowe, najlepiej z wykończeniem
Jaką mamy szansę na znalezienie gotowego mieszkania deweloperskiego   
czytaj więcej
Kredyty mieszkaniowe będą droższe
Mimo utrzymujących się niskich stóp procentowych, oprocentowanie kredytów hipotecznych rośnie. Banki od kilku miesięcy regularnie podnoszą swoje marże.
czytaj więcej
Mieszkania z wykończeniem hitem minionego roku
W ubiegłym roku nowe mieszkania sprzedawały się nadspodziewanie dobrze. Najchętniej wybieraliśmy gotowe do zamieszkania lokale, a dodatkową motywacją do zakupu było  oferowane przez deweloperów wykończenie
czytaj więcej
Mieszkania idą jak woda
Ten rok okazał się dla deweloperów jeszcze lepszy niż poprzedni
czytaj więcej
Kolejny polski projekt TriGranitu zakończony sukcesem w 2013 roku Otwarcie budynku D w kompleksie Bonarka for Business (B4B)
Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne, oraz funkcjonalność pomieszczeń, to elementy charakterystyczne dla nowo otwartego biurowca D, należącego do kompleksu Bonarka for Business (B4B). Nowa inwestycja jest czwartym z kolei obiektem klasy A, który zamyka pierwszą fazę projektu B4B obejmującą cztery budynki o oryginalnym układzie urbanistycznym. Kolejna faza projektu w skład której wchodzić będą budynki E,F,G została rozpoczęta. Dzięki tej inwestycji, Małopolska zyskała nowoczesny kompleks biurowy,
czytaj więcej
123...252627282930313233

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top