Znajdź informacje

Nieruchomości


Mieszkania z wykończeniem hitem minionego roku
W ubiegłym roku nowe mieszkania sprzedawały się nadspodziewanie dobrze. Najchętniej wybieraliśmy gotowe do zamieszkania lokale, a dodatkową motywacją do zakupu było  oferowane przez deweloperów wykończenie
czytaj więcej
Mieszkania idą jak woda
Ten rok okazał się dla deweloperów jeszcze lepszy niż poprzedni
czytaj więcej
Kolejny polski projekt TriGranitu zakończony sukcesem w 2013 roku Otwarcie budynku D w kompleksie Bonarka for Business (B4B)
Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne, oraz funkcjonalność pomieszczeń, to elementy charakterystyczne dla nowo otwartego biurowca D, należącego do kompleksu Bonarka for Business (B4B). Nowa inwestycja jest czwartym z kolei obiektem klasy A, który zamyka pierwszą fazę projektu B4B obejmującą cztery budynki o oryginalnym układzie urbanistycznym. Kolejna faza projektu w skład której wchodzić będą budynki E,F,G została rozpoczęta. Dzięki tej inwestycji, Małopolska zyskała nowoczesny kompleks biurowy,
czytaj więcej
Mieszkania z dopłatą tylko poza centrami miast
Nowy program dopłat do kredytów nie będzie miał znaczącego wpływu na rynek deweloperski, bo obejmie zbyt małą część oferty.
czytaj więcej
We Wrocławiu za miej niż 4 tys. zł za metr
Wrocławskie mieszkania deweloperzy oferują nawet poniżej 4 tys. zł/mkw.
czytaj więcej
Albo dopłata, albo wkład własny
Od przyszłego roku nie dostaniemy kredytu na całość mieszkania. Trzeba będzie mieć własne oszczędności lub skorzystać z rządowej dopłaty do wkładu własnego.
czytaj więcej
Hotel Mikołajki na Ptasiej Wyspie już otwarty
Położony na Ptasiej Wyspie, pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki został otwarty w połowie września tego roku. Ta prestiżowa inwestycja Grupy Kapitałowej INPRO S.A. wyróżnia się nie tylko niezwykłą lokalizacją, ale także standardem usług i niebanalną architekturą. To wszystko sprawia, że już od pierwszych dni obiekt ten cieszy się sporym zainteresowaniem.
czytaj więcej
Ile za nowe mieszkanie w Warszawie
Za metr mieszkania od dewelopera w Warszawie musisz wyłożyć ponad 7 tys. zł.
czytaj więcej
Restrykcyjne banki, stabilne ceny
Ostrożność banków jest największą przeszkodą w drodze do własnego mieszkania.
czytaj więcej
Stać nas na dwa pokoje
Realnie możemy pozwolić sobie na znacznie mniejsze mieszkania niż planujemy kupić.
czytaj więcej
123...293031323334353637

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top