Znajdź informacje

Nieruchomości


Jedyny salon H&M Home w Krakowie - w Galerii Bronowice
Popularna marka odzieżowa H&M otworzy w krakowskiej Galerii Bronowice sklep z akcesoriami do domu. Salon linii H&M Home, oferujący szeroki zakres artykułów do dekoracji wnętrz, będzie zlokalizowany na poziomie 1 i zajmie powierzchnię 218m². Będzie to jedyny sklep tej sieci w Krakowie.
czytaj więcej
Nowe warszawskie inwestycje
Mniej inwestycji, ceny stabilne
czytaj więcej
W Warszawie wspólna przestrzeń wyróżnia
Oferta mieszkaniowa w Warszawie jest bogata, a propozycje deweloperów - bardzo zróżnicowane. Czym się kierować, wybierając wymarzone „M”? Warto poszukać inwestycji, które są nie tylko nowoczesne i komfortowe wewnątrz. Okazuje się bowiem, że coraz popularniejsza wśród poszukujących własnego kąta staje się - oryginalnie zaaranżowana przestrzeń wspólna.
czytaj więcej
Za ile nowe M w Poznaniu
W ofercie poznańskich deweloperów co czwarte mieszkanie jest już gotowe, ale ich wybór od wielu miesięcy maleje.
czytaj więcej
Na rynku ubywa nowych mieszkań
W ofercie deweloperów jest coraz mniej mieszkań, także tych już ukończonych.
czytaj więcej
Jaki kredyt i dopłaty
Kredyty są coraz tańsze, a ostateczny kształt nowego programu dopłat wciąż nieznany
czytaj więcej
Ile za mieszkanie w Warszawie
Średnia cena kupowanych w Warszawie mieszkań to ok. 400 tys. zł. Deweloperzy oferują dziś już nawet stawki poniżej 5 tys. zł/mkw.  
czytaj więcej
Bez oszczędności nie kupisz mieszkania
Od nowego roku młodym ludziom kupującym swoje pierwsze mieszkanie państwo dopłaci do kredytu nawet 20 proc. jego wartości. Z drugiej strony od wszystkich pożyczających banki wymagały będą oszczędności na wkład własny.
czytaj więcej
Wybieramy ukończone mieszkania
Ponad połowa kupujących wybiera mieszkania w ukończonych inwestycjach, ponieważ ich dostępność ostatnio wzrosła. Od połowy minionego roku regularnie maleje liczba mieszkań wprowadzanych na rynek przez deweloperów.
czytaj więcej
Gdzie najwięcej centrów handlowych
Dzięki licznie powstającym w ostatnim czasie centrom handlowym znacznie wzrósł w naszym kraju współczynnik nasycenia powierzchnią handlową.
czytaj więcej
123...272829303132333435

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top