Znajdź informacje

Polityka, Samorząd


Zbieramy podpisy pod obywatelskim wnioskiem o referendum przeciwko reformie systemu oświaty.
Już w najbliższą sobotę (25 lutego) przedstawiciele Koła Nowoczesnej w Ostródzie będą zbierać podpisy pod wnioskiem o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy reformy systemu oświaty. Porozmawiać i złożyć podpis będzie można w sobotę w godzinach od 12.00 do 14.00 w Galerii Mazurskiej. Osoby, które nie będą mogły przybyć do Galerii mogą zgłosić się do siedziby Koła. Biuro Nowoczesnej Koło w Ostródzie mieści się w Centrum Kształcenia Kadr ul. Pionierska 1a, a skontaktować się można pisząc na adres e-mail: ostrodzki@nowoczesna.org.
czytaj więcej
Spotkanie członków i sympatyków .Nowoczesnej w Ostródzie
16 lutego w Ostródzie odbyło się pierwsze otwarte spotkanie członków i sympatyków partii .Nowoczesna. Wzięło w nim udział około 40 osób z całego powiatu. Gośćmi specjalnymi byli: poseł na Sejm z ramienia partii wywodzący się z regionu Warmii i Mazur, Mirosław Pampuch oraz Katarzyna Królak, przewodnicząca zespołu „Edukacja, Nauka, Młodzież” sieci eksperckiej Nowoczesnej „Lepsza Polska” w regionie warmińsko-mazurskim. Organizatorem spotkania było Koło Nowoczesnej Powiatu Ostródzkiego, którego przewodniczącym jest Waldemar Graczyk.
czytaj więcej
Warszawscy handlowcy protestują przeciwko wadliwym uchwałom Rady miasta - 100 mln zł strat dla państwa jako efekt złego działania władz
W czwartek, 3 marca br. o godz. 15.00 przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, odbędzie się manifestacja warszawskich kupców, działających w sieciach Społem, Top Market, Minuta8, Lewiatan, Carrefour, ABC, Żabka, Delikatesy Centrum oraz firm współpracujących: piekarni, hurtowni. To protest przeciwko działaniom Rady Miasta Warszawa i wadliwym uchwałom, które skutkują masowym zamykaniem sklepów w stolicy, zwolnieniami pracowników i niższymi wpływami podatkowymi. Handlowcy chcą wziąć udział w posiedzeniu Rady Miasta i przekonać radnych do uchylenia uchwały oraz podjęcia konsultacji branżowych.
czytaj więcej
2015-10-19, 13:14
ekantor.pl
Jak wybory do parlamentu wpłyną na kurs złotówki?
Wbrew zapewnieniom różnych analityków tegoroczne wybory wpłyną na kursy walut. Dlatego należy zadać sobie pytanie jak wartość naszej waluty zmieni się wobec tych najczęściej wymienianych, czyli euro, dolara i franka szwajcarskiego. Czy już przed terminem wyborów będą widoczne mocniejsze zmiany, czy dopiero po nich?
czytaj więcej
Nowoczesny Słoik
Inauguracja kampanii wyborczej Grzegorza Boguckiego
czytaj więcej
123

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top