Znajdź informacje

Polityka, Samorząd


Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy – podsumowanie na półmetku
Projekt realizowany przez .Nowoczesną w Ostródzie ”Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy” jest już na półmetku. Mieszkańcy bardzo chętnie biorą w niej udział i zamieszczają swoje postulaty dotyczące codziennego życia w Ostródzie. Od 21 kwietnia do 9 maja na tablicy znajdującej się w Galerii Mazurskiej znalazło się ponad 1200 kartek z potrzebami mieszkańców.
czytaj więcej
Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy - akcja nabiera tempa
Projekt zorganizowany przez .Nowoczesną w Ostródzie ”Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy” nabiera tempa. Mieszkańcy licznie wypowiadają się na temat tego, czego im najbardziej brakuje w Ostródzie. Rozmach akcji i zaangażowanie mieszkańców widać na załączonych zdjęciach. "Bardzo Państwu dziękujemy i liczymy na więcej" - zachęca przewodniczący koła Nowoczesnej w Ostródzie, Waldemar Graczyk.
czytaj więcej
Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy - ruszyła akcja koła Nowoczesnej w Ostródzie
W ostatni piątek, 21 kwietnia, o godzinie 12.00 w Galerii Handlowej przy ul. Jana Pawła II w Ostródzie miała miejsce inauguracja akcji organizowanej przez koło partii Nowoczesna. w Ostródzie pod hasłem “Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy”. Akcja wzbudziła spore zainteresowanie - w ciągu pierwszej godziny zebrało się kilkadziesiąt wpisów. Od 21 kwietnia do 19 maja każdy może zapisać swoją potrzebę czy pomysł na zmianę dotyczącą codziennego życia w Ostródzie i przyczepić go do tablicy znajdującej się w Galerii. Co tydzień będą publikowane podsumowania wyników akcji, a jej zwieńczeniem będzie szersza prezentacja połączona z otwartym spotkaniem Nowoczesnej., w którym wezmą udział także goście z pierwszych szeregów partii.
czytaj więcej
Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy - wydarzenie organizowane przez koło Nowoczesnej w Ostródzie
W najbliższy piątek, 21 kwietnia, o godzinie 12.00 w Galerii Handlowej przy ul. Jana Pawła II w Ostródzie będzie miała miejsce inauguracja akcji organizowanej przez koło partii Nowoczesna. w Ostródzie pod hasłem “Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy”. Od 21 kwietnia do 19 maja każdy będzie mógł zapisać swoją potrzebę czy pomysł na zmianę dotyczącą życia w Ostródzie i przyczepić ją do tablicy znajdującej się w Galerii. Co tydzień będą publikowane podsumowania wyników akcji, a jej zwieńczeniem będzie szersza prezentacja połączona z otwartym spotkaniem Nowoczesnej., w którym wezmą udział także goście z pierwszych szeregów partii.
czytaj więcej
Cyfryzacja skraca kolejki do lekarzy
Ograniczenia w dostępie do świadczeń medycznych tłumaczy się zwykle niedofinansowaniem placówek. Obserwujemy jednak istotne różnice w efektywności kosztowej służby zdrowia w poszczególnych krajach.
czytaj więcej
2017-04-04, 08:15
---
- napompuj świnkę, czyli tańszy gaz dla mieszkańców Raciborza - akcja 2017
Cytując informacje z portalu naszraciborz.pl :
"Grupowych zakupów prądu czy gazu dokonują już firmy oraz samorządy, w tym raciborski. Teraz tańszy gaz mógłby popłynąć do mieszkań osób fizycznych. Prezydent M. Lenk rozmawiał z Danutą Staniszewską, założycielką serwisu ogarniamprad.pl. Wczoraj na posesyjnej konferencji prasowej zrelacjonował efekty tej rozmowy..." dowiedz się więcej
czytaj więcej
Zbieraliśmy podpisy pod obywatelskim wnioskiem o referendum przeciwko reformie systemu oświaty.
W ostatnią sobotę (25 lutego) przedstawiciele Koła Nowoczesnej w Ostródzie zbierali podpisy pod wnioskiem o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy reformy systemu oświaty. W ciągu 2-godzinnej akcji udało się zebrać prawie 100 podpisów. Osoby, które nie mogły przybyć do Galerii Mazurskiej w sobotę, mogą zgłosić się do siedziby Koła. Biuro Nowoczesnej Koło w Ostródzie mieści się w Centrum Kształcenia Kadr ul. Pionierska 1a i jest czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 9.00-14.00, a skontaktować się można pisząc na adres e-mail: ostrodzki@nowoczesna.org.
czytaj więcej
Zbieramy podpisy pod obywatelskim wnioskiem o referendum przeciwko reformie systemu oświaty.
Już w najbliższą sobotę (25 lutego) przedstawiciele Koła Nowoczesnej w Ostródzie będą zbierać podpisy pod wnioskiem o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy reformy systemu oświaty. Porozmawiać i złożyć podpis będzie można w sobotę w godzinach od 12.00 do 14.00 w Galerii Mazurskiej. Osoby, które nie będą mogły przybyć do Galerii mogą zgłosić się do siedziby Koła. Biuro Nowoczesnej Koło w Ostródzie mieści się w Centrum Kształcenia Kadr ul. Pionierska 1a, a skontaktować się można pisząc na adres e-mail: ostrodzki@nowoczesna.org.
czytaj więcej
Spotkanie członków i sympatyków .Nowoczesnej w Ostródzie
16 lutego w Ostródzie odbyło się pierwsze otwarte spotkanie członków i sympatyków partii .Nowoczesna. Wzięło w nim udział około 40 osób z całego powiatu. Gośćmi specjalnymi byli: poseł na Sejm z ramienia partii wywodzący się z regionu Warmii i Mazur, Mirosław Pampuch oraz Katarzyna Królak, przewodnicząca zespołu „Edukacja, Nauka, Młodzież” sieci eksperckiej Nowoczesnej „Lepsza Polska” w regionie warmińsko-mazurskim. Organizatorem spotkania było Koło Nowoczesnej Powiatu Ostródzkiego, którego przewodniczącym jest Waldemar Graczyk.
czytaj więcej
Warszawscy handlowcy protestują przeciwko wadliwym uchwałom Rady miasta - 100 mln zł strat dla państwa jako efekt złego działania władz
W czwartek, 3 marca br. o godz. 15.00 przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, odbędzie się manifestacja warszawskich kupców, działających w sieciach Społem, Top Market, Minuta8, Lewiatan, Carrefour, ABC, Żabka, Delikatesy Centrum oraz firm współpracujących: piekarni, hurtowni. To protest przeciwko działaniom Rady Miasta Warszawa i wadliwym uchwałom, które skutkują masowym zamykaniem sklepów w stolicy, zwolnieniami pracowników i niższymi wpływami podatkowymi. Handlowcy chcą wziąć udział w posiedzeniu Rady Miasta i przekonać radnych do uchylenia uchwały oraz podjęcia konsultacji branżowych.
czytaj więcej
1234

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top