Znajdź informacje

Rodzina, Dziecko, Ciąża


Szafy do pokoju dziecięcego
Zapewnij swojemu dziecku odpowiednie miejsce w pokoju, by łatwo było utrzymać porządek. Wybieraj szafy do pokoju dziecięcego na stronie FikiMiki24.
czytaj więcej
Pościel hop design - idealna dla dzieci
W sklepie internetowym Luksusowy Sen znajdziesz wiele produktów do wyposażenia sypialni. Jednym z nich jest pościel hop design, która idealnie nadaje się dla najmłodszych członków rodziny.
czytaj więcej
Najmłodsi kibice Jagielloni życzą piłkarzom powodzenia! Zobacz galerię zdjęć
Już dzisiaj (9.04.) Jagiellonia Białystok rozegra ważny mecz z Miedzią Legnica.
czytaj więcej
Najczęstsze pytania o gluten w diecie dziecka
Gluten to dziś słowo bardzo modne. Wiąże się z nim jednak wiele pytań – czy podawać go dziecku, a jeśli tak, to kiedy i jak to zrobić? Sprawdź odpowiedzi na te ważne pytania i poznaj kaszki Nestlé z linii „Skarby zbóż”, które pomagają we wprowadzeniu i podawaniu glutenu najmłodszym.
czytaj więcej
Zajęcia na basenie dla niemowląt - czy warto?
Wiele szkół w całej polsce oferuje zajęcia na basenie dla niemowląt. W naszym artykule przedstawiamy dlaczego warto skorzystać z takiej formy aktywności dla dzieci.
czytaj więcej
Fotografowie z całej Polski przyjadą do Białegostoku na specjalne warsztaty
Fotografia ciążowa i noworodkowa to dzisiaj jeden z najszybciej rozwijających się działów w branży. Już 9 kwietnia do Białegostoku przyjadą osoby z całej Polski, aby szkolić się pod okiem Iwony Pajewskiej – fotografki, która specjalizuje się w tej formie sztuki.
czytaj więcej
Pasja to klucz do sukcesu w biznesie młodej mamy
– Pogodzenie macierzyństwa z prowadzeniem własnego biznesu to spore wyzwanie ­– mówi Iwona Pajewska, właścicielka studia fotograficznego, a prywatnie mama dwóch córek w wieku przedszkolnym. – Sukcesem jest umiejętność znalezienia złotego środka, balansu między życiem rodzinnym a zawodowym. Czy można być spełnioną mamą, robić to, co się kocha, a do tego rozwijać własną firmę?
czytaj więcej
Warsztaty językowe, czyli chwila uśmiechu dla rodzeństwa nieuleczalnie chorych dzieci
Zajęcia dla dzieci w Szkole Języków Obcych ABC to okazja nie tylko do zabawy i nauki, ale także do niesienia pomocy. Szkoła od kilku miesięcy wspiera Stowarzyszenie Podlaskie Hospicjum Dziecięce „Obok Nas”, co miesiąc przekazując 1% swojego dochodu. Zaprasza też rodzeństwo podopiecznych do darmowego udziału w warsztatach językowych.
czytaj więcej
Farby do malowania mebli w pokoju dziecięcym
Budowanie przyjaznego środowiska dla swojej pociechy to doskonały sposób na aktywizowanie malucha już od najmłodszych lat. Pokój w którym przebywa powinien służyć zabawie i aktywizacji. Warto więc sięgać po takie dodatki i elementy wyposażenia, które sprawią, że maluch będzie miał szansę rozwijania umiejętności manualnych.
czytaj więcej
Rola DHA w żywieniu niemowląt i małych dzieci
Niektóre tłuszcze są niezbędne w diecie każdego człowieka, szczególnie najmłodszych. Poznaj dobry tłuszcz – DHA, czyli kwas dokozaheksaenowy. Nowa receptura NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O i NAN OPTIPRO® 2 zawiera większą*** ilość DHA*.
czytaj więcej
123456789...171819

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top