Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Miał być Classic a wyszedł Hardcore! Wyjątkowo ekstremalny Runmageddon szalał na hałdach w Zabrzu
W weekend w Zabrzu odbył się pierwszy wiosenny Runmageddon, w którym wystartowało ponad 2 tysiące fanów biegów ekstremalnych z całej Polski. W dzień zostały rozegrane zawody w formule Classic, w ramach których mieli do pokonania dystans 12 kilometrów i 50 przeszkód, a w nocy Rekrut na 6-kilometrowej trasie z 30 przeszkodami. Były to jedne z najcięższych edycji w historii Runmageddonu, a zawodnicy chociaż docierali do mety potwornie zmęczeni i umorusani byli bardzo dumni ze stawienia czoła wyzwaniu. O skali jego trudności świadczy fakt, że ostatni uczestnicy spędzili na trasie ponad 6 godzin, a 130 osób nie ukończyło biegu! - Taki już urok biegów przeszkodowych, że często pogoda podnosi poprzeczkę i zmienia poziom trudności trasy. Miał być Classic, a wyszedł Hardcore! Dlatego tym bardziej gratuluję wszystkim, którzy pokazali siłę i charakter w niezwykle wymagających warunkach! – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.
czytaj więcej
Bieg bez medalu zebrał 10 tys. zł dla chorych dziewczynek
Dzięki zorganizowaniu Biegu bez medalu udało zebrać się sporą część pieniędzy, które potrzebne są do zakupu specjalistycznych wózków inwalidzkich dla dwóch trzyletnich dziewczynek. Są one niezbędne do codziennego funkcjonowania nieuleczalnie chorych bliźniaczek.
czytaj więcej
Zabiegani w x-kom
Po godzinach pracy przed biurkiem, zakładają wygodny dres, a bieganie po biurowych korytarzach zastępują sportową aktywnością. Oprócz zawodowego profesjonalizmu pracownicy x-kom mają w sobie ducha sportowej rywalizacji, o czym będzie można przekonać się w najbliższą sobotę 9 kwietnia podczas 8. Biegu Częstochowskiego.
czytaj więcej
Na Marymoncką przyjeżdża wicelider
Już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 Hutnik Warszawa zmierzy się z wiceliderem rozgrywek mazowieckiej IV ligi, grupy południowej – Mszczonowianką Mszczonów.
czytaj więcej
Nowe rowery szosowe endurance marki BMC
W tegorocznej ofercie rowerów BMC znalazło się m.in. 10 szosowych modeli typu endurance. Jak wskazuje szwajcarski producent, seria BMC granfondo to jednoślady wydajne oraz komfortowe, przystosowane do jazdy na długich dystansach i w różnych warunkach. Większość rowerów oparto na ramach karbonowych i wyposażono w hamulce tarczowe. Nie zabrakło też jednak tańszych modeli aluminiowych oraz rowerów z tradycyjnymi hamulcami.
czytaj więcej
Runmageddon znów będzie szalał na Śląsku! Zabawa w dzień i w nocy
W najbliższą sobotę, 9 kwietnia największy w Polsce cykl biegów przez przeszkody Runmageddon ponownie zawita do Zabrza. Tym razem uczestnicy będą mieli podwójną frajdę, gdyż po dziennych zmaganiach na 12 kilometrowej trasie w formule Classic, kolejnym wyzwaniem będzie 6 kilometrowy Rekrut rozgrywany w nocy! Prawie 3000 zawodników z całej Polski rywalizować będzie na hałdach KWK Sośnica Makoszowy, gdzie organizatorzy przygotowali ponad 50 przeszkód. Mnóstwo atrakcji dla kibiców przygotowały m.in. Kopalnia Guido, Brazilian Soccer Schools oraz RMF 4RACING Team. Pierwsi zawodnicy wyruszą na trasę dziennej edycji o godzinie 8:40, a nocne zmagania rozpoczną się o godzinie 20:40 i potrwają co najmniej do godziny 2:00!
czytaj więcej
Kolporter rozpoczął współpracę z Górnikiem Łęczna
Firma Kolporter podpisała umowę o współpracy z ekstraklasowym klubem piłkarskim Górnik Łęczna.
czytaj więcej
Cenny punkt wywalczony w Błoniu
Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Błonianką Błonie 1:1, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy południowej.
czytaj więcej
Hutnik jedzie do Błonia
W sobotę, o godzinie 12:00, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Błonianką Błonie, w meczu 21. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy południowej.
czytaj więcej
11 piłek do rozdania
Miłośników gry w piłkę nożną czeka nie lada gratka. Każdy kto pojawi się na meczu GKS-u Tychy z zespołem Stal Stalowa Wola będzie miał okazję zdobyć piłkę. Podczas jutrzejszego spotkania obu drużyn zawodnicy wykopią je w stronę trybun.
czytaj więcej
1...18192021222324...31

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top