Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Runmageddon szuka najsprawniejszego człowieka w Polsce! Nowy sezon Runmageddon Games
Runmageddon, największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody specjalnie dla fanów rywalizacji powraca z zawodami w formule Runmageddon Games. To formuła zawodów sprawnościowych rozgrywanych w formie pojedynków na 200 metrowym torze przeszkód, na którym znajduje się 10 wymagających przeszkód. Tory zostały zaprojektowane tak, aby mogli na nich rywalizować atleci z każdej dyscypliny: lekkoatleci, fighterzy, gimnastycy, strongmani czy też crossfiterzy. Zawody będą spięte w Ligę Runmageddon Games, która na koniec 2016 roku wyłoni najsprawniejszego Polaka. Pierwsze zawody w tej formule odbędą się już w tą sobotę w Ełku.
czytaj więcej
Hutnik zmierzy się z Szydłowianką
W najbliższą sobotę odbędzie się 27. kolejka IV ligi mazowieckiej grupy południowej. „Duma Bielan” zagra z Szydłowianką Szydłowiec.
czytaj więcej
Rower elektryczny w nowej odsłonie: SHIMANO STEPS - poruszanie się po mieście nigdy nie było łatwiejsze
Do tej pory rower elektryczny często kojarzył się ze środkiem transportu dla mobilnych emerytów. Shimano STEPS nie tylko zrywa z tym wizerunkiem, ale przede wszystkim prezentuje nową odsłonę zastosowania roweru elektrycznego.
czytaj więcej
Maluch i Audi Sport Quattro w Sanoku
Trasa z Wujskiego do Tyrawy Wołoskiej jest niezwykle malownicza. 14 i 15 maja pojawią się na niej równie malownicze samochody. Zobaczymy m.in. nieśmiertelnego Fiata 126 p, historyczną Zastawę czy Chevroleta Monte Carlo. 42. Bieszczadzki Wyścig Górski zgromadzi w tym roku ponad 90 uczestników z Polski i Europy. Pasjonaci motoryzacji mogą już zacierać ręce z radości i szykować się do kibicowania.
czytaj więcej
4. PKO Białystok Półmaraton już w weekend!
W weekend 14-15 maja odbędzie się 4. PKO Białystok Półmaraton, największa impreza biegowa na Podlasiu i w Polsce Wschodniej, w której z roku na rok startuje coraz więcej biegaczy z całego kraju. W tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział łącznie ponad 3,5 tysiąca zawodników, z czego prawie 1900 pobiegnie w niedzielę na dystansie półmaratonu, a reszta w licznych biegach towarzyszących m.in. biegach City Run dla dzieci i dorosłych oraz w Biegu Śniadaniowym. Gościem specjalnym 4. PKO Białystok Półmaratonu będzie Wanda Panfil, była mistrzyni świata w maratonie.
czytaj więcej
Runmageddon ponownie w Poznaniu! Tym razem w dzień i w nocy
Już w najbliższą sobotę, 14 maja do Poznania po raz drugi zawita Runmageddon, ekstremalny bieg przeszkodowy. Tym razem areną zmagań ponad 2 tysięcy uczestników z całej Polski będzie stadion lekkoatletyczny na Golęcinie oraz okoliczne tereny dookoła jeziora Rusałka. W ramach Runmageddonu Poznań łącznie odbędą się dwie edycje zawodów. Od rana na 12 kilometrową trasę wyruszą uczestnicy formuły Classic, natomiast od godziny 21:00 zawodnicy pokonywać będą trasę Nocnego Rekruta o długości 6 kilometrów. Najmłodsi będą mogli się sprawdzić na specjalnie przygotowanej dla nich trasie Runmageddonu KIDS.
czytaj więcej
EURO 2016 – czas dobrej sprzedaży
Specjalne czasopisma i albumy piłkarskie, karty kolekcjonerskie z wizerunkami piłkarzy, naklejki i gadżety – to produkty, które już pojawiły się w ofercie Kolportera, w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2016.
czytaj więcej
II liga nie dla Hutnika
W miniony weekend koszykarze warszawskiego Hutnika brali udział w turnieju finałowym o prawo gry w II lidze. Niestety, zawodnicy „Dumy Bielan” nie zdołali wywalczyć awansu.
czytaj więcej
Hutnik znów zwycięski
W meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej (grupa południowa) Hutnik Warszawa pokonał na własnym boisku KS Konstancin 2:0 (0:0). Bohaterem spotkania był strzelec obu bramek Krystian Przyborowski.
czytaj więcej
Na Marymoncką przyjeżdża KS Konstancin
W sobotę, o godzinie 11, Hutnik Warszawa rozegra kolejne spotkanie. Tym razem na stadionie przy Marymonckiej zmierzy się z KS Konstancin.
czytaj więcej
1...18192021222324...33

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top