Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Seminarium sportowe "Trening, Dieta i Suplementacja" 3 marca 2016
W dniu 05.03.2016 w Gdańsku, odbędzie się specjalny cykl wykładów odnośnie aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania dla pasjonatów sportu. Seminarium tematyczne jest organizowane już kolejny raz przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego i Praktycznwego, Akademię KFD.
czytaj więcej
Jastrzębski Węgiel w starciu z Resovią Rzeszów
Przewaga psychologiczna nad przeciwnikiem to skuteczna broń. Będą mogli z niej skorzystać zawodnicy Jastrzębskiego Węgla już w tę sobotę. Jako gospodarze meczu, powalczą z Asseco Resovią Rzeszów, w ramach rozgrywek Plus Ligi.
czytaj więcej
Ruszyły zapisy do 26. Półmaratonu PHILIPS Piła
Tradycyjnie już w pierwszą niedzielę września odbędzie się Międzynarodowy Półmaraton PHILIPS Piła. Zawody w randze Mistrzostw Polski w Półmaratonie co roku przyciągają czołowych biegaczy z kraju i zagranicy, a tegoroczny bieg będzie 26 edycją pilskiej „połówki”. Aktualnie na liście startowej znajduje się ponad 500 biegaczy. Warto już dzisiaj pomyśleć o jesiennych startach i zagwarantować sobie pakiet startowy na pilską połówkę w niższej cenie.
czytaj więcej
14 lat minęło jak jeden dzień
Dawno, dawno temu gdzieś w Polsce Mariusz Gabrek z Robertem Janowskim długą prowadzili rozmowę… Tak można by rozpocząć historię wyjątkowej imprezy, która w jednym miejscu skupia środowisko artystów i sportowców – Hokeju z gwiazdami. W przyszłym roku minie 15 lat jej nieprzerwanej obecności na lodowiskach w całej Polsce.
czytaj więcej
Mateusz Krawiecki: Na Runmageddonie chciałem przeżyć przygodę a niechcący stanąłem na podium
Rozmowa z Mateuszem Krawieckim, zdobywcą II miejsca w zawodach Zimowy Runmageddon Rekrut, które odbyły się 23 stycznia w Warszawie
czytaj więcej
Certyfikowany kurs fizjotrenera - 20-28.02
Od końca stycznia br. można rejestrować się na profesjonalnie przygotowany kurs na Fizjotrenera, organizowanego przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego, Akademię KFD.
czytaj więcej
Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej w 2016 roku
Fani i miłośnicy piłki ręcznej czekali z utęsknieniem na ten moment – w 2016 roku Mistrzostwa Europy odbywają się w naszym kraju. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. I tak właśnie się stało – zawody przebiegają bez żadnych zakłóceń czy nieprzewidzianych zdarzeń. Ich rozgrywanie rozpoczęło się 15 stycznia. Koniec zaplanowano na ostatni dzień miesiąca. Jest to pierwsza w piłce ręcznej impreza mistrzowska dla seniorów, która odbywa się w naszym kraju.
czytaj więcej
Piekło zamarzło! Prawdziwie zimowy Runmageddon dał w kość uczestnikom
W miniony weekend na terenach Akademii Obrony Narodowej w warszawskim Rembertowie oraz okolicznego poligonu wojskowego, w zimowej scenerii odbyły się pierwsze tegoroczne edycje Runmageddonu. W sobotę z ekstremalnie niską temperaturą, wodą, lodem i przeszkodami, na 6 kilometrowej trasie w formule Rekrut walczyło blisko 1300 osób. O skali trudności wyzwania najlepiej świadczy fakt, że aż 120 osób nie dotarło do mety biegu. Zwycięzcami Runmageddonu Rekrut okazali się Grzegorz Szczechla oraz Małgorzata Szaruga. W niedzielę organizatorzy przygotowali trasę w formule Hardcore o dystansie półmaratonu, na której o zwycięstwo walczyli najodważniejsi i najtwardsi zawodnicy. W stawce 370 osób na mecie najszybciej zameldowali się Michał Jagieło i Magdalena Szulc.
czytaj więcej
Runmageddon na wojskowym poligonie!
W najbliższy weekend tereny Akademii Obrony Narodowej w warszawskim Rembertowie zostaną opanowane przez ponad 2000 uczestników pierwszego w tym roku Runmageddonu, ekstremalnego biegu przez przeszkody. Zimowe wersje Rekrut i Hardcore po raz pierwszy odbędą się w całkowicie wojskowym klimacie. Uczestnicy będą biegać po Parku Militarnym AON, wojskowym poligonie, przeciskać się pod czołgami oraz…strzelać! Nie tylko zawodnicy będą mieli okazję poczuć żołnierski klimat. Wiele atrakcji czeka również na kibiców, którzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w konkursach takich jak np. rozkładanie i składanie kałasznikowa na czas. Wstęp na imprezę bezpłatny.
czytaj więcej
Czescy sąsiedzi zagrają dla WOŚP
Polak i Czech to dwa bratanki. Właśnie dlatego już jutro na tyskim lodowisku zobaczymy m.in. byłego premiera Czech Miroslav’a Topolanka, czy znakomitego hokeistę – Jiri Zelenka w hokejowym starciu z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich. To pierwszy w historii Hokeja z Gwiazdami mecz o charakterze międzynarodowym. Niezmienny pozostaje cel sportowej rywalizacji – czyli wsparcie WOŚP.
czytaj więcej
123...242526272829303132

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top