Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Inteligentne pomiary tętna z Mio PAI
Pomiar tętna to najdokładniejszy sposób na sprawdzenie reakcji naszego organizmu na wysiłek fizyczny. PAI rzuca zupełnie nowe spojrzenie na interpretację danych treningowych i przedstawia je w postaci prostej punktacji.
czytaj więcej
Runmageddon wspiera i pomaga
Runmageddon to największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przeszkodowych i jedna z niewielu imprez sportowych, która podczas biegów w całym kraju od początku konsekwentnie prowadzi program charytatywny. Zaproszenie do udziału w nim przyjęli m.in. Bogdan Wenta, Paweł Czapiewski, Dariusz Michalczewski i Ilona Felicjańska i w ten sposób pomagali zbierać środki dla potrzebujących. Od kwietnia ubiegłego roku Runmageddon przekazał na konta organizacji charytatywnych ponad 30 tysięcy złotych.
czytaj więcej
Gwiazdy na lodzie… Podhale czeka…
Mariusz Kałamaga z hokejowym kijem w dłoni? Czemu nie. Już 2 stycznia na nowotarskim lodowisku pojawi się cała plejada gwiazd; wśród nich Piotr Kupicha – lider zespołu Feel, aktor Piotr Zelt, czy artystka kabaretowa Ewa Błachnio. Smaku sportowemu starciu drużyny artystów z drużyną rajdowców i przyjaciół doda występ doświadczonych łyżwiarzy figurowych – czyli Walley Ice Story. Dochód ze sprzedaży biletów trafi do podopiecznych Fundacji im. Adma Worwy.
czytaj więcej
Twój organizm podskoczy z radości! Czyli mini-trampolina i fitness
Gdy myślimy o trampolinie, mamy przed oczami sportowe zmagania, cyrkowe popisy lub po prostu dziecięce zabawy, pełne ruchu, śmiechu i radości. Tymczasem, korzystanie z tego urządzenia to również doskonała metoda na zrzucenie zbędnych kilogramów, zwiększenie sprawności fizycznej i polepszenie swojego samopoczucia. Do czego doszli badacze z zespołu NASA? I co wnosi mini-trampolina do treningów fitness?
czytaj więcej
Kurs Trenera Personalnego w Akademii KFD
Połowa stycznia to doskonały czas na realizację swoich postanowień i zamienienie ich w realny czyn. Jeśli zastanawiałeś się nad zrobieniem kursu i wyrobieniem uprawnień trenerskich, ten kurs jest dla Ciebie! Termin - 16.01-07.02.2016 r.
czytaj więcej
Szkolenie "Dieta i jej rola w budowaniu sylwetki"
Nowy rok i nowe postanowienia, rozpocznij od fachowego szkolenia z Akademią KFD!
czytaj więcej
Jastrzębski Węgiel pokonał AZS Częstochowę. Zawodnikom kibicowało Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.
Podopieczni Marka Lebedewa pokonali rywali grą zespołową. Na boisku prym wiedli Kanadyjczycy: Jason De Rocco oraz Toontje Van Lenkvelt. Obaj zawodnicy w meczu zdobyli po 14 punktów. 3 sety wystarczyły, żeby gospodarze odnieśli zwycięstwo.
czytaj więcej
Gdzie dodawać swoje oferty sportowe, aby zwiększyć zasięg informacji o planowanym naborze?
Ćwiczenia i aktywność fizyczna są niezbędne do prawidłowego rozwoju. Od najmłodszych lat, warto jest zastanowić się, jaka dyscyplina najbardziej nam odpowiada. Nie trzeba być wyczynowcem, samo regularne ćwiczenie przynosi efekty min. w postaci lepszego samopoczucia.
czytaj więcej
Karate - sztuka walki
Karate to jedna z najpopularniejszych sztuk walki. Zainteresowanie jest bardzo wysokie z tego względu, iż uczęszczanie na zajęcia z karate ma wiele plusów.
czytaj więcej
Najlepszy sposób na monitorowanie wysiłku fizycznego i postępów w treningu
Jak sprawdzić postępy w treningu, przebytą trasę i poziom tętna podczas całego treningu? Jak uniknąć przetrenowania i nie narażać się na ryzyko kontuzji? TomTom zapewnia wygodne w użyciu rozwiązanie, dzięki któremu możemy poznać wszelkie niezbędne informacje o naszej aktywności fizycznej i kondycji.
czytaj więcej
123...242526272829303132

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top