Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Piekło zamarzło! Prawdziwie zimowy Runmageddon dał w kość uczestnikom
W miniony weekend na terenach Akademii Obrony Narodowej w warszawskim Rembertowie oraz okolicznego poligonu wojskowego, w zimowej scenerii odbyły się pierwsze tegoroczne edycje Runmageddonu. W sobotę z ekstremalnie niską temperaturą, wodą, lodem i przeszkodami, na 6 kilometrowej trasie w formule Rekrut walczyło blisko 1300 osób. O skali trudności wyzwania najlepiej świadczy fakt, że aż 120 osób nie dotarło do mety biegu. Zwycięzcami Runmageddonu Rekrut okazali się Grzegorz Szczechla oraz Małgorzata Szaruga. W niedzielę organizatorzy przygotowali trasę w formule Hardcore o dystansie półmaratonu, na której o zwycięstwo walczyli najodważniejsi i najtwardsi zawodnicy. W stawce 370 osób na mecie najszybciej zameldowali się Michał Jagieło i Magdalena Szulc.
czytaj więcej
Runmageddon na wojskowym poligonie!
W najbliższy weekend tereny Akademii Obrony Narodowej w warszawskim Rembertowie zostaną opanowane przez ponad 2000 uczestników pierwszego w tym roku Runmageddonu, ekstremalnego biegu przez przeszkody. Zimowe wersje Rekrut i Hardcore po raz pierwszy odbędą się w całkowicie wojskowym klimacie. Uczestnicy będą biegać po Parku Militarnym AON, wojskowym poligonie, przeciskać się pod czołgami oraz…strzelać! Nie tylko zawodnicy będą mieli okazję poczuć żołnierski klimat. Wiele atrakcji czeka również na kibiców, którzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w konkursach takich jak np. rozkładanie i składanie kałasznikowa na czas. Wstęp na imprezę bezpłatny.
czytaj więcej
Czescy sąsiedzi zagrają dla WOŚP
Polak i Czech to dwa bratanki. Właśnie dlatego już jutro na tyskim lodowisku zobaczymy m.in. byłego premiera Czech Miroslav’a Topolanka, czy znakomitego hokeistę – Jiri Zelenka w hokejowym starciu z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich. To pierwszy w historii Hokeja z Gwiazdami mecz o charakterze międzynarodowym. Niezmienny pozostaje cel sportowej rywalizacji – czyli wsparcie WOŚP.
czytaj więcej
Inteligentne pomiary tętna z Mio PAI
Pomiar tętna to najdokładniejszy sposób na sprawdzenie reakcji naszego organizmu na wysiłek fizyczny. PAI rzuca zupełnie nowe spojrzenie na interpretację danych treningowych i przedstawia je w postaci prostej punktacji.
czytaj więcej
Runmageddon wspiera i pomaga
Runmageddon to największy w Polsce cykl ekstremalnych biegów przeszkodowych i jedna z niewielu imprez sportowych, która podczas biegów w całym kraju od początku konsekwentnie prowadzi program charytatywny. Zaproszenie do udziału w nim przyjęli m.in. Bogdan Wenta, Paweł Czapiewski, Dariusz Michalczewski i Ilona Felicjańska i w ten sposób pomagali zbierać środki dla potrzebujących. Od kwietnia ubiegłego roku Runmageddon przekazał na konta organizacji charytatywnych ponad 30 tysięcy złotych.
czytaj więcej
Gwiazdy na lodzie… Podhale czeka…
Mariusz Kałamaga z hokejowym kijem w dłoni? Czemu nie. Już 2 stycznia na nowotarskim lodowisku pojawi się cała plejada gwiazd; wśród nich Piotr Kupicha – lider zespołu Feel, aktor Piotr Zelt, czy artystka kabaretowa Ewa Błachnio. Smaku sportowemu starciu drużyny artystów z drużyną rajdowców i przyjaciół doda występ doświadczonych łyżwiarzy figurowych – czyli Walley Ice Story. Dochód ze sprzedaży biletów trafi do podopiecznych Fundacji im. Adma Worwy.
czytaj więcej
Twój organizm podskoczy z radości! Czyli mini-trampolina i fitness
Gdy myślimy o trampolinie, mamy przed oczami sportowe zmagania, cyrkowe popisy lub po prostu dziecięce zabawy, pełne ruchu, śmiechu i radości. Tymczasem, korzystanie z tego urządzenia to również doskonała metoda na zrzucenie zbędnych kilogramów, zwiększenie sprawności fizycznej i polepszenie swojego samopoczucia. Do czego doszli badacze z zespołu NASA? I co wnosi mini-trampolina do treningów fitness?
czytaj więcej
Kurs Trenera Personalnego w Akademii KFD
Połowa stycznia to doskonały czas na realizację swoich postanowień i zamienienie ich w realny czyn. Jeśli zastanawiałeś się nad zrobieniem kursu i wyrobieniem uprawnień trenerskich, ten kurs jest dla Ciebie! Termin - 16.01-07.02.2016 r.
czytaj więcej
Szkolenie "Dieta i jej rola w budowaniu sylwetki"
Nowy rok i nowe postanowienia, rozpocznij od fachowego szkolenia z Akademią KFD!
czytaj więcej
Jastrzębski Węgiel pokonał AZS Częstochowę. Zawodnikom kibicowało Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.
Podopieczni Marka Lebedewa pokonali rywali grą zespołową. Na boisku prym wiedli Kanadyjczycy: Jason De Rocco oraz Toontje Van Lenkvelt. Obaj zawodnicy w meczu zdobyli po 14 punktów. 3 sety wystarczyły, żeby gospodarze odnieśli zwycięstwo.
czytaj więcej
123...272829303132333435

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top