Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Bieg z Wąsem w Puszczy Niepołomickiej
Już 27 października 2019 w Puszczy Niepołomickiej odbędzie się bieg przełajowy mający na celu promocję ogólnoświatowej akcji “Movember”.
czytaj więcej
Planujesz jesienny ostry trening? Sam przygotuj sobie bombę energetyczną [przepisy na musy]
Chyba każdy zna to ukłucie lekkiego głodu, gdy w pocie czoła daje sobie konkretny wycisk, a siły słabną i w pobliżu nie ma żadnej knajpy z przekąskami. Zresztą z reguły brakuje czasu na jej szukanie, a fast foody to nie jest najlepszy pomysł na osiągnięcie lub utrzymanie sylwetki à la Tom Hardy. Machnij ręką na batony energetyczne, bo są ci niepotrzebne. Możesz przecież samodzielnie przygotować i zabrać ze sobą zdrowy mus, koktajl, deser i inną formę uderzenia witaminowego. Podpowiadamy, jak to zrobić.
czytaj więcej
Zagospodarowanie małej hali - jak to zrobić?
W naszym artykule podpowiadamy jak przeprowadzić zagospodarowanie małej hali. Jeśli taka tematyka Cie interesuje, zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
XXVIII. Wielka Wioślarska o Puchar Brdy
28 września 2019 roku odbędzie się w Bydgoszczy jedna z największych imprez promujących sport wioślarski w Polsce - XXVIII. Wielka Wioślarska o Puchar Brdy.
Zgłoszenia do regat zostały zamknięte i z wielką satysfakcją możemy poinformować, że w imprezie weźmie udział ponad 40 osad ósemek ze sternikiem.
czytaj więcej
Buty bokserskie Box Hog Plus białe - niezawodne na ringu
Doskonała jakość i świetne parametry - właśnie to jest niezbędne na ringu!
czytaj więcej
Event motoryzacyjny i wsparcie Podlaskiego Hospicjum Dziecięcego „Obok Nas”
Spełniają motoryzacyjne marzenia i niosą pomoc chorym dzieciom – firma Devil-Cars po raz ostatni w tym sezonie organizuje event na torze Wschodzący Białystok. W piątek 20 września będzie można usiąść za kółkiem luksusowych aut i wesprzeć Podlaskie Hospicjum Dziecięce „Obok Nas”.
czytaj więcej
#BIEGleczytam, czyli TaniaKsiazka.pl sponsorem 9. edycji Białystok Biega
Jedna z największych księgarni internetowych w Polsce po raz kolejny została sponsorem Białystok Biega. Ekipę TaniaKsiazka.pl będzie można spotkać na trasie wyścigu oraz przy specjalnym stoisku w miasteczku biegowym.
czytaj więcej
Torfowy DrTusz Białystok zdobywcą Pucharu Polski w piłce błotnej!
VIII edycja Pucharu Polski odbyła się w terminie 24 -25 sierpnia 2019 w mazowieckich Tomczycach nad Pilicą.
czytaj więcej
Showroom Technogym już wkrótce w Warszawie!
Technogym, znany na całym świecie producent profesjonalnych urządzeń fitness, otwiera pierwszy w Polsce showroom, gdzie będzie można zapoznać się z szeroką gamą produktów włoskiej firmy.
czytaj więcej
Czas dać sobie sportowy wycisk, ale co z tym żarem?! Poznaj 4 zasady właściwego nawadniania się
Lato często prowokuje do pokonania swojego wewnętrznego lenia, ruszenia się z kanapy i spocenia na pełnym słońcu. Jeśli jednak przy kręceniu rowerową korbą, wycisku na korcie tenisowym, joggingu czy górskiej wspinaczce nie będziesz się odpowiednio nawadniać, zrobisz sobie więcej krzywdy niż pożytku. A wystarczy pamiętać o kilku prostych regułach.
czytaj więcej
123456789...363738

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top