Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Stoki Wiślańskiego Skipassu ponownie otwarte - jazdy sylwestrowe!
Stacje Narciarskie Wiślańskiego Skipassu zapraszają na otwarcie i sylwestra.
czytaj więcej
Zdjęcia z konferencji prasowej Wiślańskiego Skipassu
20 grudnia w Urzędzie Miasta Wisła odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca sezon zimowy 2019 / 2020 Wiślańskiego Skipassu.
czytaj więcej
Sezon zimowy na 14. stokach Wiślańskiego Skipassu
Kolejny sezon zimowy czas zacząć. Południe Polski jest najlepszym miejscem na cieszenie się zimowym szaleństwem. Ośrodki przygotowują się na przyjazdy narciarzy i snowboardzistów, a także amatorów górskich spacerów zimą.
czytaj więcej
Konferencja prasowa inaugurująca sezon zimowy na stokach Wiślańskiego Skipassu
W najbliższy piątek, 20 grudnia 2019 o godzinie 11:00 w UM Wisła odbędzie się konferencja prasowa zapowiadająca nowości sezonu zimowego 2019 / 2020 na stokach Wiślańskiego Skipassu oraz zaplanowane wydarzenia dla narciarzy i snowboardzistów w Wiśle i Ustroniu.
czytaj więcej
Soszów zaprasza narciarzy
Na ten moment czekało wielu miłośników białego szaleństwa – w niedzielę ruszył sezon narciarski 2019/2020 w jednej z najpopularniejszych stacji Beskidów - Soszów w Wiśle. Skipass, nowe bistro z daniami według przepisów gwiazdy TVP, zabawa sylwestrowa – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości.
czytaj więcej
Sylwestrowe szaleństwo na stokach SN Soszów w Wiśle
Jak hucznie przywitać Nowy Rok i jeszcze spalić kalorie po świątecznych spotkaniach w rodzinnym gronie? Odpowiedź jest prosta – wystarczy wybrać się na „Sylwestra na stoku”, organizowanego przez Stację Narciarską Soszów. Nie zabraknie dobrej muzyki, pysznego jedzenia i wieczornego szusowania na dwóch, bądź jednej desce. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Katowice, obecna będzie też telewizja.
czytaj więcej
Skrojony na europejską miarę - wywiad z Grzegorzem Krychowiakiem
Grzegorz Krychowiak to jeden z kluczowych piłkarzy reprezentacji Polski. Brał udział w dwóch turniejach finałowych – Euro 2016 i ubiegłorocznych mistrzostwach świata w Rosji. Po słabszym okresie w karierze klubowej we francuskim Paris Saint Germain znakomicie odnalazł się w Lokomotiwie Moskwa, z którym w tym sezonie występuje w Lidze Mistrzów. „Krycha” to również poliglota władający czterema językami obcymi oraz człowiek próbujący sił w biznesie modowym. Jest współwłaścicielem butiku marki „Balamonte” w Warszawie, a niebawem kolejnego w Poznaniu. Z Krychowiakiem porozmawialiśmy o piłce, garniturach, życiu w Moskwie i jaką ma radę dla młodych ludzi, próbujących zrobić karierę za granicą.
czytaj więcej
Ełcka Zmarzlina
Trwają zapisy do kolejnej edycji "Maratonu Pieszego -  Ełcka Zmarzlina"
Zimowe zawody odbędą się w dniach 3-4 stycznia 2020 r., na trzech dystansach 100, 50 i 25 km.
czytaj więcej
Jakie spodenki Thai Box wybrać?
Czym kierować się podczas zakupów odzieży sportowej? Sprawdź już dziś!
czytaj więcej
Ściągacze na kolana - bądź bezpieczny w czasie aktywności sportowej
Trening fizyczny jest kontuzjogenny. Warto więc odpowiednio zabezpieczyć podatne na uszkodzenia części ciała.
czytaj więcej
123456789...383940

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top