Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Jak zadbać o lepsze samopoczucie po wakacjach
Powrót do pracy i szkoły po wakacjach bywa trudny i wiąże się ze wzrostem poziomu stresu, który negatywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale i ogólną kondycję organizmu. Zmniejszona ekspozycja na słońce pozbawia nas tak cennej witaminy D a wiele godzin spędzonych za biurkiem czy w ławce szkolnej zdecydowanie rozleniwia nasze ciało. Powoli zaczynamy tęsknić za długimi spacerami, wycieczkami rowerowymi, spływami kajakowymi i wspinaczką. Nad głowami zamiast czystego nieba mamy sufity, a zamiast słońca- lampy. U wielu z nas taki nagły przeskok może doprowadzić do znacznego obniżenia nastroju a nawet depresji.
czytaj więcej
Hokejowy wynik piłkarskiego meczu na Stadionie Narodowym!
W piątek 7 września w Uniejowie rozpoczęło się dwudniowe zgrupowania Drużyny Słuchaczy Radia Zet, która przygotowywała się do rozegrania meczu przeciwko dziennikarzom Radia Zet na Stadionie Narodowym. Trenerem został piosenkarz Rafał Brzozowski, który tak mówił o zawodnikach i swojej roli: „chłopcy z całej Polski, słuchacze, którzy zostali wybrani przez Radio Zet do tego wielkiego meczu - moim zadaniem jest skonstruowanie z nich drużyny i zmotywowanie tych chłopaków”.
czytaj więcej
Kamery sportowe w nowej odsłonie na redcoon.pl
Dla wszystkich entuzjastów sportu i ekstremalnych wyzwań, mamy doskonałą wiadomość. Na naszym rodzimym rynku kamer sportowych pojawiła się niedawno nowa marka- REDLEAF. Istniejąca od 2001 roku firma, dopiero w ubiegłym roku wkroczyła ze swoimi produktami  do Polski, a proponowane przez nich rozwiązania, od razu zyskały rzesze zwolenników. Dlaczego?
czytaj więcej
Kosmetyki Realu Madryt w salonikach Kolportera
Licencjonowane kosmetyki o nazwie Realmadrid, firmowane przez słynny hiszpański klub piłkarski, trafiły do oferty saloników prasowych Kolportera.
czytaj więcej
JCommerce z QlikView na Golf Business League
Firma QlikTech wraz z JCommerce SA - partnerem wdrożeniowym QlikView w Polsce – została  sponsorem tegorocznego cyklu turniejów Golf Business League. Podczas każdego turnieju uczestnicy będą mieli możliwość konsultacji z ekspertami JCommerce na temat możliwości i zalet wdrożenia QlikView - innowacyjnej platformy Business Intelligence w ich organizacjach.
czytaj więcej
Winkowska najlepsza w zawodach Pucharu Świata
Mistrzyni Świata w Kitesurfingu zwyciężyła w pierwszych w tym sezonie zawodach z cyklu PKRA World Tour, które zakończyły się wczoraj w Maroku.
czytaj więcej
123...232425262728293031

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top