Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


W czerwcu Water Show Gdańsk ponownie przyciągnie tłumy nad Motławę!
W weekend 29-30 czerwca odbędzie się II edycja Water Show w Gdańsku. Na Motławie, między Ołowianką, a wyspą Spichrzów najlepsi zawodnicy z Polski i ze świata zmierzą się w elitarnych, wodnych dyscyplinach. Hitem tegorocznej edycji są pokazy High Diving, czyli akrobatyczne skoki do wody z wysokości 24 metrów!
czytaj więcej
Z Liverpoolem do końca życia
Jerzy Dudek jest przedostatnim Polakiem, który wzniósł puchar Ligi Mistrzów. Zrobił to po jednym z najbardziej spektakularnych finałów w historii tych rozgrywek, gdy w 2005 roku jego FC Liverpool pokonał AC Milan, a on został bohaterem meczu. Co ciekawe, Dudek kilka tygodni temu znów grał przeciwko Milanowi w meczu piłkarskich legend. Mecze Liverpoolu często śledzi z loży honorowej dla byłych piłkarzy i czeka na kolejny triumf zespołu „The Reds” w Lidze Mistrzów.
czytaj więcej
Zostań reprezentantem Polski, nie wychodząc z domu
Myśleliście kiedyś o liście osób, które mogą wejść do Pałacu Prezydenckiego i spotkać się z głową państwa? Czołowi politycy, zagraniczni goście, najważniejsi urzędnicy, osoby odnoszące sukcesy w świecie kultury i sportu… Okazuje się, że na tej liście są też ci, którzy potrafią najlepiej w kraju grać w konsolową grę z serii FIFA. Co więcej – to nie efekt pomyłki, a krok w przyszłość.
czytaj więcej
Rolki - idealne do ćwiczeń pośladków oraz ud
Zbliża się sezon letni i wszyscy chcemy wyglądać szczupło oraz zdrowo. Rolki w szybki i przyjemny sposób pomogą nam pozbyć się zimowych kilogramów.
czytaj więcej
Dlaczego trybuny stadionowe to obowiązkowy element boiska?
Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego trybuny stadionowe są na każdym boisku a ich montaż jest tak ważny? Odpowiadamy na to pytanie w naszym, krótkim artykule.
czytaj więcej
Nie daj się kontuzjom! Czyli jak szybko i skutecznie wrócić do aktywności fizycznej po urazie
Sezon sportów letnich i wszelkiej aktywności ruchowej na świeżym powietrzu ruszył pełną parą. Wraz z nimi niestety pojawią się kontuzje. Bieganie, rower czy rolki to najpopularniejsze formy spędzania wolnego czasu, jakie można zauważyć na ulicach miast. Jak dobrze nie bylibyśmy przygotowani do wysiłku fizycznego, kontuzje mogą się przytrafić każdemu.
czytaj więcej
Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka za nami
Drużyna z domu dziecka w Szczecinie już po raz czwarty zdobyła tytuł Mistrza Polski – w sobotę 27 kwietnia szczecinianie wygrali X Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Na stadionie OSiR Bemowo blisko 400 młodych piłkarzy z 40 domów dziecka z całego kraju walczyło w największym w Polsce turnieju dedykowanym podopiecznym placówek opiekuńczo-wychowawczych.
czytaj więcej
Szkółka narciarska Austria
Pragniesz nauczyć się jeździć na nartach lub zostać w tym mistrzem? Narty Austria Ci w tym pomoże. Zapraszamy!
czytaj więcej
Zadaszenie trybun na wydarzenia kulturalne
Czy wiesz dlaczego zadaszenie trybun jest tak ważnym elementem przy wyposażaniu stadionów czy aren sportowych? Sprawdź w naszym artykule dlaczego.
czytaj więcej
Sprzęt do badmintona - sport dla dużych i małych
Lubisz grać w badmintona, ale zastanawiasz się czy to nie tylko zabawa dla dzieci? Oczywiście, że nie! Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami.
czytaj więcej
123456789...363738

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top