Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2018-05-15, 14:06
Cantaramusic.pl
Beata Orbik zaprezentowała "Slajd"
Wczoraj do sprzedaży trafiła debiutancka solowa ep-ka warszawskiej wokalistki, uczestniczki programu "The Voice of Poland 2014" Beaty Orbik.
czytaj więcej
Lato na horyzoncie: marka O! Dobre. Pewne. Twoje. poszerza swoje portfolio o lody
Polskiej Grupy Supermarketów chce jak najlepiej wykorzystać zbliżający się sezon letni, uzupełniając ofertę spożywczą marki własnej O! Dobre. Pewne. Twoje. o lody w postaci rożków. Pierwsze partie już w maju trafiły m.in. do sklepów Top Market i będą konkurować cenowo na perspektywicznym rynku.
czytaj więcej
Check Point: Telegram nowym kanałem dla cyberprzestępców
Dark Web nie jest już jedynym ulem działań półświatka cyberprzestępczego. Jak odkrył zespół badawczy firmy Check Point Software Technologies, zamknięcie takich rynków dark webu jak Hansa Market i Alpha Bay, przez organy ścigania w USA i Europie, doprowadziło do przeniesienia się przestępców na zupełnie inny, nowy kanał dystrybucji! Aby uniknąć interwencji organów ścigania przestępcy kontynuują swoją działalność korzystając z szyfrowanej aplikacji mobilnej Telegram.
czytaj więcej
Rolki dla dzieci - oryginalny i praktyczny prezent!
Zadbaj o ciekawą aktywność sportową dla swoich dzieci i zaopatrz je w rolki! Gwarantujemy wiele godzin świetnej zabawy i spędzenie czasu z dala od telewizora oraz komputera.
czytaj więcej
Internetowy sklep ogrodniczy
Ciepłe dni sprawiają, że coraz częściej mamy ochotę zorganizować imprezę na zewnątrz. Jest to doskonały pomysł. Organizacja grilla czy też ogniska w gronie znajomych to jedno z lepszych rozwiązań jeśli chodzi o tę porę roku. Jednak czy Twój ogród jest odpowiednio przygotowany na tą okazję? Jeśli nie to koniecznie powinieneś odwiedzić internetowy sklep ogrodniczy.
czytaj więcej
Herbatki na Dzień Matki, czyli wyjątkowe propozycje dla Mam od marki Czas na Herbatę
Kochająca, opiekuńcza, ciepła – takie określania najczęściej przychodzą nam do głowy, kiedy myślimy o swojej Mamie. 26 maja to doskonała okazja, by podziękować jej za wszystkie pełne miłości chwile i obdarować wyjątkowym prezentem. Dobrym pomysłem mogą być aromatyczne kompozycje marki Czas na Herbatę o wdzięcznych nazwach: „Serce Matki”, „Kraina łagodności” i „Mamma Mia”.
czytaj więcej
Buty meliski idealnym obuwiem na ciepłe dni!
Wiosenne i letnie stylizacje możesz uzupełnić o stylowe buty meliski, które znajdziesz w wielu oryginalnych kolorach. Sprawdź, który model będzie najkorzystniejszy dla Ciebie!
czytaj więcej
2018-05-15, 11:05
Szałowe Ceny
Promocje wyciskarka wolnoobrotowa
Sprzęt kuchenny najczęściej posiada wysoka cenę. Warto sprawdzać aktualne promocje, które pomogą Ci zaoszczędzić na inne wydatki. Zaopatrz swoją kuchnię w praktyczną wyciskarkę wolnoobrotową!
czytaj więcej
Promocje Nikon D500 - precyzja, szybkość i wydajność
Nikon D500 to aparat, który spełni oczekiwania każdego fotografa. Daje on szereg niesamowitych możliwości oraz cechuje się wyjątkową precyzją Sprawdź dlaczego jeszcze warto wybrać ten model oraz gdzie znaleźć promocje na Nikon D500!
czytaj więcej
2018-05-14, 11:11
Kolporter
Gaming coraz popularniejszy
Rośnie popularność gier i produktów gamingowych w salonikach Kolportera. Z danych za pierwszy kwartał br. wynika, że spośród klientów odwiedzających saloniki w tym okresie blisko 200 tysięcy kupiło jakiś produkt z tej kategorii.
czytaj więcej
1...100101102103104105106...761

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top