Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2018-01-23, 16:35
flypr
Sofa Harold marki Rosanero – komfort i elegancja w wersji lux
Meble o prostej, geometrycznej formie to absolutna klasyka, która sprawdzi się w każdym domu. Jeżeli dodatkowo są one wykonane z wysokiej klasy materiałów i w ulubionym przez na kolorze, to śmiało można mówić o aranżacyjnym strzale w dziesiątkę. Nowa sofa Harold marki Rosanero to propozycja, która zachwyca ponadczasowym designem i niezwykłą starannością wykonania, a do tego dostępna jest w kilku wariantach rozmiarowych oraz niezliczonej liczbie odcieni. Spełnia zatem wszystkie wymagania, stawiane idealnym meblom do salonu.
czytaj więcej
2018-01-23, 15:46
flypr
Jak zaaranżować niewielki miejski ogródek?
Własny ogród kojarzy się zwykle z domkiem na wsi. Tymczasem wiele osób mieszkających w miastach marzy o choćby niewielkim skrawku zieleni, który można obsadzić ulubionymi roślinami bądź wykorzystać jako miejsce relaksu i spotkań z najbliższymi. Architekci i deweloperzy mają tego świadomość, dlatego duża część nowo powstających budynków posiada niewielkie ogródki przylegające bezpośrednio do mieszkań położonych na parterze. Marta Pryczkowska, liderka Działu Projektowego firmy Libet, podpowiada jak zagospodarować taką mini przestrzeń.
czytaj więcej
Kasza gryczana marki Halina – sposób na tradycyjny smak w kuchni
Kasza gryczana od lata gości na polskich stołach z powodzeniem zaspokajając podniebienia konsumentów. Jej wyjątkowy smak, dobroczynne właściwości oraz fakt, że stanowi długotrwałe źródło energii tworzy z niej ciekawą alternatywę dla wysokokalorycznych i ciężkostrawnych produktów. Na bazie kaszy gryczanej marki Halina powstaną dania nie tylko smaczne, ale też pożywne i lekkie.
czytaj więcej
2018-01-23, 14:56
Creadoor
Creadoor doceniony na gali Home Zone
Decyzją Kapituły niedawno zakończonej prestiżowej gali Home Zone, marka CREADOOR została uhonorowana najważniejszymi nagrodami za rok 2017, co potwierdziło jej pozycję wschodzącej gwiazdy polskiej branży designerskiej i aranżacyjnej.
czytaj więcej
2018-01-23, 14:54
flypr
Kolekcja BOX marki Nowodvorski Lighting
Lampy sufitowe stanowią wygodną alternatywę dla oświetlenia wiszącego czy żyrandoli. Nie zajmują dużo miejsca, przez co sprawdzają się również w pomieszczeniach z niskim sufitem. Minimalistyczny, a jednocześnie oryginalny charakter lamp BOX marki Nowodvorski Lighting sprawia, że są one idealnym elementem dekoracyjnym dla osób ceniących sobie funkcjonalność oraz nowoczesność.
czytaj więcej
Meble tapicerowane - urządź mieszkanie z klasą!
W życiu każdego dorosłego człowieka przychodzi prędzej czy później taki moment, gdy studencka prowizorka przestaje bawić, a zaczyna nudzić i męczyć. Nie mamy już ochoty wracać do domu o czwartej nad ranem nocnym autobusem, gagi z ukochanych dawniej seriali wydają nam się teraz nieco płaskie, a na miejsce noclegu podczas wycieczki bierzemy pod uwagę hotel od trzech czy czterech gwiazdek wzwyż. Coraz krytyczniej patrzymy na nasze otoczenie, zapełnione banalnymi sprzętami z najniższej półki, które kupowaliśmy niegdyś, bo wydawały nam się modne i przydatne. Nie grozi nam już, jak dawniej, wyrzucenie mebla po urodzinowej domówce, ani wyprowadzka tuż po sesji - dlatego gdy już czegoś szukamy, powinno nam służyć co najmniej parę lat. Chcielibyśmy zmienić charakter mieszkania, możliwie raz, a dobrze - nikt nie lubi przecież tkwić po pachy w otoczeniu, z którego się, po prostu, wyrosło. Od czego jednak zacząć?
czytaj więcej
7 polskich hoteli wśród najlepszych na świecie
Na podstawie opinii ponad 900 tysięcy internautów, portal HolidayCheck wybrał najlepsze hotele na świecie, przyznając już po raz 13. nagrody HolidayCheck Award 2018. Pośród nagrodzonych jest aż 7 hoteli z Polski. Śladem poprzedniego roku dodatkowo wyróżnione zostały te obiekty, które najwyższe opinie otrzymują niezmiennie od 5 lat.
czytaj więcej
Nowy dyrektor działu Incentive w ICP Group SA
Na początku stycznia 2018 r. stanowisko Incentive Unit Director w ICP Group SA. objęła Magdalena Galińska.
czytaj więcej
Ratunku, mam infekcję!
Dr n.med., laryngolog, Magdalena Łapienis z Salve Przychodnie odpowiada na pytanie jak radzić sobie z infekcją wirusową. Wskazówki są szczególne istotne w okresie większej zachorowalności.
czytaj więcej
2018-01-22, 10:44
Kolporter
Po nagrody do saloniku
Ponad 700 tysięcy nagród zostało wydanych w salonikach prasowych Kolportera w 2017 r. w ramach różnego rodzaju akcji promocyjnych.
czytaj więcej
1...113114115116117118119...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top