Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2017-06-28, 11:17
Firmus Group
Rezydencja Park Rodzinna II już gotowa
Budowa apartamentowca Rezydencja Park Rodzinna II w Mielnie została zakończona zgodnie z planem, większość właścicieli odebrała już klucze do swoich mieszkań. Projekt cieszył się olbrzymim zainteresowaniem, wszystkie lokale zostały sprzedane przed ukończeniem prac budowlanych. Deweloperem inwestycji jest Firmus Group.
czytaj więcej
IQB Chemie GmbH - firma pionowo zintegrowana
IQB Chemie GmbH od 20 lat jest firmą pionową zintegrowaną, posiada własne laboratoria na terenie Niemiec - a całą produkcję i badania opiera o nanotechnologię i wspiera ciągły jej rozwój, dbając jednocześnie o środowisko.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów - IQB Chemie GmbH jest w stanie opracować specjalną recepturę na zamówienie - w przypadku kiedy okaże się, że w ofercie nie posiada produktów, które mogłyby spełnić oczekiwania klienta i rozwiązać problem.

To zaledwie tylko dwie z niewielu rzeczy, które wyróżniają firmę na rynku.
czytaj więcej
IQB Chemie Polska - specjalistyczne usługi czyszczenia
Firma IQB Chemie Polska świadczy kompleksowe usługi mycia oraz czyszczenia na terenie województwa mazowieckiego oraz na terenie całego kraju poprzez autoryzowanych partnerów - usługi czyszczenia oraz dystrybucję produktów marki IQB Chemie GmbH.

Naszym atutem jest szybkość wykonywania powierzonych zadań, przy zachowaniu wysokiej jakości usługi i racjonalnej oferty cenowej.

Pracujemy tylko i wyłącznie na produktach IQB Chemie GmbH.

Firma oferuje profesjonalne usługi związane z myciem zarówno przy użyciu technik alpinistycznych, jak również przy wykorzystaniu nowoczesnych podnośników, które mogą być używane przy prowadzeniu prac na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Niewielkie rozmiary podnośników umożliwiają wprowadzenie ich przez standardowe drzwi, bramy i furtki o szerokości 90cm. Mimo tak kompaktowych rozmiarów podnośniki umożliwiają prace dwóch osób na wysokości nawet do 37m.

Elektryczne zasilanie podnośników sprawia, że prace odbywają się bez uciążliwego hałasu i zapachu spalin.
Dzięki zastosowaniu elektrycznego zasilania istnieje możliwość wykorzystania podnośników wewnątrz różnego rodzaju obiektów.

więcej na: www.iqb-chemie-polska.pl
czytaj więcej
Czy polskie firmy gotowe są na rewolucję w ochronie danych osobowych?
W przyszłym roku w maju wejdzie w życie RODO (GDPR), czyli unijne Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Wszystkie firmy, które gromadzą i wykorzystują dane dotyczące osób fizycznych czeka prawdziwa rewolucja, ponieważ nowe regulacje będą wiązały się z koniecznością aktualizacji lub tworzenia baz danych klientów firm od nowa. Przedsiębiorcy na dostosowanie się do nowego unijnego prawa mają jeszcze ponad 11 miesięcy, ale już dzisiaj warto sprawdzić, czy bazy danych spełniają nowe wymogi. Firmy korzystające z marketingu SMS nie mają się czego obawiać. W dalszym ciągu będzie można pozyskiwać numery telefoniczne od klientów, kluczowe będzie jednak uzyskanie od klientów wyraźnej zgody na kontakt.
czytaj więcej
Lodziarnie z sieci LodyBonano zapraszają na swoje urodziny. Informacja prasowa.
Zwykle jest tak, że na urodzinowe przyjęcie to goście przychodzą do solenizanta z prezentami. Jednak w przypadku urodzin lodziarni działających w sieci LodyBonano będzie dokładnie… na odwrót! Każdy, kto odwiedzi lodziarnię w swoim mieście w dniu jej urodzin może liczyć na miły prezent – niespodziankę.
czytaj więcej
Operacje nosa: co warto wiedzieć?
Nos bez wątpienia stanowi jedną z najbardziej wyeksponowanych części twarzy. Patrząc komuś „prosto w oczy” już po chwili zauważamy zatem również nos danej osoby – jego kształt czy wielkość. Nic więc dziwnego, że ta część ciała coraz częściej poddawana jest korektom chirurgicznym.
czytaj więcej
2017-06-28, 00:08
Agencja Publicum PR
MF Pajka Rally Team na mecie Rajdu Warmińskiego
20 Rajd Warmiński – Toyota 2017 przeszedł już do historii. Załoga MF Pajka Rally Team sponsorowana przez sokólski Metal – Fach przejechała go osiągając znakomite wyniki.
czytaj więcej
2017-06-27, 22:20
flypr
Czy dla bloczka fundamentowego Silikat F25 można stosować zaprawę cienkowarstwową?
SILIKAT F25 to element murowy przeznaczony do wznoszenia ścian fundamentowych i piwnicznych, który odznacza się niską nasiąkliwością i wysoką wytrzymałością. Czy zalety tego typu bloczków można połączyć z walorami zaprawy cienkowarstwowej - wyjaśnia Joanna Nowaczyk, Doradca Techniczny z Grupy SILIKATY.
czytaj więcej
IQB Chemie GmbH, producent profesjonalnych środków chemicznych w nowej odsłonie
IQB Chemie GmbH, producent profesjonalnych środków chemicznych wprowadził nową wersję swojego logo. Odświeżony znak firmowy doskonale koresponduje z wizerunkiem wypracowanym na przestrzeni ponad 20 lat obecności firmy na rynku niemieckim i w sposób spójny komunikuje unikalne cechy marki poprzez nowoczesny design.

- Intensywne tempo rozwoju spółki stało się naturalnym bodźcem skłaniającym nas do uruchomienia działań związanych z dostosowaniem oblicza marki do najnowszych rozwiązań marketingowo-wizerunkowych. Innowacyjny charakter nowego logotypu idealnie wpisuje się w specyfikę branży nowych technologii, podkreślając jednocześnie fundamentalne wartości IQB Chemie GmbH: jakość, innowacyjność, doświadczenie, bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni z przeprowadzonego redesignu – podkreśla Roland Chodowiec, Prezes Zarządu IQB Chemie GmbH.

Nazwa firmy oraz elementy koloru niebieskiego pozostają bez zmian. Nowe logo wyraża rozpoznawalne i powszechnie kojarzone atrybuty, wypracowaną renomę i prestiż. Zachowana została ciągłość wizerunku, przy jednoczesnym wskazaniu ducha innowacyjności spójnego z branżą nowych technologii. Kolor szary tożsamy jest z rzetelnością, niezawodnością i profesjonalizmem, kolor niebieski – z zaufaniem. Znak ma nowe pro­por­cje, liter­nictwo i jest doskonałym przykładem nowoczes­nych tren­dów. Główną rolę odgrywa lekka typografia, dająca wię­cej prze­strzeni i świeżości. Elementem, który szczególnie przyciąga uwagę jest litera Q umieszczona w logo firmy. Symbolizuje rozwój, doskonałość oraz najwyższą jakość wpisaną w strategię działania spółki. Nowe podejście do wizerunku zakłada posługiwanie się pełną oraz skróconą nazwą firmy. Sformułowanie „QUALITY” jasno i czytelnie komunikuje kluczową wartość zakorzenioną w kulturze organizacyjnej IQB Chemie GmbH.

Rewitalizacja wizerunku IQB Chemie GmbH jest odwzorowaniem strategii pozycjonowania firmy jako lidera w branży chemicznej, sprawdzonego dostawcy profesjonalnych środków wspomagających procesy firm na rynku europejskim. Spółka jest obecna na rynkach: niemieckim, austriackim, czeskim, szwajcarskim, angielskim. Polski oddział IQB Chemie GmbH, którym kieruje Agata Wasilewska działa od jesieni 2016 r.
czytaj więcej
2017-06-27, 16:23
Veturo.pl
Energetyczna terapia na Kryształowym Łóżku
Manor House SPA, jedno z najlepszych SPA w kraju, hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom, konsekwentnie promujący styl życia wellness i filozofię holistyczną, wprowadził unikatową terapię harmonizacji czakr z wykorzystaniem Kryształowego Łóżka.
czytaj więcej
1...113114115116117118119...622

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top