Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Księgarnia, która rozgryzła polski e-commerce
Wzrost przychodów o 40%, blisko czterokrotnie większa liczba pracowników, 300 tysięcy nowych klientów i kilka ważnych nagród – z takim wynikiem kończy 2018 rok sklep internetowy TaniaKsiazka.pl. Spółka Glosel, pod której skrzydłami znajduje się ta księgarnia, została niedawno zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu. I to wszystko w Polsce – w kraju, w którym statystyki czytelnictwa nie pozostawiają żadnych złudzeń.
czytaj więcej
Kuchnia na poddaszu - jak ją urządzić?
Aranżacja kuchni na poddaszu może nastręczać pewnych kłopotów. Głównym ograniczeniem są skosy, które determinują wygląd całej przestrzeni. Jednak ich istnienie nie musi wiązać się z koniecznością rezygnacji z funkcjonalnych czy stylowych rozwiązań. Ze skosów można uczynić atut, wystarczy zastosować się do kilku prostych wskazówek.
czytaj więcej
2019-01-30, 10:16
Tatara i Współpracownicy
Turnaround - definicja żargonowych pojęć z zakresu prawa restrukturyzacyjnego
Turnaround to żargonowe pojęcie, z którym spotykamy się wśród prawników praktykujących w dziedzinach związanych z procesami restrukturyzacyjnymi. Dotyczy zwrotu jako postawy i najczęściej stosowane jest w przypadku określenia recesji negocjacji w wyniku powrotu jednej ze stron do warunków, z których uprzednio się wycofała.
czytaj więcej
Sposób na sprawozdania budżetowe i w zakresie operacji finansowych – skorzystaj z wypełnionych przykładów!
To już 5 edycja tej publikacji. Tym razem, aby ułatwić księgowym pracę, zawarliśmy w niej gotowe, wypełnione wzory sprawozdań.
czytaj więcej
Czas pracy 2019 – na przykładach, wzorach i grafikach
Komentarz do przepisów to zazwyczaj solidna lektura, ale… ciężka do przetrawienia i dość „teoretyczna”. Ten komentarz jest inny. Kładzie nacisk na przykłady, wzory i grafiki. Oraz konkretne praktyczne wskazówki. A te są bezcenne w tak trudnej tematyce, jak czas pracy.
czytaj więcej
Jak obecnie prowadzić akta i ewidencjonować czas pracy – po zmianach z 2019 r.
W 2019 roku nastąpiła rewolucja w zakresie dokumentacji pracowniczej. Pojawił się skrócony okres przechowywania części akt (pod pewnymi warunkami), możliwość przejścia na e-akta, a także kilka zmian w papierowej dokumentacji pracowniczej. Duże zmiany objęły tez ewidencjonowanie czasu pracy. I wreszcie: doszedł nowy obowiązek informacyjny. Bardzo łatwo o błędy. Jak ich uniknąć?
czytaj więcej
Jak przeprowadzić strategiczne zmiany w firmie?
Kiedy zarząd firmy wyznacza nowe kierunki działania lub dokonuje innych zmian o znaczeniu strategicznym, autorom nowych rozwiązań zazwyczaj towarzyszy duży optymizm. Ale czy podzielą go również menedżerowie i pracownicy niższych szczebli? To już nie jest pewne, a zależy przede wszystkim od sposobu, w jaki zmiany zostaną przeprowadzone.
czytaj więcej
2019-01-29, 11:41
Kolporter
Krwiodawcy ze Złotego Biurowca
Pracownicy spółek należących do Krzysztofa Klickiego przekazali blisko 110 litrów krwi w organizowanych, wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach, akcjach honorowego oddawania krwi.
czytaj więcej
Umundurowanie ćwiczebne żołnierzy Kawalerii Ochotniczej WP
Umundurowanie ćwiczebne dedykowane jest ciężkim i wymagającym zajęciom na poligonie, podczas których symulowane są warunki pola bitwy. Strój żołnierza ma mu pomagać, a nie przeszkadzać w radzeniu sobie z takimi trudnościami.
czytaj więcej
Proste kwestie kadrowo-płacowe w samorządzie – to możliwe!
W działach kadr i płac jednostek samorządowych powinna znaleźć się publikacja dotycząca specyfiki stosunku pracy w jednostkach samorządowych, porządkująca zasady zatrudniania, zwalniania i wynagradzania pracowników takich jednostek. Niewątpliwie jest nią książka „Kadry i płace w jednostkach samorządowych 2019”, która właśnie ukazała się nakładem Grupy tematycznej 2 (Personel).
czytaj więcej
1...9101112131415...739

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top