Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


707 kilometrów na rolkach. Para rolkarzy jedzie przez Polskę dla chorego chłopca
Rolki Reggae Rajd startuje 30 czerwca w Lublinie. Po 12 dniach Agata i Wojtek Miszewscy, rolkarskie małżeństwo z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, planują zameldować się na mecie w Ostródzie. Na Mazurach. Trasę liczącą 707 kilometrów pokonają w całości na rolkach, żeby pomóc 9-letniemu Czarkowi, cierpiącemu na porażenie mózgowe i zespół Westa.
czytaj więcej
Jak usprawnić sklep internetowy?
Silna konkurencja pomiędzy sklepami internetowymi sprawia, że klienci są coraz bardziej wymagający i coraz mniej niedociągnięć są w stanie wybaczyć. Oczekują już nie tylko tanich i dobrych produktów, ale także niskich kosztów wysyłki, darmowych zwrotów oraz perfekcyjnej organizacji sklepu, dzięki której cały proces zakupowy przebiegnie błyskawicznie.
czytaj więcej
Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych radzi, które okulary wybrać na lato
Nie wiesz jakie okulary wybrać na lato? Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych Brandex radzi, które modele okularów są najmodniejsze w tym sezonie!
czytaj więcej
2019-06-21, 10:24
Cantaramusic.pl
JoBee Project wydała singel "Burning Sense"
JoBee zasiewa ogień w nowym singlu „Burning Sense” z nowego albumu "The Beginning”. Surrealistyczny videoklip artystka nagrała w Tel Avivie ubrana w mistyczny kostium.
czytaj więcej
Adaptacja piwnicy do celów mieszkalnych - podpowiadamy na co zwrócić uwagę
Adaptacja piwnicy do celów mieszkalnych - na co zwrócić uwagę, co jest ważne w tym przedsięwzięciu? Podpowiadamy w artykule, zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
Torby podróżne bez kółek
Pragniesz mieć wygodną oraz lekką torbę podczas podróży? Torby podróżne bez kółek spełnią Twoje wszelkie oczekiwania.
czytaj więcej
Kinkiet zangra czarna porcelana - ręczna lampa w stylu vintage
Podobają Ci się przedmioty stylizowane na vintage? W sklepie White House Desgin znajdziesz ich wiele, w tym kinkiet zangra czarna porcelana. Więcej o tym typie lamy w artykule.
czytaj więcej
2019-06-20, 22:31
Corpicorn
Chusta na lato – dlaczego warto ją mieć?
Chusty, zwłaszcza te wykonane ręcznie, to wspaniały dodatek do wszelkich stylizacji. Choć zazwyczaj kojarzone są z chłodnymi porami roku, wcale nie musi tak być. Chusty z delikatnych włóczek wykonane ażurowymi wzorami doskonale sprawdzają się także letnią porą. Zobacz, dlaczego warto je mieć w swojej komodzie.
czytaj więcej
Podpisanie umów z wioślarkami i wioślarzami za wynik medalowy w Tokio2020 - konferencja prasowa [24.06.2019]
Zarząd Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego LOTTO-Bydgostia zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się w dniu 24 czerwca (poniedziałek) 2019 roku o godz. 15.00 w siedzibie naszego klubu przy ul. Żupy 4 w Bydgoszczy.
czytaj więcej
Credit Agricole wspiera Akademię Rozwoju Lidera Społecznego
Trenerzy banku Credit Agricole poprowadzili warsztaty dla liderów organizacji pozarządowych, zainicjowane przez fundację Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu. Spotkania w maju i czerwcu były poświęcone rozwiązywaniu konfliktów i sztuce negocjacji.
czytaj więcej
1...9101112131415...829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top