Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jak pisać teksty o produktach do sklepów internetowych?
Z dnia na dzień przybywa sklepów internetowych, konkurencja rośnie, a wraz z nią – walka o klienta i bycie na pierwszym miejscu. Zaistnienie w sieci i bycie na pierwszych stronach wyszukiwarek wymaga ciężkiej i długotrwałej pracy. Okazuje się, że najważniejsza nie jest cena. Klienci kierują się czymś całkowicie innym, kiedy wybierają sklep internetowy, w którym zrobią zakupy. Czy są to teksty w sklepie internetowym?
czytaj więcej
Piąty rok Nice 1 Ligi Żużlowej!
W siedzibie Polskiego Związku Motorowego w Warszawie podpisano umowę dotyczącą sponsoringu tytularnego Nice 1 Ligi Żużlowej. To już piąty rok współpracy między firmą Nice a PZM. W dalszym ciągu bezpośrednie transmisje telewizyjne z rozgrywek będzie można oglądać na antenach Polsatu oraz w telewizji Eleven Sports.
czytaj więcej
Ranking fotelików samochodowych
Fotelik samochodowy powinien znaleźć się w każdym samochodzie rodzica, któremu właśnie urodziło się dziecko. Nawet nie powinien, a musi się pojawić, ponieważ konieczność wożenia naszej pociechy w takim foteliku jest uregulowane prawnie. Jak natomiast wybrać odpowiedni? Czym kierować się przy wyborze? Jakie modele są najbardziej popularne? Czytaj dalej!
czytaj więcej
2018-01-08, 13:22
Cantaramusic.pl
Trójmiejski Arshenic nagrywa nową płytę
Po tegorocznych wakacjach ukaże się druga płyta długogrająca grupy Arshenic.
czytaj więcej
2018-01-08, 10:46
KD Collection
Sofa Primadonna i szezlong Hartford w programie Piotra Najsztuba
Szezlong - awangarda, luksus, czy po prostu oryginalny styl?
czytaj więcej
2018-01-05, 23:02
Cantaramusic.pl
Wrocławskie ATME prezentuje debiutancki album
"State of Necessity" to tytuł nowego wydawnictwa wrocławskiej formacji ATME tworzącej w klimatach prog-rockowych i prog-metalowych.
czytaj więcej
Zima i białe szaleństwo na stokach
Początek zimy, perspektywa nadchodzących ferii oraz chęć aktywnego spędzania wolnego czasu sprawiają, że wiele osób spogląda w stronę sklepów oferujących sprzęt do uprawiania sportów zimowych oraz przegląda oferty biur podróży, w poszukiwaniu wymarzonego wyjazdu w góry.
czytaj więcej
2018-01-05, 10:13
NEONET
Dynamiczny rozwój sieci NEONET – 30 nowych sklepów w 2017 roku, a w planach kolejne otwarcia
Miniony rok był dla NEONET, jednego z liderów branży RTV/AGD w Polsce, okresem wytężonej pracy w dziedzinie rozwoju sieci sprzedaży detalicznej. Wysiłki przyniosły efekty – marka otworzyła lub zrelokowała w sumie 30 nowych sklepów, a 30 kolejnych zmodernizowała. – To dopiero początek – zapowiada Bartosz Piotrowski, dyrektor działu rozwoju NEONET.
czytaj więcej
Jak sprawić, by nasze teksty na bloga były jak najbardziej interesujące dla odbiorców?
Blogowanie to trudna i wymagająca odpowiedniej wiedzy praca. Już na wstępie mogę powiedzieć, że nie ma idealnego przepisu na udane teksty na bloga, które zainteresują szerokie grono odbiorców. Wymyślenie wyjątkowego tekstu poruszającego temat, który jeszcze nie pojawił się w sieci, jest bardzo trudne.
czytaj więcej
Copywriter, który napisze teksty na bloga. Jak szukać?
Content marketing wciąż rośnie. Wraz z nim zwiększa się zapotrzebowanie na copywriterów. Osób, które wiedzą, jak napisać dobrze tekst i go wypromować wciąż jednak jest niewiele. Jak ich znaleźć?
czytaj więcej
1...124125126127128129130...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top