Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2018-01-09, 13:39
BPI Polska
BPI Polska zmienia logo i nazwę na BPI Real Estate Poland.
BPI Polska zmienia logo i nazwę na BPI Real Estate Poland. Nowe motto belgijskiego dewelopera brzmi zaś „urban shapers”. Firma rozszerza tym samym swoją dotychczasową zasadę – budowania w zgodzie z otoczeniem – na bardziej aktywne kształtowanie przestrzeni wszystkich europejskich miast, w których jest obecna. W Polsce są to Warszawa, Wrocław i Gdańsk, w których w mijającym roku BPI Real Estate Poland sprzedało łącznie 218 mieszkań. Nowym miastem na mapie inwestycji dewelopera jest Poznań, gdzie w tym roku roku rozpocznie się sprzedaż mieszkań w ramach kolejnego projektu.
czytaj więcej
2018-01-09, 13:18
Savicki
SAVICKI kolejny raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy
Od kilku lat firma SAVICKI przekazuje na charytatywną licytację kilogramowy klucz do szczęścia. Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy cieszymy się, iż możemy pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.
czytaj więcej
2018-01-09, 12:20
flypr
Kolekcja KASAI marki Nowodvorski Lighting
Plafony od wielu lat są jednym z najbardziej popularnych i klasycznych rozwiązań oświetleniowych. Podążając za tym trendem marka Nowodvorski Lighting stworzyła kolekcję KASAI, która dzięki swojemu minimalistycznemu stylowi idealnie wkomponuje się w tradycyjne, jak i nowocześnie urządzone wnętrza.
czytaj więcej
Henryk Kania mocno wchodzi w rynek przekąsek
Chipsy boczkowe, chipsy mięsne w dwóch smakach, jerky classic oraz mini kabanoski i mini paróweczki z sosem – to oferta mięsnych przekąsek od Henryka Kani, która wchodzi na sklepowe półki. Spółka szybko chce nią zdobywać rynkowe udziały. A narzędzie ma ku temu idealne, bo większości produktów z oferty przekąskowej Kani, nie ma w swoim portfolio żaden inny producent w Polsce oraz większość na świecie.
czytaj więcej
Co to są teksty synonimiczne i kiedy je stosować?
Samo znaczenie słowa „synonim” jest znane wielu osobom. Synonimem nazywany jest wyraz równoważny znaczeniowo innemu bądź na tyle zbliżony semantycznie, że istnieje możliwość zastąpienia nim tego drugiego w odpowiednim kontekście. Prościej rzecz ujmując – słowo „auto” możemy zastąpić słowami „pojazd” czy „samochód”, więc to właśnie są jego synonimy.
czytaj więcej
Jak pisać teksty o produktach do sklepów internetowych?
Z dnia na dzień przybywa sklepów internetowych, konkurencja rośnie, a wraz z nią – walka o klienta i bycie na pierwszym miejscu. Zaistnienie w sieci i bycie na pierwszych stronach wyszukiwarek wymaga ciężkiej i długotrwałej pracy. Okazuje się, że najważniejsza nie jest cena. Klienci kierują się czymś całkowicie innym, kiedy wybierają sklep internetowy, w którym zrobią zakupy. Czy są to teksty w sklepie internetowym?
czytaj więcej
Piąty rok Nice 1 Ligi Żużlowej!
W siedzibie Polskiego Związku Motorowego w Warszawie podpisano umowę dotyczącą sponsoringu tytularnego Nice 1 Ligi Żużlowej. To już piąty rok współpracy między firmą Nice a PZM. W dalszym ciągu bezpośrednie transmisje telewizyjne z rozgrywek będzie można oglądać na antenach Polsatu oraz w telewizji Eleven Sports.
czytaj więcej
Ranking fotelików samochodowych
Fotelik samochodowy powinien znaleźć się w każdym samochodzie rodzica, któremu właśnie urodziło się dziecko. Nawet nie powinien, a musi się pojawić, ponieważ konieczność wożenia naszej pociechy w takim foteliku jest uregulowane prawnie. Jak natomiast wybrać odpowiedni? Czym kierować się przy wyborze? Jakie modele są najbardziej popularne? Czytaj dalej!
czytaj więcej
2018-01-08, 13:22
Cantaramusic.pl
Trójmiejski Arshenic nagrywa nową płytę
Po tegorocznych wakacjach ukaże się druga płyta długogrająca grupy Arshenic.
czytaj więcej
1...170171172173174175176...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top