Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2017-09-13, 11:14
Cantaramusic.pl
Kożuch w "Warszawie"
Folkowa formacja Kożuch opublikowała klip do kompozycji "Warszawa" promującej debiutancki album "Idzie Burza" (premiera 29 września).
czytaj więcej
Do walki z dziecięcym głodem wezwij posiłki!
Głód nie zważa na miejsce, czas i wiek – może zaatakować malucha w najmniej odpowiednim momencie. Świetnie sprawdzi się wtedy pożywna, zdrowa przekąska – w sklepach dostępne są już 3 nowe warianty owocowych deserków w tubkach Gerber. Tym razem dodano do nich delikatne płatki zbóż.
czytaj więcej
Idzie grypa! Warto się zaszczepić
167 kilometrów na godzinę - z taką prędkością pędzi wirus grypy podczas kichnięcia. W sekundę pokonuje więc 50 metrów... Wobec takiej siły jesteśmy bez szans. I to jest koronny argument za tym, żeby się szczepić przeciw grypie.
czytaj więcej
Drukowane dekoracje modnym trendem w urządzaniu wnętrz – nowości w sklepie Decorami.pl
We wrześniu sklep internetowy Decorami.pl wprowadził do swojej oferty nowe produkty: wielkoformatowe fototapety, tapety na drzwi, obrazy malowane ręcznie, obrazy na szkle akrylowym, plakaty na metalu, mapy na korku oraz parawany. Nowy asortyment wzbogacił wybór drukowanych dekoracji wnętrz, wśród których można było do tej pory znaleźć około 2500 wzorów fototapet, ponad 2000 obrazów drukowanych na płótnie, lampy z drukowanymi abażurami oraz szyte na wymiar tekstylia – zasłony, firany, obrusy i poszewki na poduszki Oferowane przez Decorami.pl produkty są drukowane na najlepszej jakości materiałach z użyciem najnowocześniejszych urządzeń i bezpiecznych tuszów pozwalających na ich stosowanie nawet w pokoju dziecięcym czy kuchni.
czytaj więcej
Fizmed zmienia nazwę i zatrudnia nowych specjalistów
Gabinet Fizmed prowadzony przez Mateusza Chajęckiego zmienia się w Klinikę Fizjoterapii i Rehabilitacji Sportowej Dr Łokieć. Nowa nazwa nawiązuje do masażu sportowego, w którym specjalizuje się założyciel kliniki. We wrześniu do zespołu dołączył trener personalny Maciej Sukiennik oraz ortopeda chirurg Tomasz Jakutowicz. Poza tym klinika przeniosła się do nowej siedziby i teraz mieści się na ulicy Okopowej 23 w Warszawie.
czytaj więcej
Rekordowy Runmageddon w Trójmieście. Ekstremalna zabawa przyciągnęła do Sopotu tłumy
W weekendowej imprezie Runmageddon Trójmiasto wzięło udział ponad 5 tysięcy osób z Polski i zagranicy. W sobotę od rana uczestnicy zmagali się z 12 kilometrową formułą Classic, a po zapadnięciu zmroku wystartowali z morza na trasę 6 kilometrowego Nocnego Rekruta. Pierwsze kroki w ekstremalnym bieganiu postawiły setki uczestników biegu w formule Intro. W niedzielę rywalizacja toczyła się na takim samym dystansie z ponad 30 przeszkodami zlokalizowanymi na sopockim Hipodromie. Natomiast blisko 900 najmłodszych doskonale bawiło się na specjalnie dla nich przygotowanej trasie Runmageddonu KIDS. Wielką popularnością wśród uczestników i kibiców cieszyły się atrakcje w rozbudowanej Strefie Kibica, Challenge oraz ze świeżym, zdrowym jedzeniem. Organizatorzy szacują, że przez weekend miasteczko zawodów odwiedziło ponad 10 tysięcy osób.
czytaj więcej
Zdrowe, drugie śniadanie do szkoły
Początek roku szkolnego to znakomita okazja do zwrócenia uwagi na to, czym zajadają się dzieci w trakcie przerw między lekcjami. Drugie śniadanie nie musi oznaczać „nudnych” kanapek. Zatem co zapakować dziecku do szkoły, aby było smacznie, zdrowo i kolorowo?
czytaj więcej
„Bądź widoczny – bądź bezpieczny”. Akcja sklepu Metal-Fach
Kamizelki odblaskowe ułatwiające zachowanie bezpieczeństwa na drodze trafiły do kilkunastu podlaskich szkół. To akcja, którą zorganizował sokólski Sklep Metal-Fach, działającego pod szyldem jednego z największych w województwie producentów maszyn rolniczych.
czytaj więcej
“Kiedy wrzesień, to już jesień, wtedy jabłek pełna kieszeń”
Stało się to, co jeszcze kilka tygodni temu wydawało się odległą przyszłością - nastał wrzesień, a wraz z nim pierwsze oznaki zbliżającej się jesieni. I chociaż ta pora roku jest przez wiele osób postrzegana negatywnie, jako czas pożegnania beztroskich wakacji i początek okresu przeziębień, to jest to tylko jedna strona medalu. Jesień potrafi być niezwykle urokliwa, warto jednak się na nią odpowiednio przygotować.
czytaj więcej
.Nowoczesna w Ostródzie w sprawie skutków reformy edukacji
W dniu 11 września Waldemar Graczyk, przewodniczący Koła partii .Nowoczesna w Ostródzie, w imieniu członków koła i zatroskanych mieszkańców miasta, wystosował do Burmistrza Ostródy pismo dotyczące sytuacji w ostródzkich szkołach po wprowadzeniu niedawnej reformy systemu oświaty.
czytaj więcej
1...172173174175176177178...713

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top