Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2017-02-09, 12:40
INFEO
E-korepetycje.net wprowadza patronat medialny
Największy polski serwis z ogłoszeniami korepetycji wprowadza możliwość ubiegania się o patronat medialny. To doskonała wiadomość dla wszystkich organizacji oraz osób działających w sferze edukacji i nauki.
czytaj więcej
2017-02-09, 11:28
flypr
Nowy wymiar kąpieli – bateria wannowa Nikea Exe firmy Invena
Kąpiel w wannie kojarzy się z czymś więcej niż tylko z czynnością higieniczną. W odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni może zmienić się w relaksujący rytuał. Chcąc osiągnąć taki efekt, należy starannie dobrać wszystkie elementy wyposażenia łazienki. Bateria wannowa Nikea Exe nie tylko doskonale sprawdzi się pod względem funkcjonalnym, ale także będzie cieszyła wzrok oryginalną formą.
czytaj więcej
2017-02-09, 09:40
NEONET
Kupujemy telewizor – poradnik zakupowy
Czym powinien charakteryzować się nowoczesny telewizor, co trzeba wiedzieć przed podjęciem decyzji o zakupie, jaką markę wybrać – na te i inne często zadawane pytania odpowiada Adam Banasiak - Kierownik Projektu Działu Zarządzania Produktami CE NEONET.
czytaj więcej
2017-02-08, 21:22
ESO MEDIA
Projektujemy nowoczesny taras
Kiedy budujemy dom, często zostawiamy zorganizowanie tarasu na przysłowiowe „później”. Warto jednak pomyśleć o nim już na etapie projektowania domu. Dlaczego? Ponieważ taras powinien współgrać zarówno z cała bryłą domu, jak i z salonem, którego najczęściej jest przedłużeniem. Żeby to przejście było płynne i dopasowane warto myśleć o budowie bomu i tarasu jednocześnie.
czytaj więcej
2017-02-08, 20:31
ESO MEDIA
Jak to jest z hybrydami... samochodowymi
Kiedyś była to pieśń przyszłości. Dziś coraz częściej na ulicach polskich miast można zobaczyć samochody ze znaczkiem hybryd. Czym dokładnie jest ta technologia? I czy naprawdę jest tak nowoczesna, jak może się nam wydawać?
czytaj więcej
Gotujesz czy kupujesz? Jak sobie poradzić z brakiem czasu na gotowanie?
Nie od dziś wiadomo, że jednym z podstawowych czynników wpływających na stan naszego zdrowia jest właściwe odżywianie. Już 2500 lat temu Hipokrates stwierdził, że „człowiek rodzi się zdrowy, a wszystkie choroby przychodzą do niego przez usta z pożywienia”. Do samodzielnego przygotowywania zdrowych, smacznych i różnorodnych posiłków potrzebne są zdolności kulinarne, wiedza z zakresu dietetyki i przede wszystkim czas, którego tak bardzo nam dziś brakuje.
czytaj więcej
Musli, jogurt, szarlotka i nutka ananasa dla najmłodszych, czyli o nowych deserkach Gerber
Dzięki marce Gerber rodzice i maluszki mają dostęp do nowych atrakcyjnych deserów, w których smakowitym owocom towarzyszą jogurt i produkty zbożowe.
czytaj więcej
Produkty ZM Henryk Kania ze znakiem promocyjnym „Doceń polskie” i tytułem „TOP PRODUKT”
Łącznie 10 produktów Zakładów Mięsnych Henryk Kania oferowanych pod marką premium Maestro zostało nagrodzonych podczas XXIII certyfikacji żywności programu promocyjnego „Doceń polskie” pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
czytaj więcej
Kaja Adamczewska w dziale kreacji Digital Kingdom
Do agencji Digital Kingdom dołączyła Kaja Adamczewska, która objęła stanowisko Senior Graphic Designer.
czytaj więcej
2017-02-08, 13:51
flypr
Kolekcja VIVIANE marki Nowodvorski Lighting – minimalizm w dwóch wydaniach
Oszczędność mebli, ograniczona ilość dodatków i gładkie powierzchnie to cechy właściwe stylowi minimalistycznemu. Dzięki klasycznemu designowi i różnorodności modeli charakter wnętrz tego typu podkreślą proste i eleganckie lampy z kolekcji VIVIANE marki Nowodvorski Lighting.
czytaj więcej
1...193194195196197198199...626

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top