Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2017-01-31, 11:58
flypr
Nowoczesne wnętrze z charakterem – lampy HEMISPHERE HIT marki Nowodvorski Lighting
Wnętrza w stylu nowoczesnym aranżowane są tak, aby uzyskać wrażenie jak największej przestrzeni. Odznaczają się prostotą i minimalizmem, a nadrzędną zasadą, której warto przestrzegać jest „mniej znaczy więcej”. Dużą wagę przywiązuje się także do wyrazistych dodatków, dlatego w pomieszczenia tego typu idealnie wkomponują się lampy HEMISPHERE HIT.
czytaj więcej
2017-01-31, 11:44
flypr
Klej Mamut Glue firmy Den Braven – solidny pomocnik każdego fachowca
Istnieją takie narzędzia i produkty, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego fachowca. Młotek, wiertarka, wkręty, kołki, czy gwoździe to przedmioty, bez których trudno wyobrazić sobie większość prac remontowo-budowlanych. A gdyby tak je wszystkie zastąpić jednym klejem? Nie-możliwe?! A jednak. Super silny i natychmiast przyczepny bez podpierania klej Mamut Glue firmy Den Braven udowadnia, że jest to możliwe.
czytaj więcej
2017-01-31, 11:35
Persempra
Postawiliśmy na serial!
Budowanie wizerunku i lojalności klienta końcowego w branży meblarskiej to nie lada wyzwanie. Polacy rzadko zmieniają umeblowanie swoich mieszkań i domów. Gdy zakup produktu realizowany jest raz na kilka, a nawet kilkanaście lat, trudno podtrzymywać relacje z klientem. Ale czy to oznacza, że należy z takich działań zupełnie zrezygnować? Bynajmniej!
Marka PERSEMPRA udowadnia, że nie warto siedzieć z założonymi rękami lub stawiać wyłącznie na współpracę z salonami meblowymi.
czytaj więcej
2017-01-30, 19:33
Jobglob.pl
Kilka sprawdzonych sposobów na sukces w pracy.
Ludzie wierzą, że tylko energiczni, pełni zapału, inteligentni, pracowici i stuprocentowo skoncentrowani na pracy odnoszą sukcesy w życiu zawodowym. Niestety najczęściej to właśnie oni wpadają w pułapkę pracoholizmu i szybko się wypalają.
czytaj więcej
Królowa kasz – kasza jaglana marki Halina
Z każdym rokiem stajemy się coraz bardziej świadomymi konsumentami, dzięki czemu na naszych stołach częściej pojawią się pełnowartościowe i naturalne produkty. Do takich specjałów należy m.in. kasza jaglana, która z uwagi na swoje właściwości często nazywa jest „królową kasz”. Sięgając po kaszę jaglaną marki Halina uzupełnimy naszą dietę o pełen witamin oraz smaku komponent.
czytaj więcej
Desery z ryżem marki Britta
Ryż, przez większość z nas, używany jest jako dodatek do dań wykwintnych. Potencjał tego produkty jest jednak znacznie większy! Z pomocą ryżu marki Britta możemy stworzyć również wiele pysznych i prostych w wykonaniu deserów, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim domownikom.
czytaj więcej
Obawy dotyczące kantorów internetowych - analiza Kantorbox.pl
Każdego roku zwiększa się ilość osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy regularnie korzystają z usług kantorów online. Mimo to wiele osób ma nadal sporo wątpliwości i obaw związanych z wymianą walut online. Dziś postaramy się sprecyzować 10 największych obaw oraz wyjaśnić ich zasadność.
czytaj więcej
2017-01-30, 14:39
FAST CUT
Backstage sesji w Wenecji z Michałem Szpakiem - Ambasadorem marki Nails Company
Z ogromną satysfakcją pragniemy uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować materiał zza kulis sesji zdjęciowej Michała Szpaka – Ambasadora marki Nails Company. To w bajkowej scenerii romantycznej Wenecji, Michał wraz z pięknymi kobietami zaprezentował wybrane produkty z aktualnej oferty marki na sezon 2017.
czytaj więcej
Grzegorz Korczyński dołączył do Digital Kingdom
Nowy Creative Social Media Specialist w Digital Kingdom.
czytaj więcej
Budowanie stron i walka z wiatrakami
Tworząc strony www, bywają takie momenty, że chciałoby się coś zmienić, albo stworzyć nową funkcjonalność.
czytaj więcej
1...194195196197198199200...623

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top