Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2018-10-01, 15:02
Sollus Entertainment
Teatr Muzyczny Roma w Warszawie rozpocznie przyszły rok artystyczny Koncertem Noworocznym utalentowanych Tre Voci.
Pierwszy dzień nowego roku to doskonały moment na spotkania muzyczne. Swój rok artystyczny, Teatr Muzyczny Roma w Warszawie rozpocznie od połączenia muzyki klasycznej i największych światowych przebojów muzyki rozrywkowej. TRE Voci to pierwszy i jedyny w Polsce zespół „crossoverowy” złożony z oklaskiwanych na całym świecie tenorów.
czytaj więcej
2018-10-01, 14:36
FaniMani.pl
Pomagaj w każdy wtorek - rusza #GivingTuesday w Polsce
Wystartowała polska edycja ogólnoświatowego ruchu #GivingTuesday. Jego liderem w Polsce jest Fundacja FaniMani, która prowadzi min. serwis FaniMani.pl.
czytaj więcej
Kolejna poznańska premiera teatralna. "Mała rzecz a cieszy" Teatru IMKA 30 listopada w Apollo.
Małe? Czyli piękne! Małe? Czyli wielkie! Bo wszystko zależy od miernika. W tym przypadku: miernika szczęścia!
Wystąpią: Marta Barełkowska, Olga Sawicka, Piotr Cyrwus, Waldemar Obłoza
czytaj więcej
500 + czyli Kabaret pod Wyrwigroszem w Poznaniu
Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu co jest. 
czytaj więcej
Lichota, Topa, Błaszczyk i Nowak czyli "Thriathlon Story" w Poznaniu, Lesznie i Dąbrowie Górniczej.
Sztuka „Triathlon Story” to wyjątkowo energetyczna i dynamiczna komedia, która rozgrywa się w przeddzień zawodów Ironman. W hotelowym pokoju, wieczorem,  przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy tych najbardziej prestiżowych triathlonowych zmagań. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu.
czytaj więcej
"Ranny Ptaszek" w Poznaniu
Mocna dawka humoru i ważne międzyludzkie sprawy, czyli prawdziwa czarna komedia. Dwa akty rozpięte na wielu emocjach – blisko życia, ludzkich ułomności, codziennych śmiesznostek i niespełnionych tęsknot.
czytaj więcej
Już 8 grudnia najnowszy spektakl Teatru Kamienica premierowo w Poznaniu
Kobiety na wysokich stanowiskach i z dobrą pensją to fakt. Ale nie każdemu facetowi się to podoba. Tym bardziej, gdy awans przychodzi do młodszej koleżanki z pracy, która jednocześnie jest partnerką w życiu…
czytaj więcej
Majewska, Bończyk, Korcz i Zagrobelny na Święta. Gwiazdo Świeć, Kolędo Leć w Teatrze Roma w Warszawie
GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ – muzyczna podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza. Świąteczny koncert pełen radości, optymizmu, w którym każdy znajdzie dla siebie nutkę refleksji.
czytaj więcej
2018-10-01, 07:24
Noble Lashes
O czym zapomniał Leonardo?
Marka Noble Lashes postanowiła nieco namieszać w Krakowie. 24 września w mieście pojawiło się wiele samochodów z przedłużonymi rzęsami. W internecie zamieszczono film, którego bohaterką jest Dama z łasiczką autorstwa Leonarda da Vinci. O co chodzi w tej akcji?
czytaj więcej
2018-09-28, 22:10
Polski Szejk
Szejk stawia na Nowy Jedwabny Szlak i Bliski Wschód
Polski Szejk odbył w tym tygodniu spotkania na najwyższym szczeblu dyplomacji informatycznej i politycznej m.in. z Ambasadorem Chińskiej Republiki Ludowej Liu Guangyuanemi i jego małżonką, dyrektorem Dubaj Internet City oraz liderem smart city w Czechach. Uzgodnienia dają umożliwić sprawnego wdrożenia nowego systemu “neOS”. Wraz z kampanią i najbliższymi wyborami samorządowymi pojawią się liczne inteligentne programy wprowadzające do masowego użycia m.in. technologię Blockchain sprzęgniętą z bankami miejskimi oraz zbiorem rowiązań, aplikacji i usług smart city.
czytaj więcej
1...17181920212223...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top