Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Co sygnalizuje przykry zapach ciała?
Przykry zapach ciała jest nie tylko kłopotliwy, ale może sygnalizować kłopoty zdrowotne. W tym artykule dowiesz się, co może oznaczać fetor z ust czy nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych.
czytaj więcej
Nasze, najlepsze, lokalne – Dolina Strugu zaprasza
Dolina Strugu – mikroregion położony w centralnej części Podkarpacia, w dużej mierze ukierunkowany jest na produkcję ekologicznej, nieprzetworzonej żywności oraz agroturystykę. Region dynamicznie rozwija się dzięki wsparciu ze Szwajcarii, promowaniu wysokiej jakości produktów spożywczych oraz wzrostowi zapotrzebowania na zdrowe, tradycyjne jedzenie.
czytaj więcej
2016-12-29, 14:08
SEOPILOT
Podsumowanie 2016 roku w świecie SEO.
Z końcem roku zwykło robić się podsumowanie, zestawienie największych wydarzeń, które miałoby być podstawą dla planów na następny rok. 2016 rok był pełen zmian - Google przestał podawać wartość PageRank, miała miejsce długo oczekiwana aktualizacja algorytmu, duże zmiany zaszły też w Google Mobile, ponadto przedstawiciele Google potwierdzili, że linki zewnętrzne nadal są ważne.
Na bieżąco i bacznie obserwujemy to, co dzieje się w świecie SEO i reagujemy na wszystkie zmiany, dostosowywując się do nowych trendów. Co zatem zmieniło się w 2016 i co czeka nas w 2017? O tym dowiesz się w dzisiejszym wydaniu SeoKuriera.
czytaj więcej
Szkolenia 24h.pl radzi jak dobrze wybrać szkolenie?
Zbliża się nowy rok, a z nim postanowienia, by zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Dobrym pomysłem może być udział w szkoleniu, które rozwinie nasze kompetencje, pozwoli zdobyć lepszą pracę albo podwyżkę.
czytaj więcej
Kreditech informuje o kolejnym inwestorze, którym jest Rakuten, Inc.
Rakuten inwestuje w Kreditech 10 milionów Euro! Nowe wyzwania i możliwości przed liderem pożyczkowym!
czytaj więcej
Sielce na Dolnym Mokotowie coraz bardziej przyjazne
Sielce na Dolnym Mokotowie są stosunkowo nowym miejscem realizacji projektów deweloperskich w Warszawie. W porównaniu do innych dzielnic Stolicy to wciąż nieodkryty teren inwestycyjny, który ma jednak wiele do zaoferowania. Decyduje o tym atrakcyjne położenie, zaledwie 4 km od ścisłego centrum i rozbudowana infrastruktura, a także ceny mieszkań, które są niższe w porównaniu do najdroższych rejonów Mokotowa. Nowopowstające projekty, takie jak Kompleks Bobrowiecka, dodatkowo wzbogacają tkankę miejską Sielc, sprawiając, że staje się to coraz bardziej przyjazne miejsce do życia.
czytaj więcej
2016-12-28, 09:45
Metrohouse
Rynek mieszkaniowy. Co nas czeka po 1 stycznia?
Takie pytanie zadają sobie osoby, które właśnie rozpoczynają poszukiwanie własnego M. Oto 3 czynniki, które mogą kształtować popyt na mieszkania w 2017 r.
czytaj więcej
Najlepsze szybkie pożyczki na rynku
W Polsce mamy do czynienia z bardzo rozbudowanym rynkiem pożyczek pozabankowych, na którym działa ogromna liczba podmiotów. Poniżej przyjrzymy się najbardziej interesującym ofertom rozważając ich plusy i minusy.
czytaj więcej
Kolęda księgowego
Pierwsza w Polsce autorska kolęda księgowych
czytaj więcej
3 zdrowe nawyki na Nowy Rok
Nowy Rok nieodłącznie wiąże się z postanowieniami na nadchodzące miesiące. Niektóre z nich szybko wchodzą nam w krew, a nad innymi musimy popracować dłużej, aby stały się naszym nowym, zdrowym nawykiem. Jakie decyzje wspomagające jakość naszego życia warto podjąć? Odpowiedzi udziela marka Halina oraz Britta.
czytaj więcej
1...211212213214215216217...626

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top