Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2016-12-01, 10:48
flypr
SILIKAT N12 – niezawodny sposób na stabilne, ciche i eleganckie ściany działowe
Ściany działowe pełnią w domu trzy zasadnicze role: dzielą przestrzeń na strefy funkcjonalne, zapewniają mieszkańcom poczucie prywatności i komfort przebywania w poszczególnych pomieszczeniach, a także mają wpływ na ogólną estetykę wnętrza. Jednoczesna realizacja wszystkich tych zadań jest możliwa tylko wtedy, gdy przegroda wykonana jest z materiału o odpowiednich parametrach technicznych. Produktem, który powstał specjalnie z myślą o wznoszeniu ścian działowych jest nowoczesny element murowy SILIKAT N12 od Grupy SILIKATY.
czytaj więcej
Rynki finansowe - aktualna perspektywa EUR/PLN
Analiza dokonana na 01.12.2016, godz. 01.00.

Euro mogą wstrząsnąć w tym roku co najmniej 2 wydarzenia: referendum konstytucyjne we Włoszech i wybory prezydenckie w Austrii.
czytaj więcej
Jesteś tym, co… pijesz, czyli woda podstawą w żywieniu dziecka
Gazowane napoje, soki owocowe i ziołowe herbatki – sklepowe półki uginają się od produktów, które mają szybko i skutecznie ugasić dziecięce pragnienie. Tymczasem najlepszym sposobem na nawodnienie organizmu młodego człowieka jest czysta woda. Jaką zatem wodę wybierać dla dziecka, by nie zaburzyć jego metabolizmu i dlaczego nie warto zastępować jej innymi napojami ? Na te dwa pytania odpowiada ekspert marki Mama i ja - mgr inż. Agnieszka Kopacz, dietetyk.
czytaj więcej
Aromatyczny, waniliowy, pyszny… Nowy krem tortowy Delecta!
Kremy tortowe do przekładania i dekoracji wypieków w szybki sposób przemienią każdy biszkopt, bezę czy kruche ciasto w dostojny i elegancki deser na specjalną okazję. Dzięki nowemu Kremowi tortowemu o smaku waniliowym Delecta domowe ciasta i desery zamienią się w prawdziwe dzieła sztuki ot tak… prosto z serca!
czytaj więcej
Kolejne saloniki Kolportera sprzedają bilety podróżne
W ponad 60 salonikach i salonach prasowych Kolportera, zlokalizowanych na terenie województwa wielkopolskiego można już kupować bilety kolejowe, autobusowe i busowe blisko 140 przewoźników.
czytaj więcej
2016-11-30, 10:29
Cantaramusic.pl
Zobacz koncert Komet z Narodowego Instytutu Audiowizualnego
W sierpniu tego roku Komety wystąpiły na dziedzińcu warszawskiego Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Możemy obejrzeć zapis całego koncertu.
czytaj więcej
2016-11-30, 02:32
No job no fun
Którędy przebiegnie rewolucja w HR? No job no fun
Rewolucji w polskich rekrutacjach nie ma. Obserwujemy tylko efekty niżu demograficznego, czyli rynek pracownika, o którego walczą rekruterzy. Dodatkowo millenialsi, młodzi pokolenia Y, przyprawiają rekruterów i menedżerów o dreszcze. Problem nie leży jednak w braku kandydatów do pracy, tylko braku kandydatów z odpowiednimi umiejętnościami, a to wynika z braku ich refleksji na temat własnego rozwoju zawodowego.
czytaj więcej
2016-11-29, 14:55
flypr
Wokół domowego ogniska, czyli konserwacja i pielęgnacja kominków
Za oknem coraz chłodniej, a my coraz chętniej spędzamy czas we wnętrzach naszych domów, szukając różnych sposobów na wprowadzenie do nich odrobiny ciepła. Właściciele kominków wiedzą, że nic tak nie ociepla atmosfery, jak ogień rozpalony w niewielkim piecyku. Aby jednak kominek pełnił dobrze swoją rolę i sprawiał, że pomieszczenie staje się przytulne musi być odpowiednio zadbany. W utrzymaniu kominka w nienagannym stanie pomogą specjalistyczne preparaty z oferty Den Braven.
czytaj więcej
2016-11-29, 14:15
flypr
Przepis na modną i wygodną wyspę kuchenną
Wyspa kuchenna to wygodne i efektowne rozwiązanie, które ma coraz więcej zwolenników. Trzeba ją jednak odpowiednio wcześnie ująć w projekcie i właściwie wykończyć. Jak zaplanować taki element kuchennej zabudowy i w co go wyposażyć radzi Monika Wojdak, Product Manager firmy Invena.
czytaj więcej
2016-11-29, 10:59
Metrohouse
Szybkie transakcje w Warszawie
Jesienne miesiące obfitują w szybkie transakcje na rynku wtórnym w Warszawie. W porównaniu do okresu wakacyjnego zauważalnie spadł średni czas oczekiwania na nabywcę mieszkania.
czytaj więcej
1...219220221222223224225...622

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top