Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Rozmowy eMonero z inwestorami - Efekty udziału w European Start-up Days
eMonero znalazło się wśród 100 najciekawszych startupów, które zaprezentowały się na tegorocznych European Start-up Days w Katowicach. Wymiernym efektem prezentacji są rozpoczęte rozmowy w kilkoma potencjalnymi inwestorami. Firma zapowiada też duże zmiany zwiększające dodatkowo atrakcyjność jej oferty: reinwestowanie środków oraz możliwość zarabiania na pożyczkach przez spółki.
czytaj więcej
Niezapomniane city break z możliwością plażowania – 100 europejskich miast na wakacje w 2017 roku!
Aż 3 polskie plaże w zestawieniu wakacyjnych miast na weekend!

W czołówce rankingu 100 najlepszych europejskich miast na wakacje w 2017 roku znalazły się głównie hiszpańskie i włoskie kurorty. Wśród nich wysoką piątą pozycję zajął, lubiany przez Polaków, chorwacki Split! W zestawieniu znalazły się też trzy polskie plaże.
czytaj więcej
2017-05-30, 10:20
Cantaramusic.pl
Amarok zapowiada reedycje archiwalnych wydawnictw
"Hunt" to tytuł czwartej płyty polskiej art-rockowej formacji Amarok która ukaże się na rynku 23 czerwca. Z okazji premiery nowej płyty wytwórnia Musicom przygotowala dla fanów niespodziankę. Cała dyskografia Amarok zostanie udostępniona w wersji cyfrowej. Reedycje w wersji fizycznej dostępne będą sklepach od 23 czerwca.
czytaj więcej
Charytatywny Dzień Dziecka w Sixty Six
Aż cztery dni potrwają obchody Dnia Dziecka w białostockim Sixty Six. W tym czasie na najmłodszych klientów restauracji czekać będą liczne atrakcje i promocje. To wyjątkowe święto będzie też jednak okazją do pomocy potrzebującym. Decyzją właścicieli, 1 zł ze sprzedaży wybranych dań z menu trafi do podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”.
czytaj więcej
Innowacje wkraczają do lodziarni
Ogólnopolska hurtownia zaopatrująca lodziarnie i cukiernie – Lodziarz.pl wspólnie ze specjalistami z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku opracowali innowacyjną aplikację wspomagającą decyzje biznesowe przedsiębiorstwa i jego kontrahentów.
czytaj więcej
Prawdziwe lody z prawdziwego ice truck’a
Obserwując na przestrzeni ostatnich lat rynek lodowy da się zaobserwować pewien stały trend. Od dłuższego czasu coraz większą popularnością cieszą się lody naturalne – domowe, tworzone na bazie tradycyjnej receptury. Co ciekawe, ten „powrót do korzeni” obejmuje jednak nie tylko smak lodów, ale również sposób ich serwowania. W konsekwencji po niedawnym sukcesie mobilnych punktów sprzedaży – riksz – ostatnio w Trójmieście pojawił się nawet… prawdziwy ice-truck!
czytaj więcej
Fotel masujący a koszty w firmie.
W wielu aspektach trendy panujące na zachodzie trafiają również do Polski. Nie inaczej jest w kwestii chociażby codziennego funkcjonowania firmy. Prezesi czy menedżerowie firm postanawiają zakupić fotel masujący dla swoich klientów, pracowników czy chociażby swojego gabinetu. Przy zakupie za taką kwotę często pojawia się pytanie: czy można taką kwotę rozliczyć w kosztach firmy? Jak wygląda kwestia podatku VAT z faktury?
czytaj więcej
2017-05-29, 12:43
Kolporter
Kolporter poszerza ofertę dystrybucyjną o nowe tytuły
Blisko 50 nowych tytułów – tygodników, miesięczników, dwutygodników, wydawnictw jednorazowych i okazjonalnych – znalazło się w ofercie dystrybucyjnej Kolportera w pierwszym kwartale 2017 r.
czytaj więcej
Podsumowanie Mapy Potrzeb Mieszkańców Ostródy
27 maja na ostródzkim zamku miało miejsce spotkanie zorganizowane przez koło partii .Nowoczesna w Ostródzie. Jego celem było zaprezentowanie podsumowania akcji Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy. Gośćmi specjalnymi byli członkowie klubu parlamentarnego ‘'.Nowoczesnej – Joanna Schmidt i Mirosław Pampuch. Spotkanie poprowadził przewodniczący ostródzkiego koła partii, Waldemar Graczyk, wystąpiła także Katarzyna Królak, członek zarządu regionu .Nowoczesnej, która przedstawiła ponad 2-letnią historię działania partii w powiecie ostródzkim.
czytaj więcej
Na wyprawę w nieznane
Lato jest pod wieloma względami wyjątkową porą roku. Długie, upalne dni oraz ciepłe noce zachęcają do aktywnego wypoczynku. To właśnie latem uczniowie i studenci mają najdłuższą przerwę od zajęć, a osoby pracujące planują na ten okres urlopy. Lato kojarzy się również nierozerwalnie z podróżami. Piesze wycieczki po górach, wyprawy do lasu, czy wyjazdy nad morze mają swój nieodparty urok i sprawiają, że warto na nie czekać cały rok.
czytaj więcej
1...222223224225226227228...715

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top