Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


„1+ urodziny Rkantor.com”, czyli nowa jakość na rynku wymiany online. Jakie są dalsze plany?
46% wzrost obrotów miesiąc do miesiąca i ponad 1000 obsługiwanych firm – platforma do wymiany walut i przelewów Rkantor.com po roku działalności może mówić o niekwestionowanym sukcesie. Co jeszcze przygotowała dla swoich klientów?
czytaj więcej
BOLS Platinum pośród Królów Życia
2016 to kolejny rok współpracy pomiędzy BOLS Platinum i Agencją Kreatywną BE7. W tym roku stworzony przez agencję dostojny lew wkracza pomiędzy ludzi, budując prawdziwą relację z Królami Życia - bohaterami nowej kampanii BOLS Platinum.
czytaj więcej
ZM Henryk Kania "Liderem Rynku Spożywczego"!
Redakcje magazynu "Rynek Spożywczy", serwisu www.portalspozywczy.pl oraz www.dlahandlu.pl wręczyły podczas IX Forum Rynku Spożywczego Nagrody Rynku Spożywczego 2016. Tytuł "Lidera Rynku Spożywczego" otrzymały Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. Wyróżnienie odebrała wiceprezes zarządu - Dominika Rąba.
czytaj więcej
2016-10-20, 13:23
INFEO
RYNEK KOREPETYCJI W POLSCE
Z badania przeprowadzonego przez e-korepetycje.net wynika, iż rynek korepetycji wciąż nabiera na sile. Korepetycje przestają być opcją dla słabych uczniów i ubogich nauczycieli. Obecnie korzystają z nich zarówno dzieci, jak i dorośli, którzy chcą nabywać nowe umiejętności lub rosnąć w siłę na obecnym rynku pracy. Nad tradycyjną szkołą zwycięża dostępność korepetycji i brak narzuconych z góry ram czasowych.
czytaj więcej
Czy pożyczka w Monedo Now to rozwiązanie dla Ciebie?
Pożyczka do 10 000 złotych, rozłożona na wygodne raty, nawet na 3 lata!
czytaj więcej
2016-10-20, 12:30
Firmus Group
Nadmorskie apartamenty rozchwytywane przez klientów
Firmus Group, norweski deweloper inwestujący w Mielnie i okolicy, sprzedał wszystkie mieszkania w ramach I etapu inwestycji Rezydencja Park Rodzinna oraz blisko 75 proc. realizowanego II etapu. Wakacyjne apartamenty cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na kameralne otoczenie w otulinie parku sosnowego i lokalizację w niedalekiej odległości od morza, jak i piaszczystej plaży. Atrakcyjność inwestycji o rodzinnym charakterze potwierdzają również wyniki wynajmu apartamentów.
czytaj więcej
2016-10-20, 11:19
Yieldbird
Yieldbird optymalizuje powierzchnie reklamowe MailOnline
MailOnline, największy anglojęzyczny serwis prasowy, powierza optymalizację przychodów z reklamy programatycznej specjalistom z Polski. Yieldbird obsługuje ruch z 17 krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz 13 państw Ameryki Łacińskiej.
czytaj więcej
ZAGG rozwija ofertę dla polskiego rynku
Akcesoria marki ZAGG do telefonów komórkowych są dostępne na rynku polskim od lat, ale z uwagi na jego duży potencjał firma interesuje się nim coraz bardziej. Firma prowadzi prace, aby klienci mogli uzyskać dostęp do gwarancji w języku polskim dla produktów ZAGG oferowanych na stronie www.zagg.com
czytaj więcej
Kreditech wyróżnione przez ERIF
Po raz kolejny ERIF docenił Kreditech, operatora między innymi marki Monedo Now. Z nieukrywaną dumą informujemy, iż otrzymaliśmy statuetkę "Odpowiedzialni w Biznesie" za budowanie bezpieczeństwa transakcji w obrocie gospodarczym i wkład w rozwój systemu wymiany informacji gospodarczej.
czytaj więcej
Pożyczka na raty od Monedo Now
W kwietniu 2016 roku, uruchomiona została nowa oferta pożyczek pozabankowych, skierowana do bardziej wymagających Klientów, ceniących szybkość i wygodę, a także zainteresowanych wyższą kwotą pożyczki. Monedo Now, marka należąca do lidera pożyczkowego Kreditech, uruchomiła pożyczkę do 10 000 złotych.
czytaj więcej
1...236237238239240241242...623

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top