Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2017-02-23, 12:36
Projekt PR
Fundacja Agory i Fundacja Hospicyjna nauczą Cię jak pomagać
Fundacja Agory, inicjator działań „Po starej znajomości - pomóż swoim rodzicom” wraz z Fundacją Hospicyjną w Gdańsku, prowadzącą kampanię "Opiekun rodzinny - Samotny Bohater?" zapraszają do udziału we wspólnym projekcie, „Lokalny Wolontariat Opiekuńczy”, którego celem jest tworzenie i rozwój lokalnego wolontariatu opiekuńczego w 20 wybranych miejscowościach w Polsce.
czytaj więcej
Śląsk vs Zagłębie – już wkrótce ruszy Termalna Bitwa Regionów!
Ster na Chochołów! Z końcem lutego rozpocznie się Termalna Bitwa Regionów, dzięki której zwycięzcy zapewnią bezpłatną wizytę podopiecznym jednej ze śląskich lub zagłębiowskich placówek. Będą mogli liczyć na profity również dla siebie!
czytaj więcej
Suplementy diety firmy Lifeline Diag – naturalne wsparcie Twojego organizmu
Ruszyła sprzedaż suplementów diety firmy Lifeline Diag, specjalizującej się w przeprowadzaniu badań analizy pierwiastkowej włosa. Wprowadzone na rynek preparaty zawierają starannie dobrane witaminy i minerały. W zależności od wybranego produktu umożliwiają one skuteczne wzbogacenie organizmu o jeden z pięciu składników odżywczych: selen, cynk, chrom, potas lub witaminę C.
czytaj więcej
Nowe waluty dostępne od ręki w Tavex
Przed wyjazdem w egzotyczne strony warto wiedzieć, gdzie można pozyskać odpowiednią walutę - w tym celu Tavex ciągle poszerza swoją ofertę posiadając już 51 walut dostępnych od ręki!
czytaj więcej
Dobre, Lepsze, Kalkuluj
Jak stworzyć portal internetowy? Nie ma jednej prostej recepty. Na pewno trzeba mieć pomysł na to, czym chcemy się zajmować. Potrzeba też sporo wytrwałości. Musimy wierzyć we własne siły, znać swoje możliwości i na tej podstawie stawiać sobie realne cele. Należy się liczyć z tym, że będą trudniejsze chwile i że trzeba być gotowym na radzenie sobie z najróżniejszymi wyzwaniami. Czy warto? My uważamy, że zdecydowanie tak!
czytaj więcej
Jak zmienić haerowca w biznes-partnera?
W nowocześnie zarządzanych firmach osoby odpowiedzialne za zatrudnianie i rozwój pracowników nie są już postrzegane jako specjaliści administracyjni. Dziś oczekuje się, że „haerowiec” będzie dla zarządu partnerem, a nawet doradcą w kwestiach mających wpływ na wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Czy jednak sami specjaliści ds. human resources są na to przygotowani?
czytaj więcej
2017-02-22, 13:45
StarOfService
4 szybkie porady jak wybrać prawnika w trudnej sytuacji
Jest wiele sytuacji, które zmuszają nas do skorzystania z usług prawnika, jednak ze względu na swoją naturę, bardzo utrudniają podejmowanie wyważonych, przemyślanych decyzji. Jakie to sytuacje? Poniżej znajdziesz kilka przykładów:
czytaj więcej
Sposób na zdrowego hot doga z parówkami z linii Natura od Nove
Dania typu fast food od dawna znajdują się na czarnej liście osób prowadzących zdrowy tryb życia. Takie posiłki nie muszą jednak być niezdrowe. Warunkiem jest ich samodzielne przyrządzenie ze sprawdzonych składników, takich jak parówki z linii Natura od firmy Nove.
czytaj więcej
Dlaczego ptaki śpiewają i czy… komponują muzykę?
Ptasie trele są wyjątkowo miłe dla naszych uszu. Ale właściwie dlaczego ptaki śpiewają i czy świadomie komponują piękne melodie? Naukowcy postanowili to sprawdzić.
czytaj więcej
Henryk Paskal członkiem komisji biegów ulicznych IAAF
Henryk Paskal, ambasador marki ASICS w Polsce i prezes Polskiego Stowarzyszenia Biegów Ulicznych, Dyrektor Półmaratonu PHILIPS w Pile oraz Ambasador AIMS został właśnie członkiem komisji biegów ulicznych IAAF, (Międzynarodowa Federacja Lekkiej Atletyki w Monaco), której zadaniem jest dbanie o rozwój sportowy imprez biegowych na całym świecie. Komisja m.in. opiniuje i zatwierdza wnioski organizatorów biegów o przyznanie imprezie odznaki IAAF Road Race Bronze, Silver lub Gold Label potwierdzającej wysoki poziom organizacyjny imprezy.
czytaj więcej
1...237238239240241242243...677

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top