Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2019-02-07, 16:03
FabrykaWiedzy.com
Nowość w Fabryce WIP – „Kodeks pracy 2019 z komentarzem do zmian”
Od 2019 r. Kodeks pracy przewiduje skrócony, 10-letni okres przechowywania dokumentacji pracowniczej. Umożliwia również prowadzenie i przechowywanie dokumentacji pracowniczej nie tylko w formie papierowej, lecz również elektronicznej.
czytaj więcej
„Kodeks pracy 2019” w kieszonkowym wydaniu – już dostępny na FabrykaWiedzy.com
Początek 2019 roku przyniósł rewolucyjne zmiany w zakresie prowadzenia dokumentacji pracowniczej.
czytaj więcej
Kominki elektryczne aflamo - czystość i przyjemność w Twoim domu
Kominki elektryczne zyskują swoją popularność także na polskim rynku. Dlaczego polacy polubili ten model zamiast tradycyjnego kominka? Sprawdzimy to w naszym artykule oraz prześledzimy kominki elektryczne aflamo i ich modele.
czytaj więcej
Grille węglowe Activa - gotuj zdrowiej!
W naszym artykule przedstawiamy kilka pomysłów na zdrowe potrawy z grilla dla Ciebie, Twoich bliskich i rodziny. Grille węglowe Activa, to sprzęt, który umożliwi Ci prowadzenie zdrowej diety nawet podczas weekendowych imprez plenerowych!
czytaj więcej
E-commerce Sales Booster cykl darmowych spotkań dla branży e-commerce
IAI S.A. wraz z firmą zajmującą się marketingiem internetowym Traffic Trends Sp. z o.o. organizuje cykl spotkań szkoleniowych dla osób prowadzących sklepy internetowe. Spotkania odbędą się w 10 największych miastach w Polsce. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 27 lutego w Gdańsku, a ostatnie 10 kwietnia w Poznaniu. Celem spotkań jest przedstawienie skutecznych metod zwiększenia sprzedaży w sklepach internetowych.
czytaj więcej
Działy IT nieświadome zagrożeń ze strony cryptominerów
W zeszłym roku cryptominery zaraziły ponad 10 razy więcej organizacji niż ransomware, jednak wciąż ten rodzaj zagrożenia jest niedoceniany przez firmy – to główny wniosek drugiej części Raportu Bezpieczeństwa, stworzonego przez analityków firmy Check Point Software Technologies. Największy procentowy udział tego typu ataków zaobserwowano na kontynentach amerykańskich (42%).
czytaj więcej
2019-02-07, 08:23
Leddo
Oprawa hermetyczna LED Philips WT470C
Oprawa hermetyczna LED Philips WT470C jest wysokiej jakości źródłem światła. Sprawdzi się bardzo dobrze w sektorach przemysłowych i handlowych.
czytaj więcej
2019-02-06, 13:45
Kolporter
Saloniki Kolportera partnerem ogólnopolskich kampanii promocyjnych
1 lutego br. w salonikach Kolportera ruszyła akcja wydawania nagród w programie konsumenckim „Milion Grześków do wygrania”. To kolejny ogólnopolski program promocyjny, którego partnerem jest Kolporter. W ubiegłym roku sieć saloników była wykorzystywana w ponad 30 tego typu akcjach.
czytaj więcej
Wolność moja - wolność Twoja. 9. edycja Międzynarodowego Konkursu Graficznego
Zobrazowanie tematu Wolność moja – wolność Twoja jest wyzwaniem, jakie postawiono przed uczestnikami tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych w Krakowie oraz Małopolski Klaster Poligraficzny.
czytaj więcej
Kasza jęczmienna pęczak marki Halina – sposób na szybki i wartościowy posiłek
Zbilansowana dieta to jeden ze sprawdzonych sposobów na wzmocnienie odporności i dostarczenie organizmowi cennych składników odżywczych. Szukając pomysłów na wartościowe, a przy tym smaczne dania, warto włączyć do codziennego menu kaszę jęczmienną pęczak marki Halina. Dzięki niej stworzymy potrawy które z jednej strony dostarczą nam wyjątkowych walorów smakowych, z drugiej zaś będą pożywne i lekkostrawne.
czytaj więcej
1...25262728293031...761

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top