Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Deska snowboardowa damska - jaką wybrać?
Board Serwis to sklep stacjonarny oraz internetowy ze sprzętem sportowym renomowanych marek. Potrzebna Ci deska snowboardowa damska ale nie wiesz jaką wybrać? Sprawdź co my możemy Ci zaproponować oraz co naszym zdaniem liczy się w wyborze deski.
czytaj więcej
2019-02-01, 10:45
Maliki
Kinkiet łazienkowy - dobra cena i dobra jakość W Maliki
Sklel internetowy Maliki prowadzi całororczną wyprzedaż oświetlenia. W katalogu z oświetleniem łazienkowycm znajdziesz między innymi kinkiet łazienkowy, którego cena promocyjna z pewnością Cie skusi.
czytaj więcej
Zapas elastycznego materiału TPU 92A GRATIS!
Możliwość druku 3D z elastycznych, gumopodobnych materiałów w znacznym stopniu poszerza obszar zastosowań drukarek 3D. Wśród dostępnych elastomerów w technologii druku FDM wyróżnia się TPU 92A – nowość w ofercie materiałów firmy Stratasys. Teraz nowy materiał elastyczny jest dostępny w promocyjnym zestawie z drukarkami 3D z serii F123 – można zaoszczędzić nawet 10 000 PLN.
czytaj więcej
2019-02-01, 09:47
Cantaramusic.pl
Agressiva 69 wydała winylową reedycję debiutanckiej kasety
Album "Deus Ex Machina" z 1993 roku ponownie jest dostępny na CD oraz, po raz pierwszy, na płycie winylowej.
czytaj więcej
Jak niedziele wolne od handlu zmieniają nawyki Polaków?
Niedziele wolne od handlu wymusiły na Polakach zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń. Badania konsumenckich trendów pokazują, że czas sobotniego szturmu dyskontów nieco przyhamowuje. Wzrasta natomiast zainteresowanie wygodnymi alternatywami – na przykład cateringiem dietetycznym, który można zamówić przez cały weekend online.
czytaj więcej
2019-02-01, 08:46
Sento
Najlepsze kwiaty do łazienki - sprawdź co wybrać
Jakie są najlepsze kwiaty do łazienki? Które warto kupić by nie tylko były dekoracją ale także nie zwiędły? Sprawdź w najnowszym artykule nasze propozycje w prowadź do aranżacji wnętrza łązienki żywe rośliny!
czytaj więcej
Przypinki na każdą okazję - jak je wykorzystać?
Jak urozmaicić urodziny Twoje lub dziecka, wieczór kawalerski, panieński, babyshower czy bal studniówkowy lub imprezę karnawałową, jubileuszową, zjazd rodzinny czy klasowy? Doskonałym pomysłem będą kultowe przypinki.
czytaj więcej
Kolczyki złote aniołki - prezent na wiele okazji
Złoto to materiał, w którym każda, kobieca uroda prezentuje się doskonale. Dodaje on kobietom elegancki i klasy. Kolczyki złote aniołki z pewnością zatem sprawdzą się jako prezent na wiele okazji. Sprawdźmy jakich.
czytaj więcej
Piżamy damskie jednoczęściowe - dlaczego warto mieć przynajmniej jadną?
Kobiety w XXI dbają o siebie, swój wygląd, higienę i pielęgnację. Dlatego nawet pidżama czy szlafrok, w którym prezentujemy się z samego rana, to dla nas ważne elementy. Sprawdźmy jakie zalety mają piżamy damskie jednoczęściowe i dlaczego naszym zdaniem warto mieć choć jedną.
czytaj więcej
Kostka rubika model QiYi QiXing 7x7x7
Model QiYi QiXing 7x7x7 dostępny w sklepie internetowym NetCube to kostka, która pozowli Ci osiągnąc naprawdę dobre czasy podczas treningów. Jest też stosunkowo tania! Zobacz dlaczego warto ją mieć.
czytaj więcej
1...27282930313233...760

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top