Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Plecaki turystyczne - klucz do idealnej wyprawy górskiej
Plecaki turystyczne i góry to para, której nie da się rozdzielić. Każda górska wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania - bardzo często przed jej rozpoczęciem zastanawiamy się co ze sobą zabrać, jednak rzadko kiedy myślimy o tym do czego spakować potrzebny ekwipunek.
czytaj więcej
Akcesoria fitness, które pomogą Ci ćwiczyć w domu.
W dzisiejszych czasach rosnącej mody na bycie "fit" oraz zwiększania świadomości się ludzi na temat zbawiennego wpływu ruchu na nasz organizm, siłownie i zajęcia fitness cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Dziś polecimy Wam akcesoria fitness, które możesz kupić i ćwiczyć dzięki nim efektywnie w domu!
czytaj więcej
Nowe miejsce do promocji blogów za darmo
Prowadzenie poczytnego bloga, to nie lada wyzwanie, a także swoista odpowiedzialność, aby stale dostarczać nowych i wartościowych treści.
czytaj więcej
Jakie urządzenia gastronomiczne do restauracji?
Odpowiednie wyposażenie pełni niezwykle istotną rolę w każdym lokalu gastronomicznym. Wraz z doświadczonym szefem kuchni oraz interesującymi pozycjami w menu jest to jeden z podstawowych czynników mających kluczowe znaczenie w funkcjonowaniu lokalu. Jakie urządzenia gastronomiczne do restauracji wybrać, aby odniosła ona sukces? Sprawdź, co jest najważniejsze!
czytaj więcej
2018-05-09, 08:18
Conture
Aktualizacja algorytmu Google - marzec i kwiecień 2018
Znamy większość najważniejszych czynników mających kluczowy wpływ na pozycję naszej witryny w wyszukiwarce Google. Są to między innymi: słowa kluczowe i ich zagęszczenie, wysoka jakość linków, unikalna treść, szybkość ładowania witryny czy jej optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych. Warto pamięć, że istnieje także szereg innych parametrów, które znane są tylko programistom Google’a. Mają one istotny wpływ na to, co zobaczymy na stronie wyszukiwania.
czytaj więcej
Kryptowaluty nadal popularne - podsumowuje Luno, międzynarodowa platforma walut cyfrowych.
Międzynarodowa platforma walut cyfrowych Luno (www.luno.com), zapytana o zachowania na rynku kryptowalut, twierdzi, że wciąż odnotowuje wykładniczy wzrost liczby użytkowników pomimo niedawnej “wyprzedaży” Bitcoinów i innych walut cyfrowych, związanej z fluktuacją cen.
czytaj więcej
2018-05-08, 15:50
FORCETOP Sp. z o.o.
Za pomocą tej ładowarki zasilenie laptopa w samochodzie nie będzie już problemem
Podróżując autem często borykamy się z problem braku odpowiedniego napięcia, które posłużyłoby nam do naładowania np. tableta czy laptopa. Niewiele aut wyposażonych jest w odpowiednie gniazda, a korzystanie z przetwornic jest bardzo niewygodne.
czytaj więcej
Promocje stelaże do łóżek - znajdź najkorzystniejszą okazję dla swojego portfela!
Zadbaj o najwyższą jakość swojego snu i sprawdź promocje stelaże do łóżek! Wyspanie i całościowa regeneracja gwarantowana!
czytaj więcej
Suplementy przedtreningowe - zwiększ efektywność swoich treningów
Jesteś osobą aktywną fizycznie? Regularnie trenujesz, jednak czasem zdarza Ci się gorszy dzień, w którym brakuje Ci energii do ćwiczeń? Suplementy przedtreningowe pobudzą Twój organizm oraz poprawią koncentrację, tak abyś mógł osiągnąć jeszcze lepsze wyniki! Sprawdź jak działają przedtreningówki oraz dla kogo są przeznaczone!
czytaj więcej
2018-05-08, 09:35
Szałowe Ceny
Promocje odkurzacz bezprzewodowy - najlepszy sprzęt w najlepszej cenie
Sprzątanie może być przyjemnością, ale żeby tak było konieczne jest posiadanie dobrego sprzętu. Jeśli poszukujesz dla siebie najlepszego urządzenia, który ułatwi domowe obowiązki koniecznie sprawdź promocje na odkurzacz bezprzewodowy i wybierz coś dla siebie!
czytaj więcej
1...32333435363738...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top