Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2018-05-08, 09:14
Szałowe Ceny
Promocje roboty kuchenne - jak ich szukać i skąd wiedzieć, który sprzęt wybrać?
Sprzęt AGD i RTV potrafi być dość drogi. Poza tym ciężko wybrać najlepszy, jeśli nie mamy specjalistycznej wiedzy na ten temat. Sklepowe półki uginają się od różnych urządzeń... Jak wybrać najlepszy i jeszcze znaleźć atrakcyjne ceny? Promocje robotów kuchennych - o tym dziś porozmawiamy.
czytaj więcej
2018-05-07, 16:59
SaldeoSMART
Zrozumieć nowoczesną księgowość – podsumowanie II edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART
Zmiany w procesie sprzedaży po wprowadzeniu dyrektywy RODO, dobre praktyki w obsłudze klienta czy przykłady najciekawszych wdrożeń – pod tymi hasłami przebiegała druga edycja konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, skierowana do partnerów handlowych spółki. W trakcie wydarzenia uczestnicy zapoznali się także z nowymi funkcjami systemu oraz z planami rozwoju SaldeoSMART na najbliższy czas.
czytaj więcej
Domki dla lalek promocje
Domki dla lalek to od wielu lat rodzaj zabawki, którą lubią nie tylko małe dzieci ale również starszaki, a zdarza się, że pasjonują się nimi także dorośli. Jest to zakup wart Twoich pieniędzy jednak warto rozglądnąć się również za obecnymi promocjami. Po co przepłacać?
czytaj więcej
Kryptowaluty. Rewolucja w świecie finansów?
Choć istnieją już od wielu lat, to nadal wzbudzają kontrowersje i zainteresowanie mediów. Przez jednych uważane za humbug i chwilową modę, przez innych za przyszłość światowych finansów. Kryptowaluty, bo o nich mowa, już na stałe zagościły nie tylko w rubrykach ekonomicznych portali czy tradycyjnych gazet. To już całkiem realny pieniądz, którym można płacić, kupować go, sprzedawać czy prowadzić regularne operacje finansowe znane z tradycyjnych rynków walutowych.
czytaj więcej
Tavex wspiera Fundację Bałtycką!
Fundacja Bałtycka i wywodzącą się z Estonii spółka Tavex zawarły porozumienie o współpracy. W wyniku współpracy na łamach Przeglądu Bałtyckiego i serwisu Eesti.pl powstanie cykl publikacji poświęcony polsko-estońskiej współpracy gospodarczej.
czytaj więcej
2018-05-07, 14:56
Stig
Alarmy samochodowe - zabezpieczenie przed kradzieżą
Kradzież samochodu to sytuacja, której obawia się każdy posiadacz pojazdu. Na szczęście, z roku na rok liczba kradzieży w Polsce spada, rośnie natomiast ich wykrywalność. Istnieje wiele sposobów zabezpieczenia swojego mienia przed kradzieżą, a podstawową z nich są alarmy samochodowe.
czytaj więcej
2018-05-07, 13:01
Szałowe Ceny
Promocje pralki - jak szukać najlepszych, aby kupować oszczędnie?
Szukasz do swojej łazienki lub pralni najlepszego sprzętu? Czasem jednak ceny, zwłaszcza znanych marek potrafią być zawrotne. Jak znaleźć promocje pralki, która sprawi, że oszczędzisz sporo pieniędzy? Sprawdź nasz wpis!
czytaj więcej
Mapa Potrzeb Mieszkańców Ostródy – ankieta
7 maja ruszyła internetowa ankieta dla mieszkańców Ostródy. Jest to kontynuacja akcji Mapa Potrzeb Mieszkańców, którą Nowoczesna zorganizowała w zeszłym roku.
czytaj więcej
2018-05-07, 11:45
Skori
Akcesoria LED - łatwa metamorfoza Twojego mieszkania
Twoim marzeniem jest, aby odmienić swój dom w prosty sposób, ale nie masz pomysłu jak to zrobić? Nie chcesz inwestować pieniędzy w czasochłonny remont? Istnieje dużo łatwiejsze rozwiązanie na metamorfozę wnętrza Twojego mieszkania, a są to akcesoria LED, sprawdź sam!
czytaj więcej
2018-05-07, 11:38
Eurofirany
Dom umajony – trendy na wiosnę i lato 2018
Konwalie, bez, tulipany, magnolia czy akacja – w maju mnogość barw i zapachów kwitnących roślin zamienia najmniejszy skwerek w rajski ogród. Podobną metamorfozę w domowych wnętrzach proponują przeprowadzić dekoratorzy marki Eurofirany. W nowościach, które lada chwila pojawią się w sprzedaży, dominują kwiaty, egzotyczne liście i wielobarwne dodatki. To będzie prawdziwie umajony maj!
czytaj więcej
1...33343536373839...690

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top